İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Misafir

Çok yakar bu be [emoji1]

150 beygir araba sonucta.Sehir ici 10 u var

8 le gezerim ben yaksa bile Fr yaksın değer yok boyle bir ic mekan hastası oldum

fr fena çok fena :wub:

Sorma Ozan efsane birsey olmuş arkadaşim 1 sene önce aldıği astra cosmo arabasını satmaya karar verdi Fr ı görünce hic aklında yokken hemde
Yorum bağlantısı
Misafir

Gençler görüşmüş anlasmis.Bize hayirli olsun demek düşer o zaman[emoji1]

Hayırlı olsun abi.Sen kesin alırsın bu aradan da Rabbim gönlüne göre temizinden hediye etsin sana bir tane

Amin insallah kardeşim valla dizel otomatik araba alıcam derken nerelere geldim bende anlamadım, temiz olur kesin sıfır olacak çünku :)
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Çok yakar bu be [emoji1]

150 beygir araba sonucta.Sehir ici 10 u var

8 le gezerim ben yaksa bile Fr yaksın değer yok boyle bir ic mekan hastası oldum

Sorma Ozan efsane birsey olmuş arkadaşim 1 sene önce aldıği astra cosmo arabasını satmaya karar verdi Fr ı görünce hic aklında yokken hemde

Aslan besleyen yemini düşünmez demişler :)

yakışır valla en kırmızısından. Allah gönlüne göre versin abim 

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Aslan besleyen yemişini düşünmez demişler :)

yakışır valla en kırmızısından. Allah gönlüne göre versin abim

Aynen Ozanım kırmızı forever zaten kısmetse allah hepimizin gönlüne göre versin :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Aynen Ozanım kırmızı forever zaten kısmetse allah hepimizin gönlüne göre versin :)

Abi bu arada aklında olsun düşün diye öneriyorum, karizması leon kadar olmasa da fiyat performans mantıklı.

Arkadaşım beetle ile kaza yapınca, 308 aldı, 2015 model 15 bin kmde daha. 77 bin TL ye.

Allure + premium paket. Daha dolusu olmuyor yani. 17 jant, cam tavan, dizel otomatik Blue hdi 120ps. Yakıtı kokluyor nerdeyse şehir içi 5 den aşağıda falan yakıyor hatta.

Donanım olarak adaptif hız sabitlemeden tut, anahtarsız giriş, şerit takip vs herşey var

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi bu arada aklında olsun düşün diye öneriyorum, karizması leon kadar olmasa da fiyat performans mantıklı.

Arkadaşım beetle ile kaza yapınca, 308 aldı, 2015 model 15 bin kmde daha. 77 bin TL ye.

Allure + premium paket. Daha dolusu olmuyor yani. 17 jant, cam tavan, dizel otomatik Blue hdi 120ps. Yakıtı kokluyor nerdeyse şehir içi 5 den aşağıda falan yakıyor hatta.

Donanım olarak adaptif hız sabitlemeden tut, anahtarsız giriş, şerit takip vs herşey var

Sağolasın ama 77 bin lira naylona vermek pek bana göre değil Ozan :)) 2.eli bile Fr dan pahalıymis baksana
Yorum bağlantısı
Misafir

Sağolasın ama 77 bin lira naylona vermek pek bana göre değil Ozan :)) 2.eli bile Fr dan pahalıymis baksana

Dizel otomatik avantajı var abi ondan pahalı, evet ben de pek sevmiyorum ama bu fiyatlarda dizel otomatik ve dolu düşününce seçenek az. Ama sen zaten gönlündekini al :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Dizel otomatik avantajı var abi ondan pahalı, evet ben de pek sevmiyorum ama bu fiyatlarda dizel otomatik ve dolu düşününce seçenek az. Ama sen zaten gönlündekini al :)

Hepimizin gönlüne göre olsun inşallah  :)

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Hemen forumcu olmuşsun bakıyorum:)

Saygılarımla.

Abi çok aktif değil malum biraz kütüphane gibi kullanuyorum[emoji14]
Yorum bağlantısı
Misafir

Motor yata yata pas tutmuştur :)

Valla yazık etmişler. 2011 yılında piyasaya sanırım 51 liradan girmişti.

Yorum bağlantısı
Misafir

Valla yazık etmişler. 2011 yılında piyasaya sanırım 51 liradan girmişti.

Altın gibi yatırım yapmış adam zamanında alıp :)
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Klima yok? :shok:

Tercih meselesi abim, ne deyim. Ben o paraya GLX'de olsa Mk2 almaya çalışırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...