İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Misafir

Abi bence amerikan dolari degildir

Bunlarin alayini tokatlar [emoji14] [emoji14] [emoji14] [emoji14]

Uği,bızımlasın [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Senin arkadaş benim arkadaşı tanıyordur kesin buda benim arkadaşın cooperS arada sırada biniyorum konfor yok zaten bildiğin go-kart, yazılımlı 212 hp civarında şuan felaket uzuyor :) Bu arada plakasıda tam benlikmiş  ;)  DB

rM8NE7.jpg

ya bunlar da çok tatlı be dizelleri de çok güzel s e çeviricen ufaktan yazılım fena olur 

Yorum bağlantısı
Misafir

Plaka da "cuk" diye oturmuş [emoji1]

Tabi tabi [emoji2]

Yalnız sw hakikaten sedan dan daha iyi duruyor

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

facebook da bi grup var gürcistan arabalar diye 

aynı bunlar gibi 2 yıllığına araç ayarlıyorlar ruhsat bizim üzerimize oluyormuş

baya alan kişi var fotosunu hatta alan kişilerin tel nosunu bile paylaşıyorlar ne derece doğrudur ne derece güvenilir bilemem

Yorum bağlantısı
Fatih Erden

facebook da bi grup var gürcistan arabalar diye

aynı bunlar gibi 2 yıllığına araç ayarlıyorlar ruhsat bizim üzerimize oluyormuş

baya alan kişi var fotosunu hatta alan kişilerin tel nosunu bile paylaşıyorlar ne derece doğrudur ne derece güvenilir bilemem

ben Kars in Gürcistan sınırına yakın bir ilçesinde çalışıyorum şuan burada Türk plakalı araç baya azaldı hep Gürcü plaka kimsede bir sıkıntı yaşamıyormuş ama ben bir türlü cesaret edemiyorum.
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan
(düzenlendi)

ben Kars in Gürcistan sınırına yakın bir ilçesinde çalışıyorum şuan burada Türk plakalı araç baya azaldı hep Gürcü plaka kimsede bir sıkıntı yaşamıyormuş ama ben bir türlü cesaret edemiyorum.

bende cesaret edemiyorum satılan araçlara bakıyorum 100-150 bin lira bağlayıp araba alanlar var ve bu adamları açıkca belirtiyorlar sorun çıkmadığını dile getiriyorlar.

geçenlerde 2014 model benzinli full dolu bir jettayı 27 bine verdiler

tarihinde Sinan Kozan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Gerçekten çok güzel. Bu tip sunrooflu çok yoktur tahminimce. Renk olarakta harika. Fiyatta iadeal. Düşünen kaçırmamalı bence. 

Rengi Cam tavanı uyumu çok harika arabada tam aile arabası gerçekten çok güzel 

Yorum bağlantısı
Misafir

Gerçekten çok güzel. Bu tip sunrooflu çok yoktur tahminimce. Renk olarakta harika. Fiyatta iadeal. Düşünen kaçırmamalı bence. 

Damarlarına işlemiş abi , tamam tamam olmuşsun sen :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Damarlarına işlemiş abi , tamam tamam olmuşsun sen :D

Hibe böyle birşey işte [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Mondeo 128.000km'de %25 motor gücü kaybetmiş. Ben bu dynonun kalibrasyonuna...

screengrg.jpg

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Bu sıra gözüme gözüme giriyor(!) BMW 3 serisi. Baktıkça da güzelleşiyor gözümde bu yavrular...

Şu ilanda görünen de son takılan radarıma... Fikrinizi alayım: Alınır mı? Gideri nasıldır bu güzelin?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-3.20d-orjinal-kilometrede-diri-arac-xenon-sunroof-deri-277665253/detay/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...