İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Böyle adamları gördükçe sinir katsayım artıyor,

"keyfe kedermiş" eski kasa manuel megane 80.250  tl 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-keyfe-keder-satilik-323833410/detay

Yeni kasa otomatik dizel megane sıfır km 79.500

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2016-sifir....otomatik...dizel-en-dusuk-fiyat-323931191/detay

bitane bora ilanıydı 56 bin yazmıştı arayıp 52 teklif etmiştik adam sinirlenmişti bide :D 

Yorum bağlantısı

bitane bora ilanıydı 56 bin yazmıştı arayıp 52 teklif etmiştik adam sinirlenmişti bide :D

Bora 56 bin? kaç tanesi diye sormadın mı adama 

Yorum bağlantısı

Bora 56 bin? kaç tanesi diye sormadın mı adama 

Yok valla sürekli boya değişen sordum :D  

Yorum bağlantısı

Yok valla sürekli boya değişen sordum :D

sende kabahat dediğimi sorsan telefon konuşması 3.sn de biterdi  :)

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

:D  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

eğlencesi nerde kalırdı abi o zaman :D 

Yorum bağlantısı

eğlencesi nerde kalırdı abi o zaman :D

bu arada 56 bin istenen borada birde değişen ve boya mı varmış??  :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

bu arada 56 bin istenen borada birde değişen ve boya mı varmış??  :)

Komple yenilenmistir :)

Yorum bağlantısı

o zaman 56bin az hakkı 66 bindir   

bel altı çiziklerden boyalı kesinlikle vurma yok.  2 yıldır da sigortası muayenesi yok sebebi tüvtürk sahtekarmış sigorta mantıksızmış zaten kendi dükkana git gel kullanıyormuş :D

ne insanlar var işte dünyada 

Yorum bağlantısı

bel altı çiziklerden boyalı kesinlikle vurma yok.  2 yıldır da sigortası muayenesi yok sebebi tüvtürk sahtekarmış sigorta mantıksızmış zaten kendi dükkana git gel kullanıyormuş :D

ne insanlar var işte dünyada 

ben olsam sen hiç papaz eriği yedin mi derdim o abiye  :D

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Dizel ve otomatik seçeneklerinden dolayı göz ucuyla takip ettiğim bir araçtı. Burnumun dibinde çıktı bir tanesi. 

Ederi/piyasası nedir; bilen var mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-sahibinden-kazasiz-boyasiz-1.6-tdi-dsg-7-ileri-beyaz-skoda-yeti-325866920/detay

Forumda bir arkadaşımız satıyordu bunun aynısını.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Dizel ve otomatik seçeneklerinden dolayı göz ucuyla takip ettiğim bir araçtı. Burnumun dibinde çıktı bir tanesi.

Ederi/piyasası nedir; bilen var mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-sahibinden-kazasiz-boyasiz-1.6-tdi-dsg-7-ileri-beyaz-skoda-yeti-325866920/detay

Dizel otomatikte sorunsuz ama ben bu paraya araba alacak olsam yeti almam
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Yeti piyasaya cikmadan önceki görsellerinde cok güzel görünüyordu. Piyasaya ciktiktan sonra canli görünce hayal kirikligina ugramistim. Ticari araclara benziyor bence. özellikle arkadan... Piyasaya cok hakim degilim ama ben de o paraya baska birsey tercih ederdim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Skoda ve Seat yeni Tiguan tipinde SUV getirecek, muhtemelen biraz daha verip onlardan alabilirsiniz. Yeti maalesef tip olarak tutmadı ama özellik olarak güzel bir araç.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

O para ne üç harfliler alınır. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

1e5225f9d1454afcb5aa51d5a5d9b743.png

Dolandırıcı kaynıyor.... Bu nasıl hasar? Hayatımda böyle hasar görmedim tepeden saksı mı düşmüş. Kapur farı öpüyor panjurla kaput arasına parmak girer. Xenon kapağı başka renk. ön panelin hasar aldığı belli tamponda çizik yok. İçeriden çekilen fotoda ön göğüste tornavida izi var. Millet ucuz alacam diye gidip hasarı gizlenmiş araba alıyor. Airbagin altı boştur belki.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zorla değil de inanan çok oluyor bunlara... diğer taep te takas piyasası. ev/çek/senet takası vb..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Ön teker de yamuk. Piyasası 160 binse, sen 100 bine stıyorsan hasarı da 2000TL ise neden sen yaptırıp satmıyorsun demezler mi adama?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Ön teker de yamuk. Piyasası 160 binse, sen 100 bine stıyorsan hasarı da 2000TL ise neden sen yaptırıp satmıyorsun demezler mi adama?

Satan vatandaş çok büyük bir hayırsevermiş. Herkes az para ile lüks araca binsin diye kendini bu işlere adamış. [emoji2] [emoji2]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...