İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Kopacak kıvama getirmem tın tın giderim :)

Benim de çok hoşuma giden bi Model, özellikle kırmızısı yanıyor ama o kısmı düşündürdü :)
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Benim de çok hoşuma giden bi Model, özellikle kırmızısı yanıyor ama o kısmı düşündürdü :)

And ve Sinan zaten normal kullanıcı için bir risk yok gibisinden konuştular e onlar gibi arabayı virajda zorlayacak halimiz yok birşey olmaz  :)

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Siz olsanız hangisini alırdınız? 

2013 model 20.000 kmde ön ve arka farlar led paket olanı mı? 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-psl-otomotiv-den-hatasiz-dizel-otomatik-leon-243907822/detay

Yoksa 2015 model 16.000 kmde ancak led paket opsiyonu olmayanı mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-hatasiz-boyasiz-seat-leon-dsg-237905491/detay

Led dediğiniz opsiyon ben alırken 4.750 TL idi. Şimdi artmıştır. Sadece led le bitmiyor, karartılmış arka camlar, park sensörü falanda bu pakete dahil. Ve sonradan çıkma alıp takmanız mümkün değil. Kesinlikle led paket öneririm.

Arkadan kopmaya gelince de 8-9 ay kullandım, sert de kullanırım, hiç karşılaşmadım

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Siz olsanız hangisini alırdınız? 

2013 model 20.000 kmde ön ve arka farlar led paket olanı mı? 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-psl-otomotiv-den-hatasiz-dizel-otomatik-leon-243907822/detay

Yoksa 2015 model 16.000 kmde ancak led paket opsiyonu olmayanı mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-hatasiz-boyasiz-seat-leon-dsg-237905491/detay

Bunu alırdım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-led-paketli-hatasiz-234590384/detay

Yorum bağlantısı

O kadar bütçem yok malesef keşke olsa.

Led dediğiniz opsiyon ben alırken 4.750 TL idi. Şimdi artmıştır. Sadece led le bitmiyor, karartılmış arka camlar, park sensörü falanda bu pakete dahil. Ve sonradan çıkma alıp takmanız mümkün değil. Kesinlikle led paket öneririm.

Karartılmış arka cam olsa da olur olmasa da sonradan halledilir, park sensörü dediğiniz ön park sensörü mü?, keza arka park sensörü çoğunda servisten cıkmadan takılıyor çünkü.

Yorum bağlantısı

Kurye kalacak, leon alma niyetim var kıştan sonra kısmetse.

Abi leon güzel baya benım de aklım da var selefıne gore en ıyılerınde özellıklerıne göre fıyatına gore uygunda benım aklıma takılan bırde yenı c4ler var bakmanı isterim 

Yorum bağlantısı

Abi leon güzel baya benım de aklım da var selefıne gore en ıyılerınde özellıklerıne göre fıyatına gore uygunda benım aklıma takılan bırde yenı c4ler var bakmanı isterim 

Citroenlere oldum olası ısınamadım, olmuşken leon olsun dedim birde dsg nin tadı hiçbirinde yok, bakalım kısmet neyse o olur.

Yorum bağlantısı

citröenın tam otomatiğini mutlaka dene derım abı gel kardesını dınle sen

Deneriz seni mi kıracağız Halil :)

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
(düzenlendi)

Çok km yapıyorum tsi beni çok yorar.

1.4 Tsi 122 lik Golf Dsg ile İzmir trafiğinde 6.5 - 7lt/100 km. benzin tüketiyorum. Bir depo ile sehirici en az 700 Km yapıyor. Son iki depoda 755 km.yi gördüm. Buarada deposuda 52 lt. tarihinde Necat Ertan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

1.4 Tsi 122 lik Golf Dsg ile İzmir trafiğinde 6.5 - 7lt/100 km. benzin tüketiyorum. Bir depo ile sehirici en az 700 Km yapıyor. Son iki depoda 755 km.yi gördüm. Buarada deposuda 52 lt.

İstanbul'da sürekli trafikteyim, yılda 25.000 km yapıyorum TSI yakıt olarak ucu açık bir motor o nedenle bana uygun değil malesef.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Yeni 308 1.6 dizel ea6 'yı da denemeni tavsiye ederim. 6 ileri Tam otomatiktir seri ve ekonomik aynı zamanda.

Yorum bağlantısı

O kadar bütçem yok malesef keşke olsa.

Karartılmış arka cam olsa da olur olmasa da sonradan halledilir, park sensörü dediğiniz ön park sensörü mü?, keza arka park sensörü çoğunda servisten cıkmadan takılıyor çünkü.

Bayide takılan dandik sensörlerden değil, optik park sensörü, teyp ekranında mesafeleri falan gösteriyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bayağı bir filo araç değişmiş anlaşılan

vesile ile gerek alan gerek satan 50 araçta en basit en hızlı neye bakar da fiyalandırır? Boya :rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bayağı bir filo araç değişmiş anlaşılan

vesile ile gerek alan gerek satan 50 araçta en basit en hızlı neye bakar da fiyalandırır? Boya :rofl:

Harbiden, o kadar aracın kaderi tamamen Değişen-boya durumuna bağlı...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

İstanbul'da sürekli trafikteyim, yılda 25.000 km yapıyorum TSI yakıt olarak ucu açık bir motor o nedenle bana uygun değil malesef.

güzergahınız nereler? Ben de TSI kullanıyorum hele yeni 1.2 ve 1.0 TSI lar çok çok farklı.

ümraniyeden kurtköye geldim arka yoldan yakıt ortalamam 5.2  1.2 tsi ile.

1.4 passat ile yine uzun dönem ortalamam 6.3. araç 130 binde.

1.2 a3 ile 4bin km de araç alındığından bu yana genel ortalama 5.9.

yeni çıkan 1.0 olup 110HP TSI araçlar bir mucize gerçekleştirecekler. GOLF bu motorla gelecek. belki passat da.

çğnkü EURO6 normlarını karşılamak çok çok zor dizel ile. adblue ya da SCR teknikleri DPF in arkasına ilave edilmesi gerekecek ve maliyet ve yakıt işletme giderleri yukarı çıkacak.

Zaten şu an için bile 1.2 alarak yılda iki depo otomatik bedavaya yakıt geliyor vergi nedeniyle.

hibritleri bekliyoruz. Bu süreçte belki yaris hybrid uygun olabilir. kullananlar çok çok memnun.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...