İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Eren Bulut

Genel olarak güzel araçlar. Ancak 2005 model ve altındakiler elektronik problemi çıkartıyor diye biliyorum. 2006 ve üzeri tercih edilebilir. Gerisi sorunsuz alınabilecek araçlardır. Çok bakmıştım, nasip olmadı.

Üstat makyajlı kasa mı oluyor bu araç. Makyajlı olmayanlarında şanzuman yağı kutusu küçük olduğundan çabuk ısınıyormuş ve vites 3. viteste takılı kalıyormuş. 

Yorum bağlantısı

Üstat makyajlı kasa mı oluyor bu araç. Makyajlı olmayanlarında şanzuman yağı kutusu küçük olduğundan çabuk ısınıyormuş ve vites 3. viteste takılı kalıyormuş.

Makyajlı değil. 2006 lar makyajlı.
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Bende iken çok daha iyiydi.4 bin TL için sstmıştım kısmet işte

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-mondeo-2011-269533702/detay

390.000 de eb mondeo, günlük 213 km ve benzinli casarete bak  :shok:

Jantları titanium. Ayrıca mercekli farları 100.000km'de bir değiştirmiş olmalı ki yepyeni duruyor. Sigortadan motoru 14.000TL nasıl değiştirdi anlamadım. Bu ilan açıklaması ecoboost motorların ömrü hakkında bilgi vermesi açısında çok önemli olduğundan buraya kopyalıyorum.

2011 Ford Mondeo 1.6 Selective, 160 Ps. metaik kaverengi (kum grisi) 50.000 TL 390.000 km. de olup, 280.000 km. de komple, yeni (sandık) motor takılmıştır. yeni motor ~100.000 km. de olup, triger kayışı yeni değiştirilmiştir. sunroof hariç, full donanımli ve deri döşemedir. uzun yol kullanılmış olup, yan ve arka koltuklar hiç kullanilmamiştir. araç yetkili satış ve servis patronunun özel aracıdır. tramerde 14.000 TL si yeni motor bedeli olup, diğerleri de, sağ ön çamurluk boyanmış, direksiyon kutusu değişmi içindir. araç bakımları kendi yetkili servisinde en iyi şekilde yapılmıştır. pazarlık olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

yav doğuuuuuuuuuuuuuuuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

nereden buluyorsun böyle güzellikleri.

ah biraz param olsada ben alsam 

Abi sorma aşık oldum rüyalarıma giriyor vicdansız  :)

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Tamam o zaman kaporasını göndereyim :)

Bizim için fedakarlık edip test etmiş onay vermiş olur diyor yani.
Yorum bağlantısı

Yeni tip göğüste olaymış tadından yenmezdi abi :)

Fiyatı uygun geldi ama? Sen ne dersin? Bu düzgünlükte ve az km de?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...