İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

şimdi niye kuruş hesabı yapanlara gıcık olduğumuz daha iyi anlaşılıyor. kim bilir kaç sene önceki yaptığı hesabı, hala aynı yakıyor diye satmaya çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

şimdi niye kuruş hesabı yapanlara gıcık olduğumuz daha iyi anlaşılıyor. kim bilir kaç sene önceki yaptığı hesabı, hala aynı yakıyor diye satmaya çalışıyor.

baktımda 2009 da motorin 2.45 liraymış bir an rüya gibi geldi

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

baktımda 2009 da motorin 2.45 liraymış bir an rüya gibi geldi

adam 2009'un kuruş hesabını yapmış yani doğru satıcıya laf yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

her şey iyi de kasa değişti bile biri si haber versin. sonra da 2 yıldır otosanda kobay olmadığına da emin olalaım  :D

önce arabayı inceledim 70 80 civarı bir fiyat tır heralde diye düşünerek fiyata bir baktım of :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Km ve emsal olarak dünya da tektir. O ne özgüven o demek geldi içimden. Devamında bir de boyadan bahsetmiş. Bakıyorum sunroof yok. Adaptif hız sabitleyici yok. Yani donanım da eksiklikler var. Emsalsiz ne demek mi bilmiyorlar, dalga mı geçiyorlar anlamak mümkün değil.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Km ve emsal olarak dünya da tektir. O ne özgüven o demek geldi içimden. Devamında bir de boyadan bahsetmiş. Bakıyorum sunroof yok. Adaptif hız sabitleyici yok. Yani donanım da eksiklikler var. Emsalsiz ne demek mi bilmiyorlar, dalga mı geçiyorlar anlamak mümkün değil.

Saygılarımla.

Ben de ilginç bulup, sizlerle paylaşmak istedim. 

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Sağ ön koltuktaki deri göçmesini nasıl becermişler acaba bizim 8 yaşındaki epic'de öyle göçük yok. Hemen de 2 parça boya olmuş. Allah aşkına bu kasa aynı araba 65-70 bine olsa ne olacak? varsın 100 binde olsun 45-50 bin cepte kalsın.

Otosanda 2 sene beklemiş de yeni mi satmışlar anlamadım. mk4 kasa ne olursa olsun 70 liradan fazla etmemeli.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sağ ön koltuktaki deri göçmesini nasıl becermişler acaba bizim 8 yaşındaki epic'de öyle göçük yok. Hemen de 2 parça boya olmuş. Allah aşkına bu kasa aynı araba 65-70 bine olsa ne olacak? varsın 100 binde olsun 45-50 bin cepte kalsın.

Otosanda 2 sene beklemiş de yeni mi satmışlar anlamadım. mk4 kasa ne olursa olsun 70 liradan fazla etmemeli.

nasreddin hoca almış mayayı oturmuş göl başına... ya tutarsa?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

setup olarak şase yürüyen tesisat vb. aynıdır. 5 tdci ford kullanmadı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Hafızam beni yanıltmıyorsa o dönemin Focus'ları ile S40 "bant kardeşi" idiler. Tabi bu kardeşlik şase ve yürür aksamda kalırken motor bazında kimi modellerde ciddi farklılıklar vardı. Volvo'nun D4 diye isimlendirdiği 5 silindirli motorlar da bu ayrımlardan biriydi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...