İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

C-max ile B-max aynı katagoride araç mı ? aralarında fark ne ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bayandan-temiz-ford-c-max-dizel-74.000-km.de-kazasiz-288754708/detay

bu ayarda bi cmax için 50.000 fazla mı ?

Cmax c segmentide bir araç. Sıradan bir c segmentine göre daha geniş iç hacmine sahip . Aynı şey b-max içinde geçerli.O da b segmentinde geniş bir araç

C-maxı focusun genişi, b-maxı da fiestanın geniş hali olarak düşünün :)

İlandaki aracı bende incelemiştim 5-10 dk önce. :) X paket olsaydı fiyat güzel derdim. Bunun fiyatı da artık günümüz şartlarında normalleşmeye başladı. Kronik ön göğüs kalkması bu araçta da mevcut. Boya da var. Fiyat bence yüksek. Öldürmek gibi olmasın ama 46,5-47 eder yine. Bu 50 olursa sıfır alırken 5-6 bin lira fark ödeyen x paket sahipleri napar sonra? :)

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Cmax c segmentide bir araç. Sıradan bir c segmentine göre daha geniş iç hacmine sahip . Aynı şey b-max içinde geçerli.O da b segmentinde geniş bir araç

C-maxı focusun genişi, b-maxı da fiestanın geniş hali olarak düşünün :)

İlandaki aracı bende incelemiştim 5-10 dk önce. :) X paket olsaydı fiyat güzel derdim. Bunun fiyatı da artık günümüz şartlarında normalleşmeye başladı. Kronik ön göğüs kalkması bu araçta da mevcut. Boya da var. Fiyat bence yüksek. Öldürmek gibi olmasın ama 46,5-47 eder yine. Bu 50 olursa sıfır alırken 5-6 bin lira fark ödeyen x paket sahipleri napar sonra? :)

bana da fiyatı yüksek geldiği için sordum , c-max yada b-max '  2010 model üstü 100.000 km altında 40bin TL fiyat biçmek ölücülük mü olur :D benim bu iki araba için kafamdaki fiyat oydu ama sahibinden de bulamadım :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Eren bu ilan dün dikkatimi çekmişti. Özellikle koltuk ısıtma ve ESP muhteşem, deri döşeme zaten çok güzel. Bu araçla ilgili kuşku uyandıran şey ise 2009 ile 2015 arasında muayeneye girmemiş olması ve km. verisinin olmayışı. Mazisini iyi araştırmak lazım. Dört yılda 76 bin yapmış, peşinden gelen altı yılda ise 57 bin km yapmış. :unsure2:

Ersel niye kızıyor. :(

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

bana da fiyatı yüksek geldiği için sordum , c-max yada b-max ' 2010 model üstü 100.000 km altında 40bin TL fiyat biçmek ölücülük mü olur :D benim bu iki araba için kafamdaki fiyat oydu ama sahibinden de bulamadım :D

İşiniz zor [emoji16] 45-46 ya çıkmanız lazım 100 bin civarı için

Eren bu ilan dün dikkatimi çekmişti. Özellikle koltuk ısıtma ve ESP muhteşem, deri döşeme zaten çok güzel. Bu araçla ilgili kuşku uyandıran şey ise 2009 ile 2015 arasında muayeneye girmemiş olması ve km. verisinin olmayışı. Mazisini iyi araştırmak lazım. Dört yılda 76 bin yapmış, peşinden gelen altı yılda ise 57 bin km yapmış. :unsure2:

Ersel niye kızıyor. :(

Ersel abi başka arabalarda var hep cmax paylaşıyom diye kızıyor abi [emoji23]

Araba fotolarda güzel duruyor ama sizin tespitlerinizde yerinde olmuş abi. İnsan kıl kapmıyor değil yani :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen
İlan sahibi ile 2 yil once bir mondeo icin anlasmistim.hatta cuzi miktar kapora dahi gondermistim.sabah servisten sordurdugumda aracin kilometresinin dusuruldugunu ogrendim.vatandasa durumu izah ettim hic orali dahi olmadi.kaporanin ustune yatmak istedi.tlefonda kavga tehdit vs derken kaporayida aldim lakin arac ertesi gun baskasina satildi.saticiya dikkat ediniz.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Sunroof ve camlarda kastı neymiş? Nolmuş?

Elektrik direği patlamış. Kıvılcımlar sanroof ve camları eritmiş. Kasko dan yenileri takılmış.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Elektrik direği patlamış. Kıvılcımlar sanroof ve camları eritmiş. Kasko dan yenileri takılmış.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz tırstım açıkçası bu açıklamadan sonra.. Kıvılcım sadece camlara zarar vermez. Kaportaya da hasar vermiştir tahminimce. Başka alternatif varsa bir göz atın derim.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...