İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

güzergahınız nereler? Ben de TSI kullanıyorum hele yeni 1.2 ve 1.0 TSI lar çok çok farklı.

Kurtköy - Erenköy haftada 6 gün, onun dışında evim kurtköyde ancak bütün arkadaş çevrem maltepe-erenköy civarında o nedenle gezmeler ile beraber yılda ortalama min 25.000 km yol yapıyorum hocam.

Yorum bağlantısı
AHMET OLCAY

Bende focus arıyorum dolu model dizel ve sedan. tanıdık bildik araba tavsiyesi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

erenköy. hmm. caddede felansa yakıtınız 6-7 olur averaj. ben de kurtköydeyim.

Doğrudur hocam 6-7 litreyi de tutturmak icin dizeldeki gibi savurganlık yapamam dizelde ne yaparsam yapayım 6,5 litrenin üzerini görmuyorum birde yıllık yaptıgım 25.000 km yi göz onüne alırsak dizel otomatik tek secenek benim icin
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Doğrudur hocam 6-7 litreyi de tutturmak icin dizeldeki gibi savurganlık yapamam dizelde ne yaparsam yapayım 6,5 litrenin üzerini görmuyorum birde yıllık yaptıgım 25.000 km yi göz onüne alırsak dizel otomatik tek secenek benim icin

1.0 DSG yi yabana atmayın. yıllık 400 TL de vergi avantajı var. her yıl.

Yorum bağlantısı

1.0 DSG yi yabana atmayın. yıllık 400 TL de vergi avantajı var. her yıl.

1.0 tsi motor aslında mantıklı olabilir, peki 1.0 tsi Vw Golf Türkiye'de satışa sunulacak mı acaba hocam bilginiz var mı bu konuda?
Yorum bağlantısı

Satışa sunulur adamlar 1.0 tsi dan 110 hp güç alıyor ama büyük ihtimal yeni kasa golf 8 e koyarlar

O zaman 1.0 Tsi seçeneğini eliyorum.
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

İbizaya koyacaklar ama dizel parası istiyorlar ben tercih etmem şahsen

Yorum bağlantısı

İbizaya koyacaklar ama dizel parası istiyorlar ben tercih etmem şahsen

Ibizada 1.0 tsi var şuan satılıyor.
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Ibizada 1.0 tsi var şuan satılıyor.

İlk ona getirceklerdi demek ki geldi...

Fiyat ne peki?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İlk ona getirceklerdi demek ki geldi...

Fiyat ne peki?

Style paket dsg 54.500 lira , FR paket 56.000 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Budak

Km.si yüksek olsa da tek elden, arka tampon harici değişensiz ve Ghia olması nedeniyle fiyatına göre iyi görünüyor.  253051016

Yorum bağlantısı

Bu ilanı tavsiye etmiyorum..

Eleman aracı dün almış,kendisi 3.sahibi ve araçta 29.850 lira'lık hasar kaydı var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-85000km-start-stop-dizel-titanium-focus-255970156/detay

Bilginize.

hatasız-boyasız  vs vs yazmış ilana. allahtan korkusu kalmadı bazılarının anlaşılan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

hatasız-boyasız  vs vs yazmış ilana. allahtan korkusu kalmadı bazılarının anlaşılan

Tam niyetlendik bir arkadaşa,eş dost olmasa yanmıştık.Elemana detayları söyleyince sen Polismisin dedi. :biggrin:

Mesaj attım bakalım cevap gelecek mi? 

Dün almışsın de aracı  :D

Yorum bağlantısı

Dün almışsın de aracı  :D

Yok abi saf ayağına yattım, 29.000 liralık hasar çıkıyor kayıtlarda bir yanlışlık mı var dedim bakalım kendiliğinden dökülecekmi :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...