İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Erdal Aydın

Jant bakmadın mı hala sen [emoji1]

Peder bey tahminimden katı çıktı abi, sıkıntıya sokacak beni. [emoji4]
Yorum bağlantısı

Peder bey tahminimden katı çıktı abi, sıkıntıya sokacak beni. [emoji4]

Peder beyi kızdırma ona göre [emoji1]

tek kapının ki farklı

Daha iyi o zaman zaten 2 senedir tek kapi Fr gelmiyor
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Peder beyi kızdırma ona göre [emoji1]

Daha iyi o zaman zaten 2 senedir tek kapi Fr gelmiyor

Adamın sadece faizi yok onun dışında bankadan farksız. Ayın dönmesini bile beklemeden sonuna doğru hatırlatıyor ödemeyi. [emoji4]
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Doğuş abi apolloya taktın galiba bu günlerde hiç trim şikayetin yok [emoji3]

Bak bende heyecanlandım şimdi malzeme canlı duruyor [emoji3]

tarihinde İsmail Buğur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Adamın sadece faizi yok onun dışında bankadan farksız. Ayın dönmesini bile beklemeden sonuna doğru hatırlatıyor ödemeyi. [emoji4]

Peder bey ne derse o sinirlendirme  :) kayadibine telefon falan açar adamlar indirim yapmazlar sonra bize  :D

Doğuş abi apolloya taktın galiba bu günlerde hiç trim şikayetin yok [emoji3]

Bak bende heyecanlandım şimdi malzeme canlı duruyor [emoji3]

aynen İsmail kuryeyle ilgilenmiyorum artık  :) FR a odaklandım  ;)

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Reklamlar daki bilgileri el kitapçığı ile birleştirmiş [emoji38] hakikaten 6 ileri mi acaba

En kötü ihtimal 5 ileri 1 geri olur. Yalan söylemiş olmaz. Ben pek ihtimal veremiyorum 6 ileri olacağına.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bugün arabaya baktıracağız bakalım. Eğer dedikleri doğruysa düşünüyorum bu arabayı

Yorum bağlantısı
Ozan Kılıçaslan

ben de 2004 düz vites  s40 düşünüyorum  cvt focustan sonra elektrik aksamı biraz pahalı geldi bana sizce değer mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ben daha önce 2003 yine otomatiğini kullandım.Aldıktan sonra bakım hariç masraf sadece şarj dinamosu çıkmıştı.o da benim hatamdan kaynaklıydı. Çok konforlu bir araba. Güvenliği zaten hissediyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Arabayı arkadaşım gitti gördü.Adam ilk sahibi avukat. İçi resimlerdeki gibi temiz. Bir kaç yerinde boya yanığı var.Bakımı ve muayene yeni.Kö orjinal.Akşam baktırıp kapora vereceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arabayı arkadaşım gitti gördü.Adam ilk sahibi avukat. İçi resimlerdeki gibi temiz. Bir kaç yerinde boya yanığı var.Bakımı ve muayene yeni.Kö orjinal.Akşam baktırıp kapora vereceğiz.

Hayırlı olsun o zaman
Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

NİYETİ BOZDUM :biggrin:  İSTANBULA GELİYORUM :D  3 GÜN İÇİNDE HEM AMELİYATTAN SONRAKİ KONTROLUMU YAPTIRIP HEMDE İNŞALLAH KAFAMA YATAN BİR ARAÇ BULUP DÖNMEK İSTİYORUM.. TAVSİYE EDECEĞİNİZ 35000 E ARAÇ VARSA  BEKLİYORUM . İLK HEDEF FOCUS FİESTA 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

Hayırlı olsun o zaman

Yarın belli olacak inşallah tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

NİYETİ BOZDUM :biggrin:  İSTANBULA GELİYORUM :D  3 GÜN İÇİNDE HEM AMELİYATTAN SONRAKİ KONTROLUMU YAPTIRIP HEMDE İNŞALLAH KAFAMA YATAN BİR ARAÇ BULUP DÖNMEK İSTİYORUM.. TAVSİYE EDECEĞİNİZ 35000 E ARAÇ VARSA  BEKLİYORUM . İLK HEDEF FOCUS FİESTA 

Serkan bey, büyük harf kullanımı sanal alemde bağırmak manasına gelir. Bu sebeple küçükten devam edelim lütfen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Serkan bey, büyük harf kullanımı sanal alemde bağırmak manasına gelir. Bu sebeple küçükten devam edelim lütfen :)

Heyecanı ni haykırmak istemiş :) Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz ve şimdiden geçmiş olsun.
Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

Özür dilerim bilmiyordum ama gerçekten heyecanımı yansıtmak amaçlıydı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...