İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Rifat Berber

Mondeo 128.000km'de %25 motor gücü kaybetmiş. Ben bu dynonun kalibrasyonuna...

screengrg.jpg

Biz geçen gün Bosch Car servis isimli bir yerde Clio 3 65hp aracı teste soktuk, motor gücü 75hp çıktı. :)  Araç 146.000de, 2007 model.

Bu adamları kimse denetlemiyor, ama binlerce insan bunlara güvenip araç alıyor ya da satıyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

screengrg.jpg

şair bu grafik benzeri resimde ne anlatmış?? ben anlamadım

vesile ile clear şampuan markası ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu sıra gözüme gözüme giriyor(!) BMW 3 serisi. Baktıkça da güzelleşiyor gözümde bu yavrular...

Şu ilanda görünen de son takılan radarıma... Fikrinizi alayım: Alınır mı? Gideri nasıldır bu güzelin?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-3.20d-orjinal-kilometrede-diri-arac-xenon-sunroof-deri-277665253/detay/

arada sırada triger ziniciri kopartması dışında imajlı bir marka model

bu bavyerish arabalarında donanım ile fiyat çoookkk fark etmekte buna çookk dikkat etmeli. kapıda led olursa mesela 5000 tl falan fark ediyordu sıfırda.

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Her ne kadar Fransız sevmesek de aramızdalar :) Dayımın aracıdır yazıldığı gibi sıfır ayarındadır.İstanbul da garajda korunmuş Çanakkale Küçükkuyu da evin önünde üzeri örtülerek korunmuştur.Fiyatı hakkında bir şey diyemem bunu satıp kızının Honda Civic aracını almak istiyor ,ilgilenenlere :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-o-km-ayarinda-2012-model-clio-1.2-75-hp-touch-plus-konfor-paketi-279836246/detay

Yorum bağlantısı
Misafir

Her ne kadar Fransız sevmesek de aramızdalar :) Dayımın aracıdır yazıldığı gibi sıfır ayarındadır.İstanbul da garajda korunmuş Çanakkale Küçükkuyu da evin önünde üzeri örtülerek korunmuştur.Fiyatı hakkında bir şey diyemem bunu satıp kızının Honda Civic aracını almak istiyor ,ilgilenenlere :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-o-km-ayarinda-2012-model-clio-1.2-75-hp-touch-plus-konfor-paketi-279836246/detay

Km çok düşükmüş. Temiz araç. Hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

fiyat olarak çok iyi ama galeriden olması açıklamanın olmaması biraz kıllandırıyor

benzinli dizelmis hem de[emoji6]
Yorum bağlantısı
Misafir

fiyat olarak çok iyi ama galeriden olması açıklamanın olmaması biraz kıllandırıyor

Bir kaç ufak hasar kaydı varmış 300-500 liralık. Araç benzinli ama 20 gündür bu fiyata neden satılmadı onu düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ

Burada mı paylaşılır emin değilim ama aveo 1.3D ltz arayanlar için (3 hafta önce bendim) fırsat olduğunu düşündüm:http://sahibinden.com/275380264

Fiyatı bugün düşürdü. Hem mylink hem sunroof zaten zor denk gelir, bu fiyata hiç gelmez. İlanı ilk gördüğümde Balıkesir'deydi, sahibi de Balıkesir'den almış ve ilk sahibiymiş. Herhangi bir tanışıklığım ya da kefil olma gibi bir durum yoktur. Eğer araçta sıkıntı yoksa arayanlar için fırsattır diye şeyettim. Hepinize iyi günler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Burada mı paylaşılır emin değilim ama aveo 1.3D ltz arayanlar için (3 hafta önce bendim) fırsat olduğunu düşündüm:http://sahibinden.com/275380264

Fiyatı bugün düşürdü. Hem mylink hem sunroof zaten zor denk gelir, bu fiyata hiç gelmez. İlanı ilk gördüğümde Balıkesir'deydi, sahibi de Balıkesir'den almış ve ilk sahibiymiş. Herhangi bir tanışıklığım ya da kefil olma gibi bir durum yoktur. Eğer araçta sıkıntı yoksa arayanlar için fırsattır diye şeyettim. Hepinize iyi günler.

Uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Misafir

ekspertiz yapan insanlar bana göre sadece paracı kendı aracımı sattım adama önceden söyledım ama ekspertizde normal cıktı hıcbır ekspertiz raporu gercegı yansıtmıyor.duno dedıklerı kendılerının ayarladıkları bısey bence arac 150 ps civarı ekspertızde 110 ps cıkıyor neyın kafasını yasıyorlar anlam veremıyorum ben  dolayısyle ekspertız masraflarına karısmadım adamda pişman oldu ama verdıgıne ustasına verseydım daha ıyı dedı 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

nassı yane?

Birinin direksiyon sağda ve gri,bagaj açık fotoya bak onunda rengi yeşil gibi :D 

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman
(düzenlendi)

afyondan bir arkadaşım suzuki grand vitarasını satıyor. ilk sahibi 2009 model 1.9 dizel manuel jeep arayan varsa ilanını da eklerim.

tarihinde Erhan Karaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Birinin direksiyon sağda ve gri,bagaj açık fotoya bak onunda rengi yeşil gibi :D 

Yeşil renk yansımadan kaynaklı falan olabilir. Direksiyon sağda ise ters bir foto olabilir. Araç aynı gibi. Gözlükleri dilme time!  ;)  :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yeşil renk yansımadan kaynaklı falan olabilir. Direksiyon sağda ise ters bir foto olabilir. Araç aynı gibi. Gözlükleri dilme time! ;):p

İyi bak gri arabanın rengi siyahi yeşil gösteren yansımayı da ilk defa duydum [emoji23] [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

İyi bak gri arabanın rengi siyahi yeşil gösteren yansımayı da ilk defa duydum [emoji23] [emoji23]

Çok şüphecisin Tahir. Araç siyah olunca renk yansımasını bırak kelini bile görürsün ayna gibi. Önünde, etrafından ne renk varsa o renk olur. O kadar çok S-Max i nerden bulcaklar?  :fiuw:  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çok şüphecisin Tahir. Araç siyah olunca renk yansımasını bırak kelini bile görürsün ayna gibi. Önünde, etrafından ne renk varsa o renk olur. O kadar çok S-Max i nerden bulcaklar?  :fiuw:  ;)  :D

İlanı aç güzelce bak sonra görüşürüz tekrar  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

İlanı aç güzelce bak sonra görüşürüz tekrar  :biggrin:

ÖM den yazdığımı buraya da yazayım istersen canım? Ne dersin? Sence de hoş olmaz mı?  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

ÖM den yazdığımı buraya da yazayım istersen canım? Ne dersin? Sence de hoş olmaz mı?  ;)  :D

Yaz sıkıntı yok seni atarız :D Nasıl oluyordu yansıma onu yazayım bende :D :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...