İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Araç resmen çağırıyor, yalnız sürekli yazıp çizdiğimiz konular. Değişeni fazla ve kritik. Satarken zaten marka zaafiyeti var. Bir de bu değişenler nedeniyle alıcı yelpazesi ciddi anlamda daralacak. Alınıp uzun yıllar zevkle binilebilecek bir araç.

başkaları ne düşünür ikinci el kaygısı felan muhabettimi 4. focus I de bıraktım :D 

mercedes alırken çok yakar dediler.  bi önceki merso ile  focus kadar yakıt harcıyordum.

dizel otomatik golfü çok pahalı aldın dediler. aracı istediğim rakama elimden zorla aldılar :D

alfaya da çok kulp takıyorlar ama sahip olunası araçlar listemde hep duracak. mersoyu  babamla paylaşamazsak :p  satıp bi 156  alabilirim. bi kaç gün sürmüştüm  değişik bi ruhu var.  hele kırmızısı niyeyse bende belalı sarışınla takılıyor havası veriyor :D

yıldızdan sonra seni saracak mı bu araba? önemli olan bu...

yıldız  ömürlük nikahına alınacak eş gibi :D

alfa  tam kaçamak yapılan kız gibi :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Tam emin olmamakla beraber SR motorlar 8 valf MP motorlar 16 valf diye biliyorum.Kaputu kaldırınca motor kapağının üstünde yazıyor.

2003 sonrası MP motor çıktı diye biliyorum.

Otomatik olanlarda yazmıyor.Manuel olanlarda 16 v yazıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bende  çok hakim değilim ama ufak bir araştırma yaptım.İlanlara baktım.Otomatik olanların  hiç birinde 16 v yazmıyordu.

Otomatiklerde 16.SR yazıyor,manuellerde ise 1.6 16v yazıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Çok net bir bilgi değil gibi.İki şanzıman seçeneği de mevcut listede.Ama olabilir de.Kafama takıldı yarın öğreneceğim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Bana fiyat uçuk gelmedi. Hatta dediği gibiyse gayet makul. Param olsa da ben alsam :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

:shok:  :shok:  Hadi buyurun bakalım 2. el araç alın.Bu nedir böyle yaaaaa....

Fiyata yorum yapmıyorum abim de, özellik, km düşüklüğü, temizliği filan ilgimi çekti.. Çok güzel.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Fiyata yorum yapmıyorum abim de, özellik, km düşüklüğü, temizliği filan ilgimi çekti.. Çok güzel.

Nihayetinde 10 yaşında bir araç ama  :unsure2:

Yorum bağlantısı

Nihayetinde 10 yaşında bir araç ama  :unsure2:

Dediğim gibi abim. Fiyat yorumsuz..  ;) Geçen sene olsa çok derdim. Ama artık birşey demek tehlikeli..  :)

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan
(düzenlendi)

bence kesinlikle o para etmez 

alacan daha lpg taktıracan vs  35 e gelecek oo ooo  :)

tarihinde Sinan Kozan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Pehlivan

3 senedir araba fiyatları hep yükselişte zaten ben düştüğünü görmedim. Nisan 2013 te 2008 titanium benzinli aracımı 31200 e satmıştım. Şimdi hasar kayıtlısına bu fiyatı çekiyorlar. Ben de şu sıralar maksimum 34000TL bandında araç bakıyorum ama hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hala benzinli kullandığına göre km orjinal kesin :D Bu kasa otomatiklerin yakıtı yüksek biraz ve hantal bir araç ama bunların yanı sıra mekanik olarak taş gibi araçtır.

Bu arada fiyatı çok yüksek bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...