İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

İsmail Avcı

Şeytan diyor al bunu. MTV sini de taksitlerine say... :wub::wub:

6000 motor mu o [emoji48]
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Şeytan diyor al bunu. MTV sini de taksitlerine say... :wub::wub:

Hem asfaltı hem sahibini ağlatır bu.

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

bizim bir tanıdık amcada da 0 km iken aldığı 124 var hala biniyor aktif olarak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Temiz ve de özgün bir parça gibi duruyor. Bu dönemde aslına sadık kalabilmiş bir "hacı" bulmak neredeyse olanaksız. Lakin araç sahibinin son vurgun için soteye yatmış bekliyor oluşu bizim boyumuzu aşıyor. Ben hâlâ sabırla nur yüzlü bir dayının elinde incinmemiş o nadide "Hacı"yı bekliyorum almak için=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hatasiz-boyasiz-ful-plusful-exculisive-301614308/detay/

Siyahına sık rastlanır; füme ve beyazı arada bir denk gelir ya kahvesi az bulunur güzellikteymiş. Toprak tonu sevenler için krem deri döşeme ayrı bir güzel durmuş. Fiyatta piyasasına göre makul görünüyor, her ne kadar  satış galeriden olsa da...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Duran

Arkadaşlar yeni foruma üye oldum ama 2.5 senedir Ford fiesta kullanıyordu şimdi 2013 Ford focus sedan 1.6 tivct almayı düşünüyorum 47500 e anlaştım gibi LPG yok style paket 15bin kmde nasıl size gore bu paraya değer mi kararsız kaldim

Yorum bağlantısı
Ömer Duran

LPG ye yeni nesil motorlar sorun cikariyor deniyor birde birsene sonra satma planı yapıyorum ev almak için satışında sıkıntı yasatirmi lpgli olması

Yorum bağlantısı
Ali Gök

uzun süredir ilanda 38 lerden başladı düşüyordu arkadaşım için düşünmüştük 36 demişti en son olmaz dedik kapattık konuyu şimdi çok düşmüş fiyatı değişik bir satıcı

Aslında ben binip yürürü iyi olan ağır hasar kayıtlı araba alırım da ee kardeşim bakıyorsun adam 3-5 bin eksik yazınca fiyati olmuyor.Piyasasi 50b olan arabayi ver 30 b e bak nasıl millet alıyor. Bir de biniciye yarar kelimesi var.Kardesim arabada 10 parça boya var. Fiyatı kirmiyosun nerdeyse sağlamı fiyatına satmaya çalışıyorsun. Keriziz ya bizde.

Şahsi düşüncelerim :)

ağır hasarlı araba alıp can güvenliğinizi tehlikeye atmamanızı öneririm parayı pulu boşverin pert işi sıkıntı

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Honda satılıp alınır sonuçta cıvık öyle aman aman rahat konforlu bir araba değil güçlü denilse öylede değil fluencenin yanında fos çıkar performansta :) bence cıvıcten sonra fluence çokta fark yaratmaz hem genç hem ekonomik araç ve dahada geniş tabii
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Honda satılıp alınır sonuçta cıvık öyle aman aman rahat konforlu bir araba değil güçlü denilse öylede değil fluencenin yanında fos çıkar performansta :) bence cıvıcten sonra fluence çokta fark yaratmaz hem genç hem ekonomik araç ve dahada geniş tabii

Öncelik konfor elbet ama yakıt daha önemli, özellikle şehir içi için... Güç karşılaştırması doğru olmaz dizel ve LPG farkı fazlasıyla var elbet... Genişlik önemli, hanım çocuklar..... uzar gider... :D 

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-boyasiz-hatasiz-servis-bakimli-85000-km-de-290443322/detay/

İlan ilk olarak açıldığında 54.500 TL'den satışa sunulmuştu bir kaç gün evvel. Açıklama kısmındaysa şanzımanın "İyi Niyet Garantisi" kapsamında yetkili serviste değiştiği bilgisi yer alıyordu. Bende mesaj yoluyla satıcıya şanzımanın değişimini gerektiren arızanın ne olduğunu sormuştum. Bu birkaç gün içinde soruma yanıt alamadım ama ne hikmetse aracın fiyatı 500 TL indirildi, şanzımanın değiştirildiği ibaresi de açıklamalar kısmından çıkarıldı...

Yorum bağlantısı

Burayı bir daha açılmamak üzere kilitleyeyim ya.Bunun üstüne hiçbir ilan yakışmaz artık.

Bencede hatta bu ilanı en başa taşıyıp sabitle geri kalan tüm sayfaları sil gitsin  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...