İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Barış Göktürk

birde böyle ilanı var 2000 tl daha pahalı birde isim çok güzel çıkmacı Mehmet 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-model-66-binde-sanruflu-332224023/detay

Gerçekten güven veren(!) satış ilanları. 

İnsanın bi'koşu gidip-alası geliyor:)

Aynı araç, farklı fiyat, farklı satış(!) politikası ile pazarlanıyor. Yersen!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

size bişey diyimmi öyle ilanlar varki ben sahtekarım ben dolandırıcıyım diye bağırıyor. 

ama inanın onlara inanan o kadar çok adam varki ( bana göre beyinsiz )  kandırılmayı hakediyorlar resmen.

iş yerinden bir arkadaşım astra bakıyor baktığı ilanların hepsi bel altı temizlik boyalı galeri ilanı laf anlatamadım gitti bitane aldı en sonunda 4 bin para harcadı arabaya aldığından da 3000 ucuza sattı 7000 zarar etti 2 ayda. şimdi diyorki keşke sabretseydim bildik bir araba alsaydım  ben 40 defa söyledim yalan bu ilanlar bakma inanma diye en son bıktım naparsan yap kitleyiverdiler haşat astrayı aklını başına getirdiler.

bazı insanlar dayak yemekten hoşlanıyor gerçekten.  

demek istediğim hırsızın hiçmi suçu yok  durumu değil . bunlara hala ısrarla inanmak isteyenler bitmeden bunlar bitmez insanlar uyanık olsun biraz

Yorum bağlantısı
Oktay Turan

Merhaba ford s max arac ariyorum. Sahibinden buldum 2 tane ama acaba alinabilecek arabalar mi? Bilgi sahibi arkadaslar bakabilir mi?

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

MK2 mondeo ile Mk1 mondeo arasında belirgin farklar var mıdır? Kasa olarak değil de konfor, performans olarak. Forumda her iki kasayı da kullanan arkadaşlardan yardım lütfen  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Çok bişey farketmez abi.

Tabi araç bakımlıysa, motoru iyi baktırmak lazım

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Çok bişey farketmez abi.

Tabi araç bakımlıysa, motoru iyi baktırmak lazım

Teşekkür ederim. mk2 alamıyorsak mk1 almak mantıklı geldi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Abi uğraşırım diyorsan elbette al bin. Sonuçta 20 yaşında arabalar. Sürekli kullanımda mutlaka arızaları oluyor. Önceki sahibi titiz değilse ömrü dolan parçalar sana denk gelirse canından bezdirir.

Al bir tane Fiat grubu araba, parçası ucuz, günlük kullanıma uygun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Abi uğraşırım diyorsan elbette al bin. Sonuçta 20 yaşında arabalar. Sürekli kullanımda mutlaka arızaları oluyor. Önceki sahibi titiz değilse ömrü dolan parçalar sana denk gelirse canından bezdirir.

Al bir tane Fiat grubu araba, parçası ucuz, günlük kullanıma uygun.

Açıkcası çok uğraşmak istemiyorum Mehmet, arabayı kullanırken çıkabilecek ufak tefek sorunlara razıyım. Önemli olan masraf ettiğimize değecek bir araba olsun.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Km doğru mu acaba 231000 olmasın [emoji45]

x16_304534689umo.jpg

Üstadım, tam alınacak araba değil mi ama  :)

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Takas hayalleri kurmaya başladım da , bilemedim :)

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Takas hayalleri kurmaya başladım da , bilemedim :)

Hem aile, hem de forum arabası olur bu. Kupon araç. Müsait olsam ne yapar eder alırdım ben bunu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bugün aradım 71 bine en son bırakırız dediler takas teklif ettim 2.el de takas yapmıyorlar miş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bugün aradım 71 bine en son bırakırız dediler takas teklif ettim 2.el de takas yapmıyorlar miş

71 diyen 70 e de he der. 70 dese de hazırda ha deyince bulunmaz ki. Takas olmaması kötü olmuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...