İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun

bi sorum olucakti. Suan arac piyasasi ne durumda ? herkes yukselmis diyor fakat satislar nasil , son zamanlarda ilana verip kisa surede aracini satanlar ? 

2010 focus  1.6 dizel titanium 140 bin km de  2 boya camurluk ve kapi.  nedir ederi bunun ?  herkes farkli fiyatlar soyluyor ederini kestiremedim.

birde golf 6   1.4 tsi otomatik dsg ler nasildir alinabilitesi ? bi eski bi yeni tip otomatikleri varmis bunlarin.otomatik seceneklerinde 50-55bin tl de alincak aracmidir ?

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Dün hiç ellenmemiş, yayları kesilmemiş şahin gördüm. Şaşırdım kaldım hep trafikte gördüğümüz bastırılmış pıstırılmış mahvedilmiş tofaşlardan sonra bana bir yüksek geldi, offroad aracı sandım yeminle. Sanki ekstra yükseltilmiş gibi gözüktü gözüme. İlandaki jant lastiğin takılı olduğu aracı görünce aklıma geldi :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Kendi aracımı tavsiye ediyorum :)

daha önceden forumda satış ilanı vermiştim ancak sonrada vazgeçtim, şuan düğün sebebi ile satmak zorundayım forum fiyatı 29.000 TL Kayıtlarda çıkan hasarlar ile ilgili detay resimler ve eksper raporları bende mevcut.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2006-mondeo-ghia-tdci-dizel-manuel-305615141/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Kendi aracımı tavsiye ediyorum :)

daha önceden forumda satış ilanı vermiştim ancak sonrada vazgeçtim, şuan düğün sebebi ile satmak zorundayım forum fiyatı 29.000 TL Kayıtlarda çıkan hasarlar ile ilgili detay resimler ve eksper raporları bende mevcut.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2006-mondeo-ghia-tdci-dizel-manuel-305615141/detay/

Aracınız malüm sitede kilometresine göre en iyi fiyatlı olarak görünüyor. Satılması gerek hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Aracınız malüm sitede kilometresine göre en iyi fiyatlı olarak görünüyor. Satılması gerek hayırlı satışlar.

Aracın reel piyasası bu şekilde. Malum sitede rakamlar çok afaki seviyelerde. Aracın sıfır fiyatından fazla ikinci el için isteyenler bile var. Nakit sıkışıklığından dolayı,inşallah kıymet bilen birine kısa zamanda satılır, yoksa satmak isteyeceğim bir araç değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
ARACIM DEĞİŞENSİZ OLUP TAVAN HARİÇ BEL ALTI LOKAL BOYALI 2.Cİ SAHİBİNDEN ORJİNAL KM 109 BİN 1.6FSI KESİNLİKE HİÇ TÜP TAKILMAMIŞTIR İSTİYEN ARACIMI İSTEDİĞİ YERE GÖSTEREBİLİR  BOŞ MUHABBETE GEREK YOK CİDDİ ALICILAR ARASIN.

REFERANSIMIZ TÜM MERSİNDİR.

Bir özgüven patlaması...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-passat-hatasiz-2.ci-sahibinden-sadece-109bin-kmde-dsg-307105597/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2012-passat-1.6-tdi-comfortline-otomatik-dsg-7-ileri-plus-f1-vites-307676270/detay

Sıfır alındığından beri bildiğim sürekli servise giden bir araç. Hasar kayıtları var. Hepsi servis şişirmeceli. Adımı verirseniz hepsiburada nın 10 tl lik indirimden hallice bir indirim alınabilir.: :) Ve arkadaşın sözü senettir. Çok ta anlamaz araba işinden.

tarihinde Cavit Çırakoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ama sıra beklemiyosun. Adam iyilik yapıyor sen de adama vuruyon abi ya.[emoji4]

Sorma sorma sanki 6 ay sıra var :))
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

95.500 yazmışlar [emoji1]

yeni kasa 2,0 dizel 160 bin olunca fiyatı ona göre ayarladı herhalde

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

indirim yapmış 75 şuanda :D

Tuşlara sırayla basarak 5 veya 6  tuşunu bulacaktır. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

95.500 yazmışlar [emoji1]

indirim yapmış 75 şuanda :D

satıcı abla matematik öğretmeni galiba, bize çıkarma işlemi sorusu sormuş;

20.000 önce çıkan

95.500 sonra çıkarılan

75.500 en son kalan

:D

bilmece bildirmece el üstünde kaydırmaca sabun nedir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...