İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Renöğ haketmiyor bence. :i-ih:

B segmentinde Hangisi hakediyor ki abi 

Vw polo 1.4 tdi dsg comfortline paket opsiyonsuz bak dikkatini çekerim opsiyonsuz liste fiyatı 67.300 

Fiesta titanium x 1.5 tdci manuel opsiyonlu 64.700

Clio çoşmuş bu arada 1.5 dci edc icon paket opsiyonsuz 72.000 olmuş liste fiyatı yok artık lebron james  :shok:

Bu fiyatlardan ne kadar pazarlık payı olur bilemem ama önümüzdeki tablo acı ama gerçek malesef bu.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Yukarıdan aşağıya bir daha okudum. Ama Sedici ile ilgili bir cümle göremedim. Sanırım evlilik programını fazla kaçırmışsın.  :D Parasını tek hakeden araç bence 2006 bol cilalı Focus tur. Gerisi çöp.  ;)

Belli...Orada burada paylaşan yiğenin sanırım  :D

Olabilir. 59 plaka, araç şuan satılık İsmail. Sahibinden de.. Kocaeli de görünüyor gerçi..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-fiat-acilllll-acillll-satilik-bayandan-fiat-sedici-bakmadan-gecme-259520346/detay

B segmentinde Hangisi hakediyor ki abi 

Vw polo 1.4 tdi dsg comfortline paket opsiyonsuz bak dikkatini çekerim opsiyonsuz liste fiyatı 67.300 

Fiesta titanium x 1.5 tdci manuel opsiyonlu 64.700

Clio çoşmuş bu arada 1.5 dci edc icon paket opsiyonsuz 72.000 olmuş liste fiyatı yok artık lebron james  :shok:

Bu fiyatlardan ne kadar pazarlık payı olur bilemem ama önümüzdeki tablo acı ama gerçek malesef bu.

2.El can'dır.

Yorum bağlantısı
Misafir

Belli...Orada burada paylaşan yiğenin sanırım  :D

2.El can'dır.

Aferin, otur 5..  :good1: Aylaklık kötüymüş gerçekten.  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

2.El can'dır.

Olur tabi 2.el yeni kasa mondeo bakabiliriz sana şartmı sıfır almak   ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Aferin, otur 5..  :good1: Aylaklık kötüymüş gerçekten.  :D

Sen haftasonları daha çok dinlen bence. :biggrin:

Sıfır araç bana cazip gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

2006 Focus a istediği para ile sıfır Mondeo alınır zaten merak etme Doğuş.  ;) Şimdiye kadarki cila paralarını da üzerine koymuş sanırım..  :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben arabayı alırken aynısının tıpkısı 84.500 Tl ye bırakıyorlardı. Aynı paraya kayınpeder gitti Floresan aldı.  :) Gerçekten çok farklı ve kaliteli bir araç gibi duruyor. 

ğönon kadjar konuş! diycem de diyemiyorum,100 bin fiyatı varmış :p

Yorum bağlantısı
Misafir

ğönon kadjar konuş! diycem de diyemiyorum,100 bin fiyatı varmış :p

:D  :good1:  Gel bakalım örümcek adam.. Bundan sonra buralara ağ örmeyeceksin.  ;)  :p  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

2006 Focus a istediği para ile sıfır Mondeo alınır zaten merak etme Doğuş.  ;) Şimdiye kadarki cila paralarını da üzerine koymuş sanırım..  :D

Focusun yanında üzerindeki cila katmanlarını da verecekmi yoksa onlar fiyata dahil değilmi  :biggrin:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Onu 20 küsürlü rakamlara alıpta 30 küsürlü rakamlara satmaya çalışanlara sormak lazım,yediği kuzuların bile parasını çıkarmaya çalışanlar var aramızda. :D  Ben 2007 yılından beri aynı aracı kullanmıyorum,bu işin ticaretinide yapmıyorum  :D

Focusun yanında üzerindeki cila katmanlarını da verecekmi yoksa onlar fiyata dahil değilmi  :biggrin:  :biggrin:

Rüyamda takasa verdim gitti yaa  :shok:

Yorum bağlantısı
Misafir

Rüyaların tersi çıkarmış abi öyle diyollaa  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Dahil değil sanırım. Geçen Buğra tüm cilayı tek seferde almıştı üzerinden. içi gitmişti..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Rüyaların tersi çıkarmış abi öyle diyollaa  :D

Hedef bir 5 yıl daha. :biggrin:

Dahil değil sanırım. Geçen Buğra tüm cilayı tek seferde almıştı üzerinden. içi gitmişti..  ;)  :D

Cila atarız sıfırlarız,o iş bizden sorulur.Allahtan kaporta kısmında naylon yok,yoksa çoktan yanardı  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Onu 20 küsürlü rakamlara alıpta 30 küsürlü rakamlara satmaya çalışanlara sormak lazım,yediği kuzuların bile parasını çıkarmaya çalışanlar var aramızda. : D  Ben 2007 yılından beri aynı aracı kullanmıyorum,bu işin ticaretinide yapmıyorum : D

:fisir: Sırlar ifşa olacaksa..  ;) Arşiv itina ile açılır. Canım abi.  ;):seytan: 

Yorum bağlantısı
Misafir

:fisir: Sırlar ifşa olacaksa..  ;) Arşiv itina ile açılır. Canım abi.  ;):seytan:

Focusu satarsam yaz bence  :biggrin:

Öyle şantaj tehditle olmaz bu iş bebeğim. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

abi aklında olsun akrabamızın orası beğendiğin bişey falan olursa yardımcı olurlar ;)

İlanlarına baktım beğendiğim çok şey varda işte..gerisi malum  :)

Buluşmada gördüm zaten el kremi gibi kapı içlerinde cila birikmiş cila ata ata :D 

O hedet tutmaz  :nea:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Cila atarız sıfırlarız,o iş bizden sorulur.Allahtan kaporta kısmında naylon yok,yoksa çoktan yanardı  :D

Sakın başka araç alma. Nefesim ensende olacak. Hohlayacağım sürekli ense köküne.  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Buluşmada gördüm zaten el kremi gibi kapı içlerinde cila birikmiş cila ata ata :D 

O hedet tutmaz  :nea:  :biggrin:

:D

Aracı alırken 5 yıl demiştim,hala aynı niyetle devam.

Sakın başka araç alma. Nefesim ensende olacak. Hohlayacağım sürekli ense köküne.  ;)  :D

Duyamazsın ki  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

:D

Aracı alırken 5 yıl demiştim,hala aynı niyetle devam.

Arabayı alalı 8 sene olmadı mı senin abi? 5 daha varsa 13 sene kullanmış olacaksın, kaportası o kadar cilaya dayanmaz :D 

Yorum bağlantısı
Misafir

Arabayı alalı 8 sene olmadı mı senin abi? 5 daha varsa 13 sene kullanmış olacaksın, kaportası o kadar cilaya dayanmaz :D

Tam tersini düşünüyorum  :dribble:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Zamanı gelipte araba ilana çıkınca bunlar fiyata yansıyacak sanırım  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Dikkat et abi. Muayenede ağırlıktan kalmayasın. Ruhsatta yazan 1380 kg, kantarda 1600 kg..  ;) 220 kg cila.  :p  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Zamanı gelipte araba ilana çıkınca bunlar fiyata yansıyacak sanırım  :D

Mal kendini zaten gösterir,hakkı olanı da ister diye düşünüyorum. :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Dikkat et abi. Muayenede ağırlıktan kalmayasın. Ruhsatta yazan 1380 kg, kantarda 1600 kg..  ;) 220 kg cila.  :p  :D

Virajda falanda savrulup bak şimdi aklıma geldi de..Ama karlı yolda yere iyi basar  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...