İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

Doğuş, Ozan bu araçları kime tavsiye ediyorsunuz çok merak ettim.  :fiuw:

:biggrin: bak benim için bu kadar uğraşmayın ben vaz geçtim üç harfli aşktan :D

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Her seferinde heh bakalım güzel bi arabamı düşmüş diye giriyorum konuya, sonuç hüsran  :D  Yapmayın bunu, yapmayın çocuklar  :D  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Doğuş, Ozan bu araçları kime tavsiye ediyorsunuz çok merak ettim.  :fiuw:

:biggrin: bak benim için bu kadar uğraşmayın ben vaz geçtim üç harfli aşktan :D

Bizimkisi zenginin malı züürtün çenesini yorar olayı işte...ama kısmet abi bu işler bellimi olur  :D  :fiuw:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bu konu satılık araba ilanlarına ait diye biliyordum.. :D  :D  :D

Valla bu parayı verip alabilecek olan varsa o başlık altına da taşırım bu ilanı hiç problem değii  :D  :D  

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Valla bu parayı verip alabilecek olan varsa o başlık altına da taşırım bu ilanı hiç problem değii  :D  :D  

Bunlara bence ayrı bir konu açmak lazım. :) Mesela satılık yer uçakları olabilir. :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

Bunlara bence ayrı bir konu açmak lazım. :) Mesela satılık yer uçakları olabilir. :D  :D  :D

Yürüyen uçak  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yok sadece bi xenon :) gümrük arabası bu büyük ihtimal. orjinal bi xenon orjinal aksesur jantlar

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-satilik-2007-c4-picasso-291237409/detay

yirmi yıl  beraber çalıştığım arkadaşımın  arabasıdır.İlk sahibi sayılır bir iki aylıkken citroen bayiinden aldı.Yazmayı unutmuş arka bagaj kapağındada boya var.Arabayı biliyorum oldukça temiz ve bakımlıdır,Onbin kilometredeyken şanzımanı arızalanmış ve garantiden değişmiş,bu zamana kadar birdaha sorun çıkarmamış.Bu tarz bir arabaya ihtiyacı olan varsa değerlendirmesini tavsiye ederim.Düşünen olursa fiyatta yardımcı olmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı

Ciddiyetsiz bir görünüm. Sanki animasyondan fırlamış gibi. Kendini McQueen zannetmiş :)

böyle ciddiyetsizliğe can kurban :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...