İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Guest Misafir

eski kasaya yakışmaz belki ama buna cuk oturmuş kırmızı renk.

Aynen, kirmizi favori rengimdir ama 2 sebepten aracta tercih etmiyorum;

1- Bayan arabasi

2- Her araca cidden yakismiyor

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Arac efsi.

Cehaletimi bağışla EFSİ nedir??? :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Cehaletimi bağışla EFSİ nedir??? :D

Estagfurullah, efsi = efsanenin kisa hali [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Böyle bir şey çıkacağını tahmin etmeliydim. :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Böyle bir şey çıkacağını tahmin etmeliydim. :D

[emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

Aynen, kirmizi favori rengimdir ama 2 sebepten aracta tercih etmiyorum;

1- Bayan arabasi

2- Her araca cidden yakismiyor

3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun diyenlerdenim ben de.. :=) ve yakışmıyor kısmına katılıyorum ama bayan arabası kısmına katılmıyorum, ferrari kırmızı rengi ile özdeşmiş ve bazen kırmızı; ferrari kırmızısı diye pekiştiriliyor, kaç sahibi acaba bayandır? :=) spor arabalar da çokdur kırmızı, 68 mustang e de çok yakışır, bayan sahipleri çoğunlukta mıdır bilmem.. ha belki polo vb yani A,B segment araçlar için denebilir onu anlarım ama sadece anlarım yine katılmam :=)

bana bu arabayı verin ve bana bayan deyin, :p

d370AL.jpg

bu arada 2500 ü geçmişsin, bu senenin enler kısmın da bu kadar zaman da beni yanıltmadığın için de teşekkür ederim :p :=)

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Bence kırmızı her arabaya çok yakışıyor.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-turkiyede-tek-baska-yok-277679391/detay

Böyle basık bir arabayı kaldırıma çıkarıp fotoğraf çekmenin amacı nedir ?  :angry:  :unsure2:

densizlik, terbiyesizlik  :angry:

vallahi yazık günah o paralara. renk de bildiğin beyaz yani, hele ki LET far...

LET FAR:8.100 

SANRUF:4.400 

RENK: 4.750 

Yorum bağlantısı
Misafir

Yanılıyorsun.

Emisyonda Farkı Sakın İpleme'dir o [emoji23]

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

1.2 TSI style paket falan hikayeymiş onu anladım, FR dan ötesi yalan, yakından inceledim hay nalet gitsin incelemez olaydım. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-leon-fr-dsg-act-eco-ss-motor-276558368/detay

Doğuş Bey,

Ne zamandır Leon takip ettiğinizi ve almak istediğinizi görüyorum.

Gerçekten şu anki piyasa şartlarında sıfır olarak en mantıklı araç diyebilirim.

Lakin çoğu Leon kullanıcısı trim seslerinden şikayetçi. Yeni modellerde bu durumu düzelttiler mi bilmiyorum ama Courier'de diliniz yandı Leon'a bu konuda dikkat edin derim tavsiye olarak. Trim sesleri harici f/p olarak en alınası araç Leon ve 1.2 TSI style donanım bana göre de.

Yorum bağlantısı
Misafir

Doğuş Bey,

Ne zamandır Leon takip ettiğinizi ve almak istediğinizi görüyorum.

Gerçekten şu anki piyasa şartlarında sıfır olarak en mantıklı araç diyebilirim.

Lakin çoğu Leon kullanıcısı trim seslerinden şikayetçi. Yeni modellerde bu durumu düzelttiler mi bilmiyorum ama Courier'de diliniz yandı Leon'a bu konuda dikkat edin derim tavsiye olarak. Trim sesleri harici f/p olarak en alınası araç Leon ve 1.2 TSI style donanım bana göre de.

Yeni modellerde bu durumun düzeldiğini söylüyorlar, hoş gerci düzelmese bile kuryedeki kadar olması mümkün değil zaten, bizde 1.2 tsi için gittik ama Fr ı yakından inceleyince 1.2 tsi seceneğini eledik, FR a yakından hiç bakmasaydık keşke diyoruz.150hp dsg FR şuan 74.000 lira son fiyatı yani standart düz paket manuel golf comfortline ile ile hemen hemen aynı

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Yeni modellerde bu durumun düzeldiğini söylüyorlar, hoş gerci düzelmese bile kuryedeki kadar olması mümkün değil zaten, bizde 1.2 tsi için gittik ama Fr ı yakından inceleyince 1.2 tsi seceneğini eledik, FR a yakından hiç bakmasaydık keşke diyoruz.150hp dsg FR şuan 74.000 lira son fiyatı yani standart düz paket manuel golf comfortline ile ile hemen hemen aynı

Leon varken Golf almayı başaran Algıya ateş ederim, parası çok sıvacı modunda geziyor derim[emoji48]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Leon varken Golf almayı başaran Algıya ateş ederim, parası çok sıvacı modunda geziyor derim[emoji48]

Ben öyle birşey yapanlarla görüşmeyi bile kesmeyi düşünüyorum, sen git o parayı cam tavan, katlanır ayna, yağmur sensörü, kararan dikiz aynası bile olmayan manuel arabaya ver olacak iş mi bu  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

tabi zevk/karar meselesi;

ama neler alınır o paralara, km düşük bir kaç yaşında bmw 4 dxd, a5 tdi q..

İşte ondan didim o kadar eder misin diye :D yoksa e serisi yıldız bile alınır.
Yorum bağlantısı
Bekir Afşar
(düzenlendi)

İnşallah düzeltmişlerdir.

Manuel mi otomatik mi düşünüyorsunuz?

74 bin lira dedikleri kombinasyonda ne var. Standart FR donanım mı?

tarihinde Bekir Afşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

İnşallah düzeltmişlerdir.

Manuel mi otomatik mi düşünüyorsunuz?

74 bin lira dedikleri kombinasyonda ne var. Standart FR donanım mı?

Otomatik olacak mutlaka, evet standart FR donanım (cam  tavan, led paket vs. vs.) ACT olmayan 1.4 tsi 150 hp motor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...