İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Selçuk Bakış

bakımlı araç ile 300-500 sizde binebilirsiniz. Önemli olan zamanında bakım ve doğru ürün kullanmak, örnek benim araç :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bayram Ali Tabak

Peki motora iyi bakilip bakilmadigini nasil anlayacagim :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Dizel ve ford konusunda uzman olan bir servise veya yetkili servise danışabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Bayram Ali Tabak

Haftasonu otopazarinda 1 tane bulmustum pazari tur attim geldim arac gitmisti :) piyasada sahibinden var ama onlarda da cok hasar kayidi var maalesef. Guvenemiyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Haftasonu otopazarinda 1 tane bulmustum pazari tur attim geldim arac gitmisti :) piyasada sahibinden var ama onlarda da cok hasar kayidi var maalesef. Guvenemiyorum.

Galeriden almayın bence de, piyasadan bakının.
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Daha önce dikkat edip de incelememiştim ama ilanlar arasında gezinirken gözüme çarptı. Sonrasında hakkında biraz araştırma yapınca kendi segmentinde ve de kendi kardeşleri arasında donanım bakımından epey dolu bir araç olduğunu fark ettim. "En nihayetinde Renault!" diyebilirsiniz ama aracın bu çizgileri gerçekten çok dinamik olmuş. İnternette yaptığım taramada bu serilerin doğrudan Fransız üretimi olduğu bilgisi var. İlan fiyatına yorumu da size bırakıyorum...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2012-temiz-40000-km-de-megane-gt-line-364456186/detay/

Yorum bağlantısı

Daha önce dikkat edip de incelememiştim ama ilanlar arasında gezinirken gözüme çarptı. Sonrasında hakkında biraz araştırma yapınca kendi segmentinde ve de kendi kardeşleri arasında donanım bakımından epey dolu bir araç olduğunu fark ettim. "En nihayetinde Renault!" diyebilirsiniz ama aracın bu çizgileri gerçekten çok dinamik olmuş. İnternette yaptığım taramada bu serilerin doğrudan Fransız üretimi olduğu bilgisi var. İlan fiyatına yorumu da size bırakıyorum...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2012-temiz-40000-km-de-megane-gt-line-364456186/detay/

1 sene öncesine kadar almak istediğim araç, çok araştırmıştım, cam tavanlısı ve adaptif bi xenonlusu oldumu tadından yenmez. 2014 e kadar olan GT-Line lar Fransız değil İspanya üretimi, 2014 ten sonra yerli üretim olmaya başladı ancak icon paketten bozma çakma Gtline haline geldi hiçbir havası kalmadı

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

motordan öte 4 enjektör hata veriyordur, expertizde çıkar 2500TL masraf demek. İleride işeme yapar motora zarar verir motor çekişten düşer vs. Bence enjektörlere bakılması lazım motorla birlikte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)

Merhabalar, aşağıdaki linkte yer alan aracı,

- Yerden yüksek,

- Yüksek model düşük km,

- Düşük vergi,

- En fazla 42 bin TL. bandında,

- Manuel vites vb. 

kriterleri göz önünde bulundurarak kayınvalidem için almayı planlıyoruz. Aynı paralara dizel dusterlar da var fakat duster da istemiyoruz :D  Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim... :good1:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-talha-dan-2011-model-plus-plusa.k.p-plus-plus-plakali-yeti-otomobil-ruhsatli-323878765/detay

tarihinde İsa ACAR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

- Yerden yüksek,

- Yüksek model düşük km,

- Düşük vergi,

- Manuel vites vb. 

kriterleri göz önünde bulundurarak kayınvalidem için almayı planlıyoruz. Aynı paralara dizel dusterlar da var fakat duster da istemiyoruz :D  Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim... :good1:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-talha-dan-2011-model-plus-plusa.k.p-plus-plus-plakali-yeti-otomobil-ruhsatli-323878765/detay

Bu plakayı nasıl normal fiyata satıyor hayret? 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

- Yerden yüksek,

- Yüksek model düşük km,

- Düşük vergi,

- Manuel vites vb. 

Plaka para eder.

araç yürütme maliyeti açısından mantıklı görünüyor.

lakin sağlam çirkin  : :D  zevk meselesi tabiki

masraf çıkarmadan binilecek bu paralara yüksek araç pek yok gibi zaten faciadan hertürlü iyidir

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Bu plakayı nasıl normal fiyata satıyor hayret? 

Plaka para eder.

araç yürütme maliyeti açısından mantıklı görünüyor.

lakin sağlam çirkin  : :D  zevk meselesi tabiki

masraf çıkarmadan binilecek bu paralara yüksek araç pek yok gibi zaten faciadan hertürlü iyidir

İlk izlenimler olumlu sanırım  :) 

Bi de plakayı nasıl satabileceğimi söylerseniz tamamdır  :good1:  :D  :D

Yorum bağlantısı
Ali Gök

İlk izlenimler olumlu sanırım  :) 

Bi de plakayı nasıl satabileceğimi söylerseniz tamamdır  :good1:  :D  :D< :D>

O kolay arabayı satarken ilerde popülerliği korunuyor olursa yüksek fiyattan ilan açıp şans denenebilir  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

O kolay arabayı satarken ilerde popülerliği korunuyor olursa yüksek fiyattan ilan açıp şans denenebilir  :biggrin:

Plakayı değiştirmeyelim o zaman  :p  bi de az önce dacia yı bilerek mi facia yazdın Ali?  :D  :D  :D

Arac alirken plakayi da almak zorunlu mu?

Hayır değil, noterde alım-satım yaparken soruyorlar zaten, siz de ona göre karar veriyorsunuz.  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bi de plakayı nasıl satabileceğimi söylerseniz tamamdır  :good1:  :D  :D< :D>

bence en iyisi bu plaka ile alın, ertesi gün aracı 100.000 liradan ilana koyun  :)

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsa Acar

bence en iyisi bu plaka ile alın, ertesi gün aracı 100.000 liradan ilana koyun  :)

Güzel fikir, Aydın' lı olup Antalya' da yaşayan birini bulup satılabilir aslında :D

Kaporayı gönderdik bakalım, hayırlısı diyelim :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Plakayı değiştirmeyelim o zaman  :p  bi de az önce dacia yı bilerek mi facia yazdın Ali?  :D  :D  :D

Hayır değil, noterde alım-satım yaparken soruyorlar zaten, siz de ona göre karar veriyorsunuz.  :good1:

Bilmeden yazdım isa abi ama karlı alışveriş olacak hayırlı uğurlu olsun  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ve ilan dakikalar içinde yayından kalkar=)

işte o yüzden diyorum ki; ekran görüntüsü almak iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

işte o yüzden diyorum ki; ekran görüntüsü almak iyidir.

Hiç aklıma gelmedi. Bileydim alırdım:)

Araçta bi durum var dedirten şeyse şu: 2012 model Comfortline Jetta, gümüş renk, henüz 40bin km'yi bile bulmamış, hatasız-boyasız ve 57Bin TL satış bedeli ile ilana konmuştu. Belki bir saat bile kalmadı ilanda:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Hiç aklıma gelmedi. Bileydim alırdım:)

Araçta bi durum var dedirten şeyse şu: 2012 model Comfortline Jetta, gümüş renk, henüz 40bin km'yi bile bulmamış, hatasız-boyasız ve 57Bin TL satış bedeli ile ilana konmuştu. Belki bir saat bile kalmadı ilanda:)

Dizel Benzin?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...