İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Erdem Çağla

Mavilim mavişelim 

Tenhada buluşalım mavilim 

Kurban olduğum Allah,  

Tez günde geri kavuşalım mavilim, 

Mavilim gidiyor , Sahibini terk ediyor, 

O kadar az yakıyor, Hiç masraf çıkartmıyor,

Yokuşlarda arkadaşlarını nasıl geride bırakırdın

Bana mısın demezdin. 

Kıskanarak sana bakan o gözleri oymak isterdim hep!

O gözlere rağmen hiç nazar değmedi 

Sinek bile çarpmadı sana...

Nasıl bu hale geldik?

Kahrolsun seni benden ayıran kadere 

Senden nasıl ayrılayım?

Yarim, elden gidiyor mavilim 

Şimdiden rüyalarıma giriyor

Bana neden ayrılıyoruz diyor

Allah'ım bu ayrılık kısa sürsün!

Hiç aklımdan çıkmıyor ilk kez göz göze geldiğimiz o gün

Nasıl da içim içime sığmamıştı

İlk günkü heyecanla seviyorum seni

Sevenler bir gün tekrar buluşur diyorlar

Severek ayrılıyoruz MAVİLİM...

e7d9096914b54973be277d086d48a76b.png

Yorum bağlantısı
faik şahin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-focus-dizel-yeni-kasa-247204937/detay/

Şu araç bana uygun gibi geldi. Sizlerin yorumu ne olur acaba? 

5-6 aydır 2015 1.6 tdi Dsg leon kullanıyorum onu satmadan başka bir araç almam gerekiyor . 50 bin civarına bir araç düşünüyorum.Dizel ve manuel bir araç arıyorum.Başka bir tavsiyeniz varsa onada bakabilirim.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Pardon ama yeni kasalar bundan bi kaç fazla değilmi neden bu kasalar çok pahalı acaba

Yeni kasanın konsolu döküm hatası gibi. Ayrıca eski kasanın koltukları daha dolu ve yeni kasaya göre konforlu görünüyor. Yeni kasanın bence detaylı yol bilgisayarı haricinde bir artısı yok. Eski kasa da ise bagaj bir sedana göre küçük. Yeni kasanın bagajını bilmiyorum. Zevk meselesi sonuçta ama eski kasa daha yakışıklı.

Bu arada örnek verdiğiniz ilanda ki rakam yüksek. Premium modellerini daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Güvenlik açısından farkları yok diye biliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2010-model-hatasiz-orjinal-honda-civic-301885359/detay/gibi...

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Yeni kasanın konsolu döküm hatası gibi. Ayrıca eski kasanın koltukları daha dolu ve yeni kasaya göre konforlu görünüyor. Yeni kasanın bence detaylı yol bilgisayarı haricinde bir artısı yok. Eski kasa da ise bagaj bir sedana göre küçük. Yeni kasanın bagajını bilmiyorum. Zevk meselesi sonuçta ama eski kasa daha yakışıklı.

Bu arada örnek verdiğiniz ilanda ki rakam yüksek. Premium modellerini daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Güvenlik açısından farkları yok diye biliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2010-model-hatasiz-orjinal-honda-civic-301885359/detay/gibi...

arkadasim 2014 yilinda; 2011 model ,otomatik, elegans, 30 binde,boyasiz civic i 42 ye almisti

[emoji50] [emoji50] [emoji50]

Yani eski kasa altindan daha cok kazandirmis

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
faik şahin

Tam yeri değil ama bacanak su ilanı göndermiş, sizce nasıl, hasar kaydı ve yeri kafa kurcalıyor bende ama fiyat ve km cazip geldi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-takasli-2009-c-max-titanium-sunrooflu-orjinal-78.000-km.de-321657259/detay

Aracı bilmem ama hasar hangi araçtaysa hasar kaydı o araca yazılır.O yüzden böyle yazılan ilanları direk geçiyorum ben.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

arayıp sorsam mı bu iki araç arasında ne fark diye 

aradım dayanamadım. adam fiyatı 52 000 dedi.

dedim iki ilan var birinde 45750 yazıyor tamam abi 45000 bırakayım dedi adamın yüzüne gülmemek için kendimi zor tuttum. 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

arayıp sorsam mı bu iki araç arasında ne fark diye 

aradım dayanamadım. adam fiyatı 52 000 dedi.

dedim iki ilan var birinde 45750 yazıyor tamam abi 45000 bırakayım dedi adamın yüzüne gülmemek için kendimi zor tuttum. 

yersen papaz eriği işte abi uyanık tayfa ilanı kaldırmış bu arada  :)

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

yersen papaz eriği işte abi uyanık tayfa ilanı kaldırmış bu arada  :)

pahalı olan ilanı kaldırmış  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

pahalı olan ilanı kaldırmış  :D

o ilanı da kesin kuzeni açmıştır zaten haberi yoktur  :D bu arada abi gülüyoruz ama işte 2.el piyasasının neden bu hale geldiğinin bir örneğidir bu.  :angry:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan ŞEN

Bugün galeride 2009 C MAX sordum 47500 dedi , geri dönüşte  merak ettim malum sitede var mı diye. İlanı buldum 45900 . Aradım adamı dedim durum bu. Sen bana orda bunu 45 desen 3 aşağı 5 yukarı  pazarlığımızı yapsak , sen de ben de işimizi görsek olmaz mıydı dedim . Haklısın özür dileriz , buyur gel verelim arabayı anlaşırız dedi. Dedim yok bu saatten sonra gelmem..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Efsane kasa o.

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...