İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Erdal Aydın
(düzenlendi)

Erdal senin arabanın fotosunu da koysa na 9393

Kime tavsiye edeceksin abi [emoji4]

Bakıyorum şimdi, düzgün bi fotosu var mı diye.

tarihinde Erdal Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

c27287b9e3ab1883872e6236e581a27f.jpg

Baktım da aldigimdan beri hiç foto cekmemisim. Aldığım gün çektiğim foto bu. Yarın bi cila seansı yapayım da bir kaç foto çekeyim.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

c27287b9e3ab1883872e6236e581a27f.jpg

Önden plaka görünür olsun [emoji6] bir de iyi parlat ki göz alsın [emoji12]
Yorum bağlantısı

Sormam bile hata FR de yeterli ;)

bak abi FR yazıyorsunuz böyle benim bildirim alarmı bana uyarı mesajı yolluyor sonra  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hayırlı olsun o zaman

Dün adamla konuştuk, kapora verelim dedik, yok kardeşim olurmu öyle şey söz verdik tamamdır dedi.Sabah krediyi çektim, arkadaş adamı aradı arabayı gösterip parayı verip üzerine alacaktı.

Ben arabayı sattım kardeşim gelmene gerek yok demiş. Ne desen boş, böyle karaktersiz insanlar var maalesef.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Dün adamla konuştuk, kapora verelim dedik, yok kardeşim olurmu öyle şey söz verdik tamamdır dedi.Sabah krediyi çektim, arkadaş adamı aradı arabayı gösterip parayı verip üzerine alacaktı.

Ben arabayı sattım kardeşim gelmene gerek yok demiş. Ne desen boş, böyle karaktersiz insanlar var maalesef.

vay arkadaş ya ne hale geldik böyle..her işte bir hayır vardır.

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Bu alemde verilen söz ağızdan(!) çıkmıyor niyeyse. "Hakkınızda böylesi hayırlıymış" deyip geçelim artık. Daha sözünün eri olmayan biri ile yapılacak bir alışverişten doğabilecek daha büyük sıkıntıları düşünerek "direkten dönmek" diyelim biz buna...

Benzer bir durumu ben yaşamıştım bundan 3 yıl önce. Babamın Renault19'u satıldıktan sonra pedere yeni dizel ve otomatik bir araba bakıyorum. Adana'da bir tane beyaz Toyota Corolla'ya denk geldim. Aradım sahibini; konuştuk ettik neyse. Ertesi gün için Babam Mersin'den gelip aracı Toyota Yetkili Servisinde ekspertize sokacak; aksi bir sonuç çıkmazsa da oradan notere geçilmesi hususunda sözlü olarak anlaştık. Ben Babamı aradım, durumdan haberdar ettim.

Ertesi gün sabah Babam araç sahibini arıyor "Ben geliyorum; nerede buluşuruz" gibisine. Satıcıdan aldığı yanıt "Aabi gelmene gerek yok; ben aracı sattım!" Baba da gayri ihtiyari veriyor kalayı "Sen de hiç şeref yok mu ağzından çıkanın arkasında duramıyorsun!!!"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Ne desen boş işte, sinirlendiğinle kalıyorsun.

bana da tam tersi olmuştu focusu satarken, adam cumartesi aradı arabayı satma ben aldım yarın gelip kapora vericem dedi, ertesi gün geldi kullandı evimin orada, tamam alıyorum araba süper dedi şurada bir ustam var onu alıp geleyim baksın kaporasını veririm dedi gidiş o gidiş..

Yorum bağlantısı

Araba kayıp mı?

Geçmiş ola.

yok değil arabayı verirmiyim hiç, arabayı eve getirdik o yaya olarak gitti   :)

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

yok değil arabayı verirmiyim hiç, arabayı eve getirdik o yaya olarak gitti :)

O zaman usta kayıp?
Yorum bağlantısı

O zaman usta kayıp?

ustayı hiç görmedim zaten araca talip olan adamı da arkadasından kaç defa aradım telini açmadı yolda öldü herhalde  :)

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

ustayı hiç görmedim zaten araca talip olan adamı da arkadasından kaç defa aradım telini açmadı yolda öldü herhalde :)

O zaman müşteri kayıp [emoji4]
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Ne desen boş işte, sinirlendiğinle kalıyorsun.

Hayirlisi budur insaallah
Yorum bağlantısı

hastasıyım bu jaguarların malzeme kalitesine, koltuklarda hiç yıpranma olmuyor hangisine baksam hepsı sıfır kondisyonda 

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

2011 model focus style plus 73000 de ederi nedir fiyatlar almış başını gidiyor boya ya da değişen yok arabayı satmayı düşünmüyorum ama internetteki fiyatlar açıkcası pek belirgin değil aracım servis bakımlı ve benzinli

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
Erdem Çağla

araba fiyatı kadar hasar kaydı maşallah. 2 kere pert olup üstüne sel hasarı mı yemiş ne olmuş?

44k'deki arabanın farları o kadar solmaz aşınmaz. Çıkma almış olabilirler. selective ön ızgarasında sadece çerçecesinde krom vardır yatay çizgilerinde yoktur. Benim trende sonradan taktığım için biliyorum. Sis farlarının solması, ledlerin solmaması da ilginç. Kısaca önden darbeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...