İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Önder Özcan

Vizyonumuz, misyonumuz, fizyonumuz..  :D "Fizyon adı verilen tepkime, evrendeki en kuvvetli güç olan "Güçlü Nükleer Kuvvet" ile bir arada tutulan atom çekirdeğinin parçalanmasıdır. Fizyon tepkimesi deneylerinde kullanılan ana madde "uranyum"dur."

Yani araç ilk günkü bölünmesini koruyormuş abi. Gayet normal yani..  ;)  :D

O değilde, F1 e 32,500 Tl nedir yahu?  :shok:

sen sonuna kadar okumamışsın ilanı galiba.4 çamurluk boyalı+sağ arka kapı boyalı+ kaput-bagaj değişmiş

fiyat bu durumda sudan pahalı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

sen sonuna kadar okumamışsın ilanı galiba.4 çamurluk boyalı+sağ arka kapı boyalı+ kaput-bagaj değişmiş

fiyat bu durumda sudan pahalı :)

İşte araç FİZYON a uğramış. Atomuna kadar parçalanmış demek ki.. :sandalye:

Yorum bağlantısı

İşte araç FİZYON a uğramış. Atomuna kadar parçalanmış demek ki.. :sandalye:

Füzyon Keremciğim senin kastettiğin Füzyon. Arkadaşlar ise fizyon'u icat etmişler.  :yes:  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Füzyon Keremciğim senin kastettiğin Füzyon. Arkadaşlar ise fizyon'u icat etmişler.  :yes:  :biggrin:

Sesi büzüşeşicesi Google..  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Bu araç alınır mı bakımlı gözüküyor 3. sahibinden. ilk sahibi 3 ay binmiş son sahibide 16 ay binmiş. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-tek-parca-boyali-km-orjinal-bakimlari-yapilmis-245417802/detay

Fedai Hocam, sen araç en ufak masraf açacak olsa satıyorsun. Bence sıfır al, kafan rahat etsin. Bu araç km ve yaş itibariyle az da olsa masraf açabilir.

Bakımları yapıldı, masraf yok, lastik sıfır demiş ama yine de ne kadar içine siner bilemem tercih senin.

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

yuuh, o paraya sıfır araba alınır. [emoji1]

yuuh, o paraya sıfır araba alınır. [emoji1]

yalniz boyle bi kazada aracin icinde hic bisey yok icindekileri korumus isini yapmis
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

o zaman ben de gideyim 150.000 liralık satış ilanı açayım, içimde kalmasın  :angry:   :D

Yorum bağlantısı

Cipciyiz biz.

Bu modeller yerden gidiyor[emoji53]

[emoji2]

Genede alam.köpeğin olmuş.

Yere yakın olandan kork demişler. :biggrin:

Bırak yükseklerde gezinmeyi. :biggrin:

Yorum bağlantısı

Yere yakın olandan kork demişler. :biggrin:

Bırak yükseklerde gezinmeyi. :biggrin:

.......  diyemedim ya la:)

Anladın sen onu

Yorum bağlantısı

1 sene kadar kullanmıştım, hararet sorununu çözemeyip o şekilde sattım, sanırım kronikmiş. Hatta hala satılık, kaputtaki vernik yanığından tanıdım. İnanılmaz performanslı bir araba yanlış hatırlamıyorsam 200bg idi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-1996-rover-200-hp-620-ti-sunrofflu-yeni-motor-full-237635497/detay

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Aman ha bu Rover lardan uzak dur.

Neden acaba fiyat /performans çok tahrik edici!!!
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Klimasız Golf gördünüz mü? Çok garip fareler mi yemiş bunun klimasını. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2011-vw-golf-1.6-tdi-comfortline-dsg-238046918/detay

zamanında internet ortamında çok yazıldı, çizildi, konuşuldu. doğuş, talebe yetişebilmek için soğuk iklim bölgesi (sibirya mıydı, rusya mıydı, iskandinav mıydı) araçlarından getirtip iç piyasaya itelemişti bunları zamanında. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

zamanında internet ortamında çok yazıldı, çizildi, konuşuldu. doğuş, talebe yetişebilmek için soğuk iklim bölgesi (sibirya mıydı, rusya mıydı, iskandinav mıydı) araçlarından getirtip iç piyasaya itelemişti bunları zamanında. :)

bizom halkimiz amblemi sevdi bikere :q
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...