İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

(düzenlendi)

Araç çok güzel ama bu kasalardaki otomatikler sıkıntılı diye duymuştum sanki..

Yok Kerem BVA değilmiş bunlar, tam otomatikmiş sanırım abime bakıyoruz bunu zaten kolum kadar vites kolundan belli tam otomatik olduğu  :biggrin:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Yok Kerem BVA değilmiş bunlar, tam otomatikmiş sanırım abime bakıyoruz bunu zaten kolum kadar vites kolundan belli tam otomatik olduğu  :biggrin:

hani sıfır bakıyordunuz vazmı geçtiniz sıfır araçtan.  :fiuw:

bu aracın yenisi ne kadar ki. fiyat bu laylon için biraz fazla değilmi.  :D  :D

baktım fiyatlarına da bunlar baya pahalı imiş vuuuuu

tam dolu galiba bunlar. 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

hani sıfır bakıyordunuz vazmı geçtiniz sıfır araçtan.  :fiuw:

bu aracın yenisi ne kadar ki. fiyat bu laylon için biraz fazla değilmi.  :D  :D

Abi bir sıfır bakıyoruz bir 2.el bir yandan kredi çekeyim sıfır alayım diyor bir yandan krediye hiç bulaşmayayım elimdeki para kadar alayım diyor bakalım ne olacak  :)  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Abi bir sıfır bakıyoruz bir 2.el bir yandan kredi çekeyim sıfır alayım diyor bir yandan krediye hiç bulaşmayayım elimdeki para kadar alayım diyor bakalım ne olacak  :)  :)

:exc1:  :crazy: sen hele bir abini alıp gelsene yanıma  :hohoho:

gelmeden önce haber ver de arabayı bir parlatayım

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

:exc1:  :crazy: sen hele bir abini alıp gelsene yanıma  :hohoho:

gelmeden önce haber ver de arabayı bir parlatayım

Abi söyledim ama az çok km li ve lpg siz istiyor kereta :D 

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy
(düzenlendi)

o zaman benimkini vereyim doğuş size. 2 yaşında, 13 bin km.de, lpgsiz, çift kavrama otomatik  ;)

ama boşver yaa... hem kazalı, hem değişenli, hem boyalı arabayı kim ne yapsın  :i-ih:  :fiuw:

tarihinde Serhat ipeksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

o zaman benimkini vereyim doğuş size. 2 yaşında, 13 bin km.de, lpgsiz, çift kavrama otomatik ;)

ama boşver yaa... hem kazalı, hem değişenli, hem boyalı arabayı kim ne yapsın :i-ih::fiuw:

Boya takıntısi olan aramasın diyorsun yani :)
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

pazarda domates tezgahlarına dikkat edin, gölgelik brandaları hep kırmızıdır. bu da aynı hesap, bir de iç resimlerini düzgün çekebilseler.  :angry::nea: yalnız kilometre 630.000  :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

pazarda domates tezgahlarına dikkat edin, gölgelik brandaları hep kırmızıdır. bu da aynı hesap, bir de iç resimlerini düzgün çekebilseler.  :angry::nea: yalnız kilometre 630.000  :shok:

aynen öyle ama yasak normalde eskişehir de yoktur mesela.. az mı kırmızı çadır avına çıktım çömezliğimiz de.. :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

aynen öyle ama yasak normalde eskişehir de yoktur mesela.. az mı kırmızı çadır avına çıktım çömezliğimiz de.. :=)

zabıta mıydın yoksa osman, kırmızı çadırın farkındaysan çömezlikten çıkmış olman lazım çünkü. ;)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

zabıta mıydın yoksa osman, kırmızı çadırın farkındaysan çömezlikten çıkmış olman lazım çünkü. ;)

zabıtaydım, tabi çömezken ilk zamanlarımız da çadır, pamuk şekercisi, dilenci vs kovalardık:=) şu an bile bir yere gittiğimde ilk dikkatimi çekenler seyyarlar oluyor, mesleki deformasyon :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

senin isyanını görünce 400 lira indirmişler doğuş. beklemek istemiyorsan farkı ödersin diyolla, zaten böyle böyle bulunmaz hint kumaşı oldular ya. ;)

Yorum bağlantısı

senin isyanını görünce 400 lira indirmişler doğuş. beklemek istemiyorsan farkı ödersin diyolla, zaten böyle böyle bulunmaz hint kumaşı oldular ya. ;)

Bu tiplere para kaptıracağıma gerekirse 6 ay bekler yetkili bayiden aracımı teslim alırım  :angry:

Yorum bağlantısı

Bu tiplere para kaptıracağıma gerekirse 6 ay bekler yetkili bayiden aracımı teslim alırım  :angry:

Arabaya alıştıktan sonra araba satıp 6 ay beklemek çok zor be abi. Arabam 1 haftadır izmirde. Binmesemde kapımın önünde durması yetiyor :D Allah'tan elektrikli bisikletim varda ayağımı yerden kesiyor  :biggrin: 

Yorum bağlantısı

Arabaya alıştıktan sonra araba satıp 6 ay beklemek çok zor be abi. Arabam 1 haftadır izmirde. Binmesemde kapımın önünde durması yetiyor :D Allah'tan elektrikli bisikletim varda ayağımı yerden kesiyor  :biggrin:

Ben kuryeyi satmadan alacağım Eren sıkıntı yok o yüzden beklerim sipariş gelene kadar  :D

Yorum bağlantısı

Ben kuryeyi satmadan alacağım Eren sıkıntı yok o yüzden beklerim sipariş gelene kadar  :D

6 ay değil 1 yıl yapalım süreyi :seytan::D

Yorum bağlantısı

6 ay değil 1 yıl yapalım süreyi :seytan::D

Aynen daha çok beklemek işime gelir led far ve cam tavan için para biriktiririm  :nargile:  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...