İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Misafir

Olabilir. 2+2 uzatmalıdır. Ben Stilolardan birine yaptırmıştım uzatmalı garanti. Bi air ve egzoz falan var sadece araçta. Söker gider servise.  ;)

Adamlar arabaya sonradan jant taktın diye arabayı garanti dışı bırakıyorlar gerisini sen düşün bunlarda garanti falan kalmaz hangi birini sökecek yazılım var bide  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Adamlar arabaya sonradan jant taktın diye arabayı garanti dışı bırakıyorlar gerisini sen düşün bunlarda garanti falan kalmaz hangi birini sökecek yazılım var bide  ;)

Oluyor oluyor. Söken çok var etrafımda servise giderken.  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Oluyor oluyor. Söken çok var etrafımda servise giderken.  ;)  :)

Yolda kaldın çekici ile götürdün o zaman ne olacak  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Yolda kaldın çekici ile götürdün o zaman ne olacak  ;)  :)

Çekici gelmeden sökebileceğini sökcen, çekici üstünden söküme devam. Çekiciyi sanayiye çektirip sökmeye devam. Sonra servis yolları.. Demokrasi ve çağreler.  ;) Arkadaş Leon hava filtre kapağını çıkarıp kadın çorabı taktı. Araç patladı gitti. Sonra tekrar kapağı takıp servise soktu. Garantiden.  ;)  :D Sökmesi basitti çorabı.  :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Çekici gelmeden sökebileceğini sökcen, çekici üstünden söküme devam. Çekiciyi sanayiye çektirip sökmeye devam. Sonra servis yolları.. Demokrasi ve çağreler.  ;) Arkadaş Leon hava filtre kapağını çıkarıp kadın çorabı taktı. Araç patladı gitti. Sonra tekrar kapağı takıp servise soktu. Garantiden.  ;)  :D Sökmesi basitti çorabı.  :D

Tabi çekici de senin keyfini bekleyecekti zaten sanayide, hangi ülkede o çekici Danimarka'da mi?  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Benim ilk mondeomu burdan almıştık.Yanılmıyorsam abinin adı Beyzavi idi.Bana güven verdi konuşması hal-hareketleri.Hatta kuga vardı babasında düz vites bilirsin abi belki.Ona niyetlenmiştik bi ara olmadı

Evet Beyzavi çok iyi insanlardır..
Yorum bağlantısı
Erdal Delebe

:)Dod olduğu için 20 bine düşebilir diye dedim yoksa şu zamanda çok uçuk rakamlar olmadık arabalar için söyleniyor. 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ben araca asik oldum yalniz, Passat da kirmizi mi asla derdim, bence efsi olmus, bayildim.

:unsure2:

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
(düzenlendi)

İlan başlığında Türkiyede tek yazınca ne ile karşılaşabileceğimi tahmin ediyorum. Bunda da yanılmadım :)

tarihinde Fatih Mehmet Uslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben araca asik oldum yalniz, Passat da kirmizi mi asla derdim, bence efsi olmus, bayildim.

eski kasaya yakışmaz belki ama buna cuk oturmuş kırmızı renk.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...