İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Misafir

Merhabalar...

Buna bu fiyat çok mu? 250 lira düştü bugün. Daha beklenir mi? Yeni fiyatlara alışamadım gitti.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orjinal-2008-c-max-1.6-tdci-titanium-x-paket-termal-paket-li-265809512/detay/

Dün 46750 idi sanki. Ben mi yanlış hatırlıyorum :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-orjinal-2008-c-max-1.6-tdci-titanium-x-paket-termal-paket-li-265809512/detay

Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi

Az bulunur olması işte insanı düşündürüyor çokça... Her araç gibi bunun da sihirli dokunuşlara ihtiyacı olduğunda o dokunuşları yapabilecek yerlerin kısıtlı olmasının karın ağrısı olarak dönmeyeceğini bilse insan gözü kapalı alır...

Buyrun; bir tane daha. Bu da İstanbul'dan...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-ilk-sahibinden-hasarsiz-orjinal-saab-263219002/detay/

Benzinli bir Vector için o fiyat biraz fazla. Bulunabilirse Aero donanım çok daha keyifli olur. 

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ben de tam konuya girip senden alıntı yapıp soracaktım abi bu aracı :) neden uzun zamandır satamadı acaba.

50 bin e kadar tit x cmax bakıyoruz :)

Yani anlatılan harici birşey mi var acaba diye düşünmeden edemiyor insan. Galeri sonuçta. Cc ve eski tip göğüs bu kadar etkilemez bence bu arabanın satışını. Başka bir derdi olabilir yani tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Yani anlatılan harici birşey mi var acaba diye düşünmeden edemiyor insan. Galeri sonuçta. Cc ve eski tip göğüs bu kadar etkilemez bence bu arabanın satışını. Başka bir derdi olabilir yani

cc yi ccli direksiyon takarak çözeriz gibi geliyor,göğüs çok dert değil.galeri mi ki?

Yorum bağlantısı
Misafir

cc yi ccli direksiyon takarak çözeriz gibi geliyor,göğüs çok dert değil.galeri mi ki?

Bu ilan bayağıdır yayında. İlk çıktığında galeriden açılmıştı ilanı diye hatırlıyorum. Şimdi tekrar baktım da şahısdan gibi duruyor. Arayıp görüşmek lazım. :)

Size yakın sanırım gidip bakılabilir bile :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu ilan bayağıdır yayında. İlk çıktığında galeriden açılmıştı ilanı diye hatırlıyorum. Şimdi tekrar baktım da şahısdan gibi duruyor. Arayıp görüşmek lazım. :)

Size yakın sanırım gidip bakılabilir bile :)

beni de işgillendirdi şimdi uzun zamandır satılmaması :)

bu göğüste renkler yeşil mi ?

Yorum bağlantısı
Misafir

beni de işgillendirdi şimdi uzun zamandır satılmaması :)

bu göğüste renkler yeşil mi ?

Değil kardeşim. Beyaz kırmızı olanlardan. Dışı ghia İçi makyajlı 2008 focuslarınki gibi.
Yorum bağlantısı
Misafir

Değil kardeşim. Beyaz kırmızı olanlardan. Dışı ghia İçi makyajlı 2008 focuslarınki gibi.

O zaman iyi ya :) courier satılırsa bakalım :)

Peki trim sesleri hakkında ne diyorsun abi? Bu kasada sence var mı kronik noktalar.

Bizim abi biraz takıntılı trim seslerine. Courier i ondan satıyor :) cam tavan vs ses yapar mı, göğüsten ses geliyor mu

Yorum bağlantısı
Misafir

Peki trim sesleri hakkında ne diyorsun abi? Bu kasada sence var mı kronik noktalar.

Bizim abi biraz takıntılı trim seslerine. Courier i ondan satıyor :) cam tavan vs ses yapar mı, göğüsten ses geliyor mu

Kronik sorunu teybin üstündeki hava kanallarının üstündeki döşemenin kalkması

Kapıların içindeki tutamakların soyulması( ben kaplama yaptırdım daha kaliteli oldu )

Cam tavanın ön camla birleşim yerlerinde değişik bi deformasyon

Turbo hortumu kroniği bunda da var başıma geldi

Aklıma gelenler bunlar. Trim sesi bozuk yolda oluyor ama hiç şikayet edecek derecede olmadı. Kuryeden iyi olduğu kesin ama. Aşağı attığım fotolar bahsi geçen yerlere ait

55447f34b19c49f0a3d9232078110de1.jpg

c3e8ead0071c54def3e870e07ecef76a.jpg

83fd491091f41fadfcb0f6216d18d553.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

hava kanal üstü sorun değil de , cam tavan ilginç olmuş. teşekkür ederim abi bilgiler için 

Yorum bağlantısı
Misafir

Ozan Tepretoğullarındaki son işlemde işe yaramadı dimi trim sesleri için? 

Yorum bağlantısı
Misafir

Ozan Tepretoğullarındaki son işlemde işe yaramadı dimi trim sesleri için? 

Abi en son teslim ederken bi yerde zırıltı vardı motor devri 1500e gelince oluyordu.kesmişlerdi,tam olmamış. bir de göğüs sökerken sağı solu düzgün toplayamamışlar bi kaç şikayetimiz vardı onun için tekrar verdik. ama eskisine göre bayağı iyi 

Yorum bağlantısı
Misafir

Kronik sorunu teybin üstündeki hava kanallarının üstündeki döşemenin kalkması

Kapıların içindeki tutamakların soyulması( ben kaplama yaptırdım daha kaliteli oldu )

Cam tavanın ön camla birleşim yerlerinde değişik bi deformasyon

Turbo hortumu kroniği bunda da var başıma geldi

Aklıma gelenler bunlar. Trim sesi bozuk yolda oluyor ama hiç şikayet edecek derecede olmadı. Kuryeden iyi olduğu kesin ama. Aşağı attığım fotolar bahsi geçen yerlere ait

83fd491091f41fadfcb0f6216d18d553.jpg

Sanki cam tavan değil de, güneş yanığı olmuş boyalı tavan gibi durmuş. Yada uçak düştükten sonra belli olmasın diye dandik film kaplaması yapılmış gibi.. :i-ih: 40.000 Tl helalinden. Peşin. Yarın bitirelim işi.  ;)  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi en son teslim ederken bi yerde zırıltı vardı motor devri 1500e gelince oluyordu.kesmişlerdi,tam olmamış. bir de göğüs sökerken sağı solu düzgün toplayamamışlar bi kaç şikayetimiz vardı onun için tekrar verdik. ama eskisine göre bayağı iyi 

Ticari bölümü Bora'nın olduğu yerde değil dimi? 

Yorum bağlantısı
Misafir

Ticari bölümü Bora'nın olduğu yerde değil dimi? 

evet ticari bölüm,  Fatih bey ile çözdük biz sorunu bayağı ilgili. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Sanki cam tavan değil de, güneş yanığı olmuş boyalı tavan gibi durmuş. Yada uçak düştükten sonra belli olmasın diye dandik film kaplaması yapılmış gibi.. :i-ih: 40.000 Tl helalinden. Peşin. Yarın bitirelim işi. ;):fiuw:

Daha yapılacak plocelerim var satmam [emoji16] jantlar boyanacak, ptc takılacak, koltuk ısıtma yapılacak, camlarda 1 numara film var aldığımdan beri. Onlar biraz daha koyulaştırılacak. Bunlar bitince 60 a anlaşırız abi [emoji41][emoji1]
Yorum bağlantısı
Misafir

Daha yapılacak plocelerim var satmam [emoji16] jantlar boyanacak, ptc takılacak, koltuk ısıtma yapılacak, camlarda 1 numara film var aldığımdan beri. Onlar biraz daha koyulaştırılacak. Bunlar bitince 60 a anlaşırız abi [emoji41][emoji1]

Kiminle anlaşcan 60 a? 40 a sıfır Clio alırım, üzerindeki 20 yide altına yatırır köşeyi dönerim ben be Erenim..  ;)  :gayserilistayla:  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Bir de o iğrenç usb girişinden kurtulunacak. :yes:

Yorum bağlantısı
Misafir

Kiminle anlaşcan 60 a? 40 a sıfır Clio alırım, üzerindeki 20 yide altına yatırır köşeyi dönerim ben be Erenim.. ;) :gayserilistayla: ;):D

C-max satılırmı hiç abi [emoji1] 60 uzak dur fiyatım zaten.

Bir de o iğrenç usb girişinden kurtulunacak. :yes:

O teybi ordan sökmek zor geliyor abi. Bir sürü iş güç. Çalışan sistemi bozmayalım kalsın böyle [emoji1]
Yorum bağlantısı
Misafir

C-max satılırmı hiç abi [emoji1] 60 uzak dur fiyatım zaten.

O teybi ordan sökmek zor geliyor abi. Bir sürü iş güç. Çalışan sistemi bozmayalım kalsın böyle [emoji1]

Bu kadar bedbin ve karamsar bir cevap bekleseydim hiç yazmazdım. "Kalsın böyle" sözü beni C-max'tan bile soğutabilir. :elveda:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu kadar bedbin ve karamsar bir cevap bekleseydim hiç yazmazdım. "Kalsın böyle" sözü beni C-max'tan bile soğutabilir. :elveda:

En son yapacak birşey kalmazsa, hadi madem can sıkıntısından şunu da düzelteyim bari modunda bir işlem abi o şu an. [emoji1] beni soğutmaz böyle şeyler :)
Yorum bağlantısı
Onurhan Çelebi

Adres ve ilan tarihleri de. 

En iyisi niyet ciddiyse ikisine de aynı gün bakıp birini seçmek. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...