İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Selim Kaya

İyimser bir tahminle Ferrari 'ye %100 kusurlu olacak şekilde dokunmuştur desek.

Yoksa o koltuk döşemesi, Selective oluşu falan hiç cezbetmedi beni  :fiuw:

Adamın aklını çeliyor. Ne olacak ki  :) . Tepe tepe binilir...

Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN
(düzenlendi)

Nereye yazacağımı bilemedim , uygunsuz yere yazıyorsam kusura bakmayın.Şimdi geldim test sürüşünden . Araç malum sitede yok , kolay sat sloganlı  android uygululamasında buldum. 2007 model focus 2 tdci 109 luk, ghia değil trend de değil hız sabitleme  , direksiyon kumandaları var klima manuel cd çalar sony değil . Yol bilgisayarı ve sürüş modları var . ESP düğmede görünmüyor ama araç savrulduğunda yandığını söylüyor arkadaş.

Sorum  debriyajıyla ilgili . Debriyajdan ayağımı çekme sırasında bir ses var titreme yapıyor gibi ama net anlatamıyorum işte orda bir sürtünme sesi gibi. Arkadaşın babası ford servisi imiş motoruna kefil olduğunu söyledi ,baskı balatayı turbo hortumlarını yeni değiştirmişler. Araç 145000 de . Vites geçişlerinde sıkıntı yok, hızlanma çekiş açısından ben bir problem göremedim naçizane... 

2 çamurluğu boyalı sadece ama güzel düzeltememişler göçükler bariz can sıkıcı , 35000 e bırakacak ama ön cam çatlak , ön disk ve amortisörleri değişecek, 2 dönem de vergi borcu var 

Erzurumda olduğumdan kışın donma oluyor mu  diye sordum, ( benim Getz bu sene -43 e dayanamamıştı :) ) o malum günde donmadığını çift ısıtmalı mazot filtresi olduğunu söyledi 

Aracı hareket ettirdiğimde kapı kilitlerinden 5-6 defa tık tık ses geldi açılıyor kapanıyor gibi

Acil yorum yaparsanız çok sevinirim özellikle debriyaj konusunda , fiyat masrafları düşündüğümde bana çok makul gelmedi açıkçası

tarihinde Serkan ŞEN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Nereye yazacağımı bilemedim , uygunsuz yere yazıyorsam kusura bakmayın.Şimdi geldim test sürüşünden . Araç malum sitede yok , kolay sat sloganlı  android uygululamasında buldum. 2007 model focus 2 tdci 109 luk, ghia değil trend de değil hız sabitleme  , direksiyon kumandaları var klima manuel cd çalar sony değil . Yol bilgisayarı ve sürüş modları var . ESP düğmede görünmüyor ama araç savrulduğunda yandığını söylüyor arkadaş.

Sorum  debriyajıyla ilgili . Debriyajdan ayağımı çekme sırasında bir ses var titreme yapıyor gibi ama net anlatamıyorum işte orda bir sürtünme sesi gibi. Arkadaşın babası ford servisi imiş motoruna kefil olduğunu söyledi ,baskı balatayı turbo hortumlarını yeni değiştirmişler. Araç 145000 de . Vites geçişlerinde sıkıntı yok, hızlanma çekiş açısından ben bir problem göremedim naçizane... 

2 çamurluğu boyalı sadece ama güzel düzeltememişler göçükler bariz can sıkıcı , 35000 e bırakacak ama ön cam çatlak , ön disk ve amortisörleri değişecek, 2 dönem de vergi borcu var 

Erzurumda olduğumdan kışın donma oluyor mu  diye sordum, ( benim Getz bu sene -43 e dayanamamıştı :) ) o malum günde donmadığını çift ısıtmalı mazot filtresi olduğunu söyledi 

Aracı hareket ettirdiğimde kapı kilitlerinden 5-6 defa tık tık ses geldi açılıyor kapanıyor gibi

Acil yorum yaparsanız çok sevinirim özellikle debriyaj konusunda , fiyat masrafları düşündüğümde bana çok makul gelmedi açıkçası

Vergi borcu sizi ne ilgilendiriyor? Adamlar baya simsar gibi geldi bana.

Sizin aradığınız kan burada; http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/284809-sat%C4%B1l%C4%B1k-2006-focus-ghia-tdci-hatchback/

Hayırlı olsun güle güle binin :)

Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

Vergi borcu sizi ne ilgilendiriyor? Adamlar baya simsar gibi geldi bana.

Sizin aradığınız kan burada; http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/284809-sat%C4%B1l%C4%B1k-2006-focus-ghia-tdci-hatchback/

Hayırlı olsun güle güle binin    

Şimdi Mustafa Bey' den telefonunu istedim :) Bu arada hanıma da göstereyim dedim. İşte bunu alalım tepkisi beklerken ''uuuu hep boyalıymış'' tepkisiyle dumur oldum. Hanımda boya takıntısı var  :D . Makyajla ilişkilendirip bu sorunu halletmem lazım Mustafa Bey'i aramadan önce...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Nereye yazacağımı bilemedim , uygunsuz yere yazıyorsam kusura bakmayın.Şimdi geldim test sürüşünden . Araç malum sitede yok , kolay sat sloganlı android uygululamasında buldum. 2007 model focus 2 tdci 109 luk, ghia değil trend de değil hız sabitleme , direksiyon kumandaları var klima manuel cd çalar sony değil . Yol bilgisayarı ve sürüş modları var . ESP düğmede görünmüyor ama araç savrulduğunda yandığını söylüyor arkadaş.

Sorum debriyajıyla ilgili . Debriyajdan ayağımı çekme sırasında bir ses var titreme yapıyor gibi ama net anlatamıyorum işte orda bir sürtünme sesi gibi. Arkadaşın babası ford servisi imiş motoruna kefil olduğunu söyledi ,baskı balatayı turbo hortumlarını yeni değiştirmişler. Araç 145000 de . Vites geçişlerinde sıkıntı yok, hızlanma çekiş açısından ben bir problem göremedim naçizane...

Erzurumda olduğumdan kışın donma oluyor mu diye sordum, ( benim Getz bu sene -43 e dayanamamıştı :) ) o malum günde donmadığını çift ısıtmalı mazot filtresi olduğunu söyledi

Collection donanım olmalı. Masraflar göz önüne alındığında çok yüksek bir fiyat. Forumdaki mis gibi arabalara bak bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

Collection donanım olmalı. Masraflar göz önüne alındığında çok yüksek bir fiyat. Forumdaki mis gibi arabalara bak bence.

haklısın abi

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

aracın fiyatı istikrarlı bir şekilde artıyor (bayideki liste fiyatı 64.700) 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-universite-otodan-sifir-2016-beyaz-euro-6-110-bg-otomatik-style-310253503/detay

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

Giresun'daki focusa baktırdınmı?

Konuştuk adamla ziraat mühendisi tarım il müdürlüğünde, araç keşaptaymış. pazarlık yaparız araba başında dedi. Kuzen gidip bakacaktı sonra gel sana şunu alalım bak buda var falan deyince öyle kaldı .. Kendin gidip bakmayınca olmuyor hakikaten . Çok sorunlu bir araç değildi hatırladığım kadarıyla boya değişen durumunu konuştuk ama kafam çok meşgul bir kaç gündür , şu an hatırlamıyorum. Mustafa beyi arayacaktım onu da unuttum.

Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

Az önce bölümün önünde gördüm satılık focus 2004 collection. Aradım fizik bölümündeymiş arkadaş. Araç 144000  de lpgsiz, uçuk yeşil çok tatlı bir hb.. Ön kaputun değiştiği fotoyu gösterdi . Kaput biraz katlanmış değiştirmişler. Aile aracı, arka kaput ve  sol ön kapı da küçük vuruklardan değişmiş. Sürtme ve çiziklerden de diğer taraflar boyanmış tavan hariç. 26500 istedi ama 25000 e bırakacak. Daha önce bahsetmiştim aralık ayında bölümden  arkadaşım 1.4  titanyum 2011 fiestasını 34000 e bana bırakacak ( araba hatasız ve 80000de ) , kendisi sıfır kuga alacak. (  bayi fiestaya 32000 lira önermiş takasta) Bu focusu alsam aralığa kadar binsem  satarken sıkıntı yaşar mıyım değişenlerden dolayı. Fiyat konusunda bir yorum yapar mısınız? Hasar kaydı 2800 lira görünüyor sadece.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

Az önce bölümün önünde gördüm satılık focus 2004 collection. Aradım fizik bölümündeymiş arkadaş. Araç 144000 de lpgsiz, uçuk yeşil çok tatlı bir hb.. Ön kaputun değiştiği fotoyu gösterdi . Kaput biraz katlanmış değiştirmişler. Aile aracı, arka kaput ve sol ön kapı da küçük vuruklardan değişmiş. Sürtme ve çiziklerden de diğer taraflar boyanmış tavan hariç. 26500 istedi ama 25000 e bırakacak. Daha önce bahsetmiştim aralık ayında bölümden arkadaşım 1.4 titanyum 2011 fiestasını 34000 e bana bırakacak ( araba hatasız ve 80000de ) , kendisi sıfır kuga alacak. ( bayi fiestaya 32000 lira önermiş takasta) Bu focusu alsam aralığa kadar binsem satarken sıkıntı yaşar mıyım değişenlerden dolayı. Fiyat konusunda bir yorum yapar mısınız? Hasar kaydı 2800 lira görünüyor sadece.

Dediğiniz gibi 3 değişen ve tavan hariç boyalıysa biraz zorlanabilirsin. Bizde bakım ve mekanikten ziyade kaportaya önem veriyorlar maalesef. tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Kendini akıllı sanıyor.Bana ocakta 61e verecekti.Bide ilana 2016 yazmış.

mesaj attım 66 olur en son dedi sözün bittiği yerdeyiz..

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Alttaki plakaliklar mı? Fena değil gibi.Plaka kesme derdi de yok herhalde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ogretmenden-tamamen-orjinal-kar-beyazi-dizel-altea-xl-dsg-327518847/detay

Aklımda böyle bir araç var, bu sınıfta en ideali bu gibi, otomatik, dizel ve geniş... Bu araçlar hakkında bilgisi olan var mı?

teknik açıdan kaliteli bir araba. iç mekanı oldukça ferahtır. arka görünüme birşeyler yapılırsa iyi olur tabii :D sanırım vw ciler sabote etmiş bunu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

Ben de bir ara bakmıştım ama piyasası pek yok gibi erzurumda sonra vazgeçtim

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Silinmiş. Ne vardı ki?

Çok uygun fiyatlı bir araç, yurtdışında olan araç sahibi, ulaşmak isteyene tek yol mail adresi göndermek.
Yorum bağlantısı

Merhabalar herkese

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-bursa-car-2006-nissan-almera-1.5i-pluslpg-tekna-paket-333358891/detay

İlan No 333358891 sayılı araç Nissan Almera tavsiye edermisiniz. Arabalardan pek anlamam. Bu araç olmasa bile bunun fiyatlarında hangi model araçları önerirsiniz.

bunun yerine dizel era tercih ederdim. satmak istediğinizde 1 günde satarsınız parçası bakkalda bulunur ve masrafsızdır 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-chevrolet-captiva-2.0-d-334080562/detay

eveeeet hoşbulduk 2 vizyonda. Şikayet ettim.

Araba çok iyi kosuldadir , asil boya, kazasi yok.

Arabayla ilgileniyorsanız lütfen e-posta adresinizi verin.

E-posta adresinizi aldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...