İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

%16 kayıp ciddi bir değer.. dyno ölçümünde hata yok ise. Bu %84 ömrü kaldı demek değildir...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hasarsız boyasız dememiş. kaydı yoktur demiş. 2009 50 binde. LPG? peki neden?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

hasarsız boyasız dememiş. kaydı yoktur demiş. 2009 50 binde. LPG? peki neden?

Sizin bu yanıtınızdan sonra ilana tekrar baktım; "Acaba ben yanlış mı okudum?" diyerekten.  Yok; ilanda  yazan bu>

ARACIM   HASARSIZDIR,   BOYA   VE   HASAR   KAYDI   YOKTUR.   TURBO   ARAÇLARA   ÖZEL   PRİNS   LPG   SİSTEMİ   VARDIR.   MICHELIN   MARKA   4   ADET   LASTİK   EKİM   AYI   İÇERİSİNDE   YENİ  TAKILMIŞTIR. 

LPG dönüşümü yapılmasını da ben anlayışla karşılıyorum çünkü benzin fiyatları ve motor hacmi göz önüne alındığında bu aracı daha ekonomik bir çehreye büründürmenin başkaca yolu yok gibi; ne dersiniz? Ha; İlk mesajımda da dediğim gibi: aracın LPG dönüşümüne ne kadar uygun olduğu konusunda bilgim yok. Belki de bu aracın motoru LPG dönüşümüyle o istenilen uyumu göstermeyip ekonomik bir yakıt sarfiyat değerlerini yakalayamıyordur...

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fiesta-parasina-2005-mondeo-2.0-tdci-chia-acil-satilik-352454008/detay

Fiyatıyla dikkat çeken bir Mondeo. Satıcısı da samimi geldi. KM takıntısı olmayanlar için neden olmasın...

bu mondeo önden kazalıylı kazası da baya vardı. torpido kapağı bile yamulmuştu. 3 senedir ara ara murat filize bakarım bazen gerçekten az hasarlı arabalar gelir, yapar satar. bazen de tam anlamıyla pert araba gelir yapar satar. Bu mondeo ghia ama farlar merceksiz trend farı. Bazı yerlerde ucuza kaçmış. Hasarlısını 12'ye satıyordu. Airbag açmasa alınabilir ama hasarı büyüktü. Ayrıca satılık olan forester'ın önü neredeyse yoktu 8 ayda zor topladı arabayı.

Kısaca hasar kayıtlı araba alacaksanız hasarlı halini, onarılma aşamasını 1-2 foto da olsa görmekte fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-ford-focus-style-66-bin-km-ful-plus-ful-acil-357884152/detay/

bu araç için ne diyorsunuz fiyat olarak  ?

arkadan kaza yapmış araç  bagaj-tampon ve çamurluk değişmiş.  8bin TL küsr hasar kaydı var.  Bu miktardaki hasar kaydı cok sorun yaratırmı ? 

daha önceki araçlarımızda hep 1-2 bin TL lik kayıtlar vardı sadece.bununda motor ve yürüyeninde sorun yok.km orjinal

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Valla hasarsız style 2012 ler 60 bin civarlarında. Dedigi gibiyse alınır. 2 değişen 1 boya var. Bagaj havuzunu kontrol etmek lazım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gümrük girişli olabilir. Macera olur. Geçmiş kaydı tr de görülmez. Sağlam da gümrüğe terk olmaz vs.

O motor o kasada 2.0 tdci dan fazla yakacaktır. Aynı rakama da 2.0 lar var zaten

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Gümrük girişli olabilir. Macera olur. Geçmiş kaydı tr de görülmez. Sağlam da gümrüğe terk olmaz vs.

O motor o kasada 2.0 tdci dan fazla yakacaktır. Aynı rakama da 2.0 lar var zaten

Teşekkürler Çağlar abi  uzak duruyoruz bu araçtan. Araştırmaya devam ediyorum acelem yok.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Teşekkürler Çağlar abi  uzak duruyoruz bu araçtan. Araştırmaya devam ediyorum acelem yok.

araştırılan model nedir? aranan

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

araştırılan model nedir? aranan

S max yada cmax araştırıyorum abi. Uygun fiyatlı focusun yerine. Fiyat olarak çok yükselemiyorum maalesef ev alma arefesindeyiz.
Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

-Ford Focus   2015  Trend X

-1.6 dizel 95 hp .  

-27.500 kilometrede

-61.5binTL      

-sol kapı ve çamurlukta boya var. 

sizce alınabilir bi araç mı bu fiyata göre?   boya vs takıntımız yok çnkü 1-2 parçadan bişi olmaz ve motor ve iç aksamında aşınma hor kullanma yok.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

İz pasta-cila ile çıkacak gibi duruyor.Bence yaptırıp satmak daha iyi. 50 liralık düzeltme olmadık pazarlıklarla baş ağrıtır.

Iz olan kısımda ezik de var. Macun boya ister gibi. Gerçi opak boya. Parça boyanabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-corsa-2013-otomatik-boya-yok-muayene-yeni-313858266/detay/

Arkadaşlar ilandaki araç için fikrinizi alabilir miyim? Verilebilecek en iyi fiyat nedir?

Yeni araç alındığı için satılık diyor. Sonra doblo ile takas olur diyor.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...