İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Aynı araç değil daha iyisi :) göstergeler falan makyajlı sanırım.

Yorum bağlantısı

Lpg ye birebir uyumlu değil diye biliyorum, piyasasıda 55 civarı gidiyor, illa ki lpg kullanacağım diyorsanız 1,6 atmosferik motorlu olanlar var onlara bakın, komşum kullanıyor çok memnun yakıt ve konfor konusunda.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

1.6 atmosferik gitmiyor ben olsam hiç bulaşmam

Yorum bağlantısı
Ali Gök

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-81.500-km-de-degisensiz-boyasiz-ogretmenden-342849788/detay/

2010 Model 1.4 lt TSI Passat için görüşünüzü alabilir miyim?

LPG ile uyumu iyi midir? Bir de fiyat için ne düşünmeli? Çok mu? Yoksa ideal mi?

lpg takılsada çok pahalı zaten dizel başka araba alınır o paralara 

tsi motora uyumlu lpg de çıkmıştırda 5 6 bin tl verdikten sonra ne anlamı var 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

HATASIZ MERCEDES C180 AMG PAKET 1,6 7 İLERİ G TRONİK

İlan No: 342690180

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hatasiz-mercedes-c180-amg-paket-1,6-7-ileri-g-tronik-342690180/detay

Sahibinden Sıfır Ayarında Audi A4 2.0 TDI

İlan No: 333700754

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-sifir-ayarinda-audi-a4-2.0-tdi-333700754/detay

İkisi de arkadaştan satılık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Şöyle de bir araç var.Resimlerden ve açıklamada verilen bilgilere bakılacak olursa araç temiz görünüyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-yoruk-otomotiv-den-avensis-2.0-premium-otomatik-vites-323817037/detay/

Bu motorların da LPG ile uyumu hakkında bilgisi olan var mı acaba? Piyasada yaygın olarak kullanılan tipik sıralı sistemler bu aracın motoruna da uygun mudur; yoksa özel üzerim Sıralı Sistem Dönüşüm kiti mi bakınmak gerekir?

Yorum bağlantısı

Şöyle de bir araç var.Resimlerden ve açıklamada verilen bilgilere bakılacak olursa araç temiz görünüyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-yoruk-otomotiv-den-avensis-2.0-premium-otomatik-vites-323817037/detay/

Bu motorların da LPG ile uyumu hakkında bilgisi olan var mı acaba? Piyasada yaygın olarak kullanılan tipik sıralı sistemler bu aracın motoruna da uygun mudur; yoksa özel üzerim Sıralı Sistem Dönüşüm kiti mi bakınmak gerekir?

Bu kasanın bir alt kasasının bu 2.0 motor seçeneği LPG'ye uyumlu değil  bu kasada durum nedir bilmiyorum ama 1.6 motor seçeneği LPG ye gayet uyumlu ama onda da otomatik seçeneğiniz yok.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Geçen havaalanının birinde ne gördümdü :biggrin: fiyat ektedir...

Yeni yıldan önce 117.200 idi 1 sene olmadan 10 kağat zam kimin maaşına bu oranda zam oldu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Etiket sanki buzdolabı etiketi. .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Yeni yıldan önce 117.200 idi 1 sene olmadan 10 kağat zam kimin maaşına bu oranda zam oldu?

%8,5 Zam gelmiş.

Etiket sanki buzdolabı etiketi. .

Demi? Genelde plazalarda hep bunu kullanıyorlar.

Fordda da denk gelmiştim

ccf413c088bc204282a8294741457b6b.jpg

96e39e03f46d6b67d026d99d8eaed774.jpg

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Param olsa alacağım en mantıklı araç superb olurdu zaten hele bunun birde 2.0 TSI 280 HP 4X4 DSG si var tam bir şaka makinası canavar 0-100 ü 5.8 sn, fiyatı da 176 bin lira valla forda gidip 240 bin lira veren varsa versin ben hayatta vermem 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Birincinin tek artısı hasarsız

İkinci renk, km ve model artı

Sadece bagaj kapağı değişmişse serviste ben ikiyi alırdim sanırım

Hatta o paraya s-max alırım :)

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

İyi akşamlar arkadaşlar, bir dostum ilandaki araç ile ilgileniyor.Araç sahibi ile görüşüp aşağıdaki bilgileri almış;

- Direksiyon kutusu arızalı

- Yağ kaçağı var

- Şanzıman ve motorda terleme var

- Ön camda küçük bir çatlak

Bu sorunların tahmini masrafı ne olur, 14 yıllık araç 8 el değiştirmiş Denizli deki sahibine ulaşmış adam km yi onaylamış.4 yıl onda kalmış eşi pek kullanmamış..Alınır mı ya da bu aracı tanıyan bilen var mı? özellikle otomatik ve fiyat olarak 24-25 civarında arıyor..

İlginiz için teşekkür ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tr-de-bu-kasanin-en-temizi-ihtiyactan-satilik-340737796/detay

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Yag kacaklarinin masrafi da duruma gore degisir. Terleme demek de yag kacagi demek zaten

Yorum bağlantısı

Param olsa alacağım en mantıklı araç superb olurdu zaten hele bunun birde 2.0 TSI 280 HP 4X4 DSG si var tam bir şaka makinası canavar 0-100 ü 5.8 sn, fiyatı da 176 bin lira valla forda gidip 240 bin lira veren varsa versin ben hayatta vermem

Ne kotuledin fordu Sende ya :)

İyi akşamlar arkadaşlar, bir dostum ilandaki araç ile ilgileniyor.Araç sahibi ile görüşüp aşağıdaki bilgileri almış;

- Yağ kaçağı var

Bu sorunların tahmini masrafı ne olur, 14 yıllık araç 8 el değiştirmiş Denizli deki sahibine ulaşmış adam km yi onaylamış.4 yıl onda kalmış eşi pek kullanmamış..Alınır mı ya da bu aracı tanıyan bilen var mı? özellikle otomatik ve fiyat olarak 24-25 civarında arıyor..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tr-de-bu-kasanin-en-temizi-ihtiyactan-satilik-340737796/detay

En temizi bu ise kötüsünü düşünemiyorum
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

- Yağ kaçağı var

SW'si hakikaten SW'dir. Eski e kasa mercedeslerin SW'leri gibi çoook büyük bir bagajı vardır. Bu kasada 2.0 benzinli daha çok üzer. Mümkünse dizel otom jatco alınmalı. Denizlide murat filiz diye bir adam var, mondeoların hastası, kendisi 2009 selective sw 2.0 dizel mondeo kullanıyor, 2 tane de mk3 kasa sw getirdi sattı. Gümrük çıkışlı avrupa mondeoları getiriyor. Aynı zamanda hasarlı araba yapıyor satıyor sadece dükkanında sürekli mondeo gördüğümden ilgimi çekti kendisini tanımam tel 0 (533) 220 01 00

amma reklam oldu değil mi ama adam mondeoları çok seviyor :)

not: gerçekten temizi buysa fena. Bu kadar sıkıntısı varsa max 5 bini gözden çıkarmak lazım 20-21 olursa çicek olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ne yani c200 alma mı diosun piyasaya...

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Çok pahalı, sadece direksiyon kurusu 700 civarı yer, başka masraf çıkmazsa tabi.

Yag kacaklarinin masrafi da duruma gore degisir. Terleme demek de yag kacagi demek zaten

SW'si hakikaten SW'dir. Eski e kasa mercedeslerin SW'leri gibi çoook büyük bir bagajı vardır. Bu kasada 2.0 benzinli daha çok üzer. Mümkünse dizel otom jatco alınmalı. Denizlide murat filiz diye bir adam var, mondeoların hastası, kendisi 2009 selective sw 2.0 dizel mondeo kullanıyor, 2 tane de mk3 kasa sw getirdi sattı. Gümrük çıkışlı avrupa mondeoları getiriyor. Aynı zamanda hasarlı araba yapıyor satıyor sadece dükkanında sürekli mondeo gördüğümden ilgimi çekti kendisini tanımam tel 0 (533) 220 01 00

amma reklam oldu değil mi ama adam mondeoları çok seviyor :)

not: gerçekten temizi buysa fena. Bu kadar sıkıntısı varsa max 5 bini gözden çıkarmak lazım 20-21 olursa çicek olur.

Yanıtlarınız ve ilginiz için teşekkür ederim :) arkadaşım Murat bey ile görüşmüş olası arızalar çözülür sorun olmaz demiş.Cumartesi Avrupa yakasında tanıdık bir ustamıza araç baktırılacak olası masraflar düşürülüp fiyat biraz daha düşerse ciddi düşünüyor hayırlısı olsun..

Yorum bağlantısı

Smax a 240.000 lira veririm diyosun yani ? :)

ne yani c200 alma mı diosun piyasaya...

C200 de boyle motor yapsın o zaman demem ama 1.6 156hp lik c200 ü alacağima bunu alırim valla
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...