İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Özkan Pehlivan

LPG attırmadan binilmez zaten. Ancak fiyat yüksekliği hususuna artık hiç bir yorum yapamıyorum malum piyasada. Temiz arabayı kimse uygun fiyata vermiyor.

Yorum bağlantısı

Ancak boya durumundan hiç bahsetmemiş. Komple boyalıysa kim bakar bu fiyata?

Komple boyalı olsa yine iyi, en azından yekpare bir görüntü olur. Bu resmen damalı eşek gibi olmuş.. Grinin 50 tonu gibi..  :D

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Mesajım bulunsun yakında lazım olacak bir konu [emoji4]

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Komple boyalı olsa yine iyi, en azından yekpare bir görüntü olur. Bu resmen damalı eşek gibi olmuş.. Grinin 50 tonu gibi..  :D

Sağ tarafı özellikle hakikaten gri renk kartelası gibi :D

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özkan Pehlivan

Uygun fiyata verse alıp, komple boyatıp öyle binmek gerekir buna.

Yorum bağlantısı

Aracı az önce gördüm ve dikkatimi çekti,ilgilenen varsa kaçırmasın.

92d60f45bc7e6ff2b7a538c2a2a2f782.jpg

3e0906c8a17b56175844bfb0a96d4d65.jpg

0d6e1256e76f48b331ca73ab41882337.jpg

59baf39d1172ab1d0319d1d5d7d66767.jpg

Telefon numarası öbür camda kalmış,artık isteyen olursa gider alırım numarayı  :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

+1

:good1:

Mk2 Piyasası bizden sorulur :)

Kırmızıyı alırken fena araştırmıştım [emoji14]
Yorum bağlantısı

Kırmızıyı alırken fena araştırmıştım [emoji14]

Bende kırmızı mk2 yi alırken fena arastirmistim[emoji5]
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Aracı az önce gördüm ve dikkatimi çekti,ilgilenen varsa kaçırmasın.

92d60f45bc7e6ff2b7a538c2a2a2f782.jpg

Telefon numarası öbür camda kalmış,artık isteyen olursa gider alırım numarayı  :)

Sadece plakası 20 bin eder, az yazmış  :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Dostlar uzun süredir teknik serviste koşturmak için ve en uzun yol olarakta İzmir e gidip gelmek için araç arayışımız hala devam ediyor.Bu amaçla aşağıdaki aracı gözümüze kestirdik fakat bu araçlar hakkında hiç bir fikir ve bilgiye sahip değilim.Yorumlarınızı bekliyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acil-satilikk-214758269/detay/

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
(düzenlendi)

Dostlar uzun süredir teknik serviste koşturmak için ve en uzun yol olarakta İzmir e gidip gelmek için araç arayışımız hala devam ediyor.Bu amaçla aşağıdaki aracı gözümüze kestirdik fakat bu araçlar hakkında hiç bir fikir ve bilgiye sahip değilim.Yorumlarınızı bekliyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acil-satilikk-214758269/detay/

Forumdan birisi twingo alınmaz onun yerine ford ka alınmalı diyordu. Mahallemdeki bir komşum ise sarı rengini yıllarca kullandı.Tabiri caizse eşşek gibi bindi.

Arka bagaj dahi kilitlenmiyor açık kalıyordu.Arka koltukları yatırıp senelerce dükkanına malzeme (aracın alabildiği kadar 5lt su) taşıdığını gördüm.Bir sorun yaşadığını duymadım.İçinize sinerse bence alınır.  :flowers:

Ek olarak: Bagaj kilitlenmediğinden küçüklüğümde saklambaç oynarken hep oraya saklanırdık  :tongue:

tarihinde Yasin Mümin Şimşek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mecburiyetten-dolayi-183272167/detay

Bu ilanda görülen kasa lancer otomatikler nasıldır? 300 binde birine sorduk motor ve viteste hiç sorun yok dedi. Bu araç 25'e alınır mı? Teşekkürler.

Fiyat pahalı. Bir ara lancerlara bakıyordum temizi 23 bine bulunabiliyordu. 1ayda piyasa bu kadar değiştimi bilemem .

Lancerlara sorunsuz ve sağlam diyorlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...