İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Semih Nigri

Emel olan aramasın  :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-34-emel-34-cok-ozel-plakali-bmw-1.16-i-full-228227254/detay

2013 MODEL ÖZEL SİPARİŞ ARACIMI  ÇOK ÖZEL PLAKASI İLE BİRLİKTE SATIYORUM. ( 34 EML 34 )

ARAÇ ÖZEL PLAKADAN DOLAYI BU FİYATTIR.  ARACI PLAKASI İLE BİRLİKTE VERİCEM.

ADI VEYA YAKINININ ADI EMEL OLMAYAN ARKADAŞLAR ARAÇ İÇİN BOŞUNA ARAMASIN...

:D  :D  :D 

plaka ticari herhalde  :kihkih:

Yorum bağlantısı

plaka ticari herhalde  :kihkih:

o paraya 420d alırım enayı arıyor galıba abı adam baktı arac para etmıyo 100bin de plakaya istiyor :kihkih:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ramazan Turan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-tertemiz-guzellikte-civic-elegance-251546119/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Bana sorarsanız sıfır kmsine baksın. Ne de olsa çok değer kaybetmiyor. 2008 model benzinli bir araç 40000 lira. İyi para.

1.6 Elegance Otomatik Liste Fiyatı LPG'siz 77.080 TL, LPG ile neredeyse 2 katı yapıyor. Sıfır araç biraz bütçe meselesi değil mi? 40.000 ile 77.080+LPG düşünüldüğünde, karşılaştırma veya önerme çok doğru değil gibi geldi. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

1.6 Elegance Otomatik Liste Fiyatı LPG'siz 77.080 TL, LPG ile neredeyse 2 katı yapıyor. Sıfır araç biraz bütçe meselesi değil mi? 40.000 ile 77.080+LPG düşünüldüğünde, karşılaştırma veya önerme çok doğru değil gibi geldi.

Ben de aynı kasa Civic'e bakarak başlamıştım, güzel araba.

2008'de bu aracın ederi 35 maksimum 40 bindir. Kafadan attım. Şimdi yine 40 bin. Bütçesi iyiyse daha yenisini alsın derim ziraz 2 sene sonra bu araç 10 yaşında olacak. Şimdi 80 bin verip alınacak bir Civic'e bir on yıl keyifle binilip on yıl sonra aynı paraya da satılır.

Öte yandan biz Türklerin aşırı tuttuğu arabalar var Ramazan abi, efsane kasa Corolla'dan sonra şimdi de Civic'ler.

Şahsi kanaatim ikinci eli fazla pahalanmış bir Civic yerine elimde kıymetlenecek bir Civic.. 60000'den başlayan fiyatları duyunca cazip de gelmişti açıkçası. Meğer semeriyle 80'i buluyormuş :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Ben de aynı kasa Civic'e bakarak başlamıştım, güzel araba.

2008'de bu aracın ederi 35 maksimum 40 bindir. Kafadan attım. Şimdi yine 40 bin. Bütçesi iyiyse daha yenisini alsın derim ziraz 2 sene sonra bu araç 10 yaşında olacak. Şimdi 80 bin verip alınacak bir Civic'e bir on yıl keyifle binilip on yıl sonra aynı paraya da satılır.

Öte yandan biz Türklerin aşırı tuttuğu arabalar var Ramazan abi, efsane kasa Corolla'dan sonra şimdi de Civic'ler.

Şahsi kanaatim ikinci eli fazla pahalanmış bir Civic yerine elimde kıymetlenecek bir Civic.. 60000'den başlayan fiyatları duyunca cazip de gelmişti açıkçası. Meğer semeriyle 80'i buluyormuş :)

Sıfır araçlar son 2 yılda neredeyse 2 kat arttı. Yozgat'ta 120-150 bin arasına yeni bitmiş iyi konumda ve içi yapılı bir alındığı varsayıldığında, 80 bin sıfır arabaya vermek çok zor gelecektir :) Ben mayıs ayında 2011 modelini aldım, beyaz otomatik, elegance, 50 bin liraya almıştım, şimdi 55'e satmam, piyasa böyle, seneye yeni kasa civic geldiğinde daha da değişir, hona jazz en baz modelinin 59.950 lira olduğu piyasada civic 80 bin olmuş, gidiyor nereye kadar gidecekse... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ayrıca şimdi alıcı gözle baktım abi dikkat edilmesi gereken 3 şey var bu araçta:

-farlar arasındaki ton farkı, araştırılmalı

-bagaj kaputunda civic yazısı eksik, belki de hiç yazması gerekmiyor, araştırılmalı,

-direksiyon kaplanmış, sanırım koruma amaçlı ama yine de açılıp bakılmalı.. malum km düşürme mevzuları çok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben herseyi harfi harfine yaziyorum arayana da harfi harfine herseyi anlatiyotum zaman ayiriyorum pasam diyo ki abi boya nerelerde var...şeyinde demek istiyosun o saatten sonra oyle soruya diyemiyosun...

Deveyi diken insanı ... derler.Ben oyle olmayayim benim agzim yandi kimseyi o duruma dusurmeyeyim diyosun durust oluyorsun millet paranoyak olmus..Ne diyeyim insanı (...) lazım demekki.. Alican ucuza sürüceksin pasta cila boyle dandirik felan idarelik topluycaksin arabayi dışı Adriana Lima içi Yızdız Tilbe iteleyceksin.. sonra bi motor,bi debriyaj seti, bi turbo, bi klima, biraz da ön takim derken giricek 10.000 lira şeye ondan sonra akillanicak bizim millet ben herseyi cicek gibi araba koyuyorum sacma sapan hareketler geliyo ne diyim ya ne diyim...Satmıyorum.Aracımı komple modifiye yapacağım.

Herkese hayırlı satışlar..

Yazmış ilan sahibi  :D Adamı kısaca delirtmişler.  :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-askerlik-sebebiyle-hasar-kayitsiz-2007-turbo-dizel-focus-sport-238617119/detay

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Ben herseyi harfi harfine yaziyorum arayana da harfi harfine herseyi anlatiyotum zaman ayiriyorum pasam diyo ki abi boya nerelerde var...şeyinde demek istiyosun o saatten sonra oyle soruya diyemiyosun...

Deveyi diken insanı ... derler.Ben oyle olmayayim benim agzim yandi kimseyi o duruma dusurmeyeyim diyosun durust oluyorsun millet paranoyak olmus..Ne diyeyim insanı (...) lazım demekki.. Alican ucuza sürüceksin pasta cila boyle dandirik felan idarelik topluycaksin arabayi dışı Adriana Lima içi Yızdız Tilbe iteleyceksin.. sonra bi motor,bi debriyaj seti, bi turbo, bi klima, biraz da ön takim derken giricek 10.000 lira şeye ondan sonra akillanicak bizim millet ben herseyi cicek gibi araba koyuyorum sacma sapan hareketler geliyo ne diyim ya ne diyim...Satmıyorum.Aracımı komple modifiye yapacağım.

Herkese hayırlı satışlar..

Yazmış ilan sahibi :D Adamı kısaca delirtmişler. :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-askerlik-sebebiyle-hasar-kayitsiz-2007-turbo-dizel-focus-sport-238617119/detay

Bu arabada bizim burda ilk başta galerideydi sonra bu arkadaş aldı heralde[emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu arabada bizim burda ilk başta galerideydi sonra bu arkadaş aldı heralde[emoji1]

Adamı arayıp delirtmek istiyorum  :seytan:

:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...