İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan

Kendi mesajımı kendim cevaplayayım.

Aynı arabayı bir galeri 20 ekim tarihinde ilan vermiş. Şimdi de satıldı demiş. Fiyat olarak da 32.000 yazıyor.

Alan arkadaş da sanırım bazı düzeltmeler ve bakım yaptırarak tekrar ilana koymuş. 42.500 yazmış.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Aynı arabayı bir galeri 20 ekim tarihinde ilan vermiş. Şimdi de satıldı demiş. Fiyat olarak da 32.000 yazıyor.

Alan arkadaş da sanırım bazı düzeltmeler ve bakım yaptırarak tekrar ilana koymuş. 42.500 yazmış.

ya tutarsa...

Yorum bağlantısı

Saçmalamış.
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Araç 32.500'den bir hayli düşük bir rakama İzmir Mercan Otomotiv'de satıldı.  :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

daha iyisini daha ucuza alaiblirdi

Çağlar abi daha iyisi daha ucuza nerde var bize de lazım bi tane
Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

2009 model  100.000 km de hb lpg  focus için uygun rakam nedir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

34-44 arası değişebilir

Eksik yazmışım titanium sorduğum araç ve hasarsız boyasız manuel focus 2009 hb

Yorum bağlantısı
İlan sahte. Biradere araba ararken çok denk geldik bu adamların ilanına. Anahtarı konsola koyup foto çekme alışkanlıklaından vazgeçmediler. Bu konuda da paylaşmıştım eski ilanlarını. Hep focus ilanı açıyorlar.

Hatta arayıp polatlıdayım aracı görebilir miyiz deyin. Kapora aldık diyorlar. Dışardan arıyoruz derseniz kapora yollayın çok arayan var diyorlar.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

İlan sahte. Biradere araba ararken çok denk geldik bu adamların ilanına. Anahtarı konsola koyup foto çekme alışkanlıklaından vazgeçmediler. Bu konuda da paylaşmıştım eski ilanlarını. Hep focus ilanı açıyorlar.

Hatta arayıp polatlıdayım aracı görebilir miyiz deyin. Kapora aldık diyorlar. Dışardan arıyoruz derseniz kapora yollayın çok arayan var diyorlar.

Şeyini şeyetiğimin şeyleri[emoji35]
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Vay arkadaş alem 3 kağıtçı olmuş.

o üç kağıdı bile dört kağıttan satarlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)
Araba guzel rengi de donanim da ama 60bin iyi para ..

Ben mondeo yada d segmenti baska biseye bakardim

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...