İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ömer Türkşanlı

bizom halkimiz amblemi sevdi bikere :q

Amblem tüm dünyada yasak ama bizde hâlâ Polo için bile 3ay beklenmekte.... Yurdumun fanatik insanı......
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Çok tehlikeli sular buralar, mümkünse hiç girmemek lazım. :yes:

Abi mecburen giriyoruz çünkü 14 bin bütçemiz var hanıma bir araba almak istiyoruz.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Abi mecburen giriyoruz çünkü 14 bin bütçemiz var hanıma bir araba almak istiyoruz.

Bence mk2 al :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bence mk2 al :p

Bundan sonra Mondeo ile işim olmaz, özellikle de mk2 asla almam..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bundan sonra Mondeo ile işim olmaz, özellikle de mk2 asla almam..

İki seçenek arasında Mazda daha iyi gibi duruyor. Yumurta kasa hyundai alınmaz bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sanırım klima yok.. İzmir'de klimasız arac sıkıntılı olur ;)

klimalıları da var olduğundan çok dikkat etmemiştim.buyrun klimalı.zaten örnek olsun diye koydum,temizlik,donanım ve fiyat en uygunu bulunur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-klimali-clio-otomatik-vites-150-bin-km-de-239286100/detay

ben 2004 senesinde manuelini kullanmıştım,çok güzel arabaydı,memnundum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Millet para çok işte, diyoruz abicim

Ya tutarsa diye yazmış işte :) o paraya makyajlı daha donanımlısı var ama km takıntılı bir millete güzel para yazmış

Yorum bağlantısı

Senin araçtan temizi yoktur diyordum varmış ya la [emoji15] Müze açacam diyen varsa kaçırmasın [emoji16]

Temizlik km ile mi oluyor :p:) Ford geri alsın bunu yerine yenisini teklif etsin. Koç müzesine aday :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

İki seçenek arasında Mazda daha iyi gibi duruyor. Yumurta kasa hyundai alınmaz bence. 

+1

Yorum bağlantısı

Sel hasarlı diyememişte, başka ilginç cümleler işte....

Dediği gibi 5 yıldır sorunsuz biniyorsa, fiesta parasına bu araç alınır. Tam binici aracı. Km de gayet güzel.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...