İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

vay anasını, o zamanlar bunlarda deri koltuk mu varmış?  :unsure2: o zamanki 124 lerde 4 disk fren olduğunu biliyorum da deri koltuk enteresan.

evet meşin koltuktu hepsi. yazları yanardı bacaklar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

ARAÇTA ÇİZİKLERDEN DOLAYI 3 PARÇA BOYA VARDIR.. DOUBLE EKRAN TEYP VAR, JANT LASTİK SIFIR.... MOTORU YÜRÜRÜ HATASIZ...RESİMLERDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ DÖŞEMELERDE FALAN DEFORME YOKTUR. DETAYLI BİLGİ TELEFONDA VERİLECEKTİR...

ben döşeme göremedim ama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

ARAÇTA ÇİZİKLERDEN DOLAYI 3 PARÇA BOYA VARDIR.. DOUBLE EKRAN TEYP VAR, JANT LASTİK SIFIR.... MOTORU YÜRÜRÜ HATASIZ...RESİMLERDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ DÖŞEMELERDE FALAN DEFORME YOKTUR. DETAYLI BİLGİ TELEFONDA VERİLECEKTİR...

ben döşeme göremedim ama :)

Aynı yere takıldım döşeme İlk resimdeki ayrıntı da saklı sanırım [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Sair burada 'Sahtekarim ama kafam gecerli bi sebep uyduracak kadar bile calismiyor' demek istemis

2008 de magirus ve dizellere LPG montajı diye mühendislik harikası bir olay vardı. Sonra 2 minibus 1 otobusun motoru patlayınca durduruldu. O zamanlardan olmasın? Tek mantıklı açıklama olarak bu geldi aklıma. Arabanın yaşı da tutuyor hani.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bilginize bu araç 2016 ocaktan beri yayında aradığımda en son 62500 dü

Sifiri 62bin olan araca ayni fiyati veya daha ustunu yada 1000-2000 asagisini yazmak normal mi sizce? Yoksa araba sizin mi :) Simdi 64bin kusur yaziyor. Sifiri 62bin. 2017 de sifri 70bin olur o da en azindan sifir fiyatinin uzerine cikmadan 70bine satar.

Bizimki isin geyigi arkadasim :) Türkiye de malesef araclar sarap misali

Yorum bağlantısı

Sifiri 62bin olan araca ayni fiyati veya daha ustunu yada 1000-2000 asagisini yazmak normal mi sizce? Yoksa araba sizin mi :) Simdi 64bin kusur yaziyor. Sifiri 62bin. 2017 de sifri 70bin olur o da en azindan sifir fiyatinin uzerine cikmadan 70bine satar.

Bizimki isin geyigi arkadasim :) Türkiye de malesef araclar sarap misali

6 aydır neden kimsenin almadığı ortada zaten 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...