İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Fiyatı uygun geldi ama? Sen ne dersin? Bu düzgünlükte ve az km de?

Fiyat kararında abi. Çünkü x değil ve eski tip gösterge var. Bir kaçta kusur olunca bu fiyat normal oluyor. Hatta az daha düşebilir.
Yorum bağlantısı

Fiyat kararında abi. Çünkü x değil ve eski tip gösterge var. Bir kaçta kusur olunca bu fiyat normal oluyor. Hatta az daha düşebilir.

2004 modeline 35 istedikleri bir piyasada bana uygun geldi.. Neyse Allah sahibine bağışlasın. :nazar: En az 2 sene Clio ile devam.   :)

Yorum bağlantısı

2004 modeline 35 istedikleri bir piyasada bana uygun geldi.. Neyse Allah sahibine bağışlasın. :nazar: En az 2 sene Clio ile devam. :)

Öyle düşünürsek fiyat tabi uygun abi. Ghia ya 42 yazanlar var [emoji1]

cc yok,eski tip göstergeli ama cc var işaretlenmiş,ilan güven vermedi,sanki bu araca ben daha önce bakmış gibi hatırlıyorum,cc yi de takma aşamasındaydılar o ara,acaba bu araç o araç mı

O kadarını şey edemeyecem abi [emoji16]
Yorum bağlantısı

Öyle düşünürsek fiyat tabi uygun abi. Ghia ya 42 yazanlar var [emoji1]

O kadarını şey edemeyecem abi [emoji16]

hım

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Almanyada bu araba 1000€ bile değil. Bizde 30 kagat. Çünkü yıldız. Bi ustam vardı, 17-18 yasında e39 ların fiyatlarının ha bire arttığını göründe "bu memlekette hiç mi bir şey ucuzlamaz" demişti. Hakikaten de öyle. 2010 da 25 kagat'a dizel sıfır symbol, 27 kagat'a sıfır linea alıyorduk. Şimdi ölüleri o para.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aa tango ateşli kırmızı cmax hem de eren Erdoğan kasa[emoji14]maşallah güzel araçmış :) Allah sahibine bağışlasın :)
Antalyaya uçak biletlerini alıyorum, beraber döneriz[emoji14]ama gitmişken bi kaç gün kaçamak lazım :D
Yorum bağlantısı

Aa tango ateşli kırmızı cmax hem de eren Erdoğan kasa[emoji14]maşallah güzel araçmış :) Allah sahibine bağışlasın :)

Antalyaya uçak biletlerini alıyorum, beraber döneriz[emoji14]ama gitmişken bi kaç gün kaçamak lazım :D

Adamsın [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

boyasız 118 binde... piyasa algısına bakarsak 40 a bile gider. teknik göz ile 30 işler benden

ilan gitmiş

cc yok,eski tip göstergeli ama cc var işaretlenmiş,ilan güven vermedi,sanki bu araca ben daha önce bakmış gibi hatırlıyorum,cc yi de takma aşamasındaydılar o ara,acaba bu araç o araç mı 

al satçı imajı var ilanda

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Tanıtım aracıymış satmaları için bayiye bırakılanlardan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-sahibinden-257926455/detay

Gezinirken çarptı gözüme. Duruşu çok hoş. Çocukluğumda bizim büyük biraderin favorisiydi Saab 9.3'ler...

DOD'un sayfasından bakınca en aşağı 27.400 € fiyat veriliyor. Pazarlık etmeden yazılan satış fiyatı ise 23.450 € civarı.

29 Aralık'tan bu yana da ilanda, yeni sahibini bekliyor görünüyor.

Paradan yana kaygın olmayacak; alıp en azından bir süre binip "Saab'a da bindim anasını satayım" diyeceksin=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

km x 3 olmasın? o kmde o fiyat zor...

x 3 olsa bile yine de o rakama o araba zor. 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

km x 3 olmasın? o kmde o fiyat zor...

bence komputesteki sonuçtan sonra Ada'mın diyeceği tek bir laf olur abi vallaha bilmiyordum bende tanıdıktan aldım [emoji23]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...