İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Muharrem Karagülle

bu aranin fotograflari boyle mi cekilir[emoji35]

Bayadır titanyum x paket cmax bakıyorum,bu kilometrelerde bulamadığımdan artık düz titanyumlara da bakmaya başladım.Eğer söylenildiği gibi ise fiyat uygun gibi geldi.

Eren Erdoğan görürse bir şeyler yazar elbet.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

titanyum da guzel olur ben de cok seviyorum bunlari

Yorum bağlantısı

Bayadır titanyum x paket cmax bakıyorum,bu kilometrelerde bulamadığımdan artık düz titanyumlara da bakmaya başladım.Eğer söylenildiği gibi ise fiyat uygun gibi geldi.

Eren Erdoğan görürse bir şeyler yazar elbet.

Üstte paylaştığım X paket düşünülebilir :) ama km göreceli. Bence yüksek değil. Düz titanium olacaksa en azından sunroof falan denk getirmeye bak abi :)
Yorum bağlantısı
Tamer Yıldırım

Üstte paylaştığım X paket düşünülebilir :) ama km göreceli. Bence yüksek değil. Düz titanium olacaksa en azından sunroof falan denk getirmeye bak abi :)

Şeytan diyoki git galeriye ver benim c-max'ı, üstüne çek krediyi al gel. Galeri yakında sayılır, yarım saatlik mesafedeyim. Değermi sence Eren.

Yorum bağlantısı

Şeytan diyoki git galeriye ver benim c-max'ı, üstüne çek krediyi al gel. Galeri yakında sayılır, yarım saatlik mesafedeyim. Değermi sence Eren.

Araba galeride olduğu için bayağı allanıp pullanmış ve çok çekici duruyor :D güzel bir expertizden sonra değerlendirilebilir bence. Fiyat biraz daha aşağı inecektir mutlaka. Az çok piyasasını görmüşsünüzdür.

Şöyle fiyatlara da Cmax var çünkü.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-kullanilmis-bakimli-c-max-240295461/detay

Yorum bağlantısı
Tamer Yıldırım

Araba galeride olduğu için bayağı allanıp pullanmış ve çok çekici duruyor :D güzel bir expertizden sonra değerlendirilebilir bence. Fiyat biraz daha aşağı inecektir mutlaka. Az çok piyasasını görmüşsünüzdür.

Şöyle fiyatlara da Cmax var çünkü. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-kullanilmis-bakimli-c-max-240295461/detay

Bu modelde esp varmıydı, ilanda işaretlemişler ama. Gerçi şuana kadar çok şükür hiç espye ihtiyaç duymadım c-max'da. beni cezbeden tek tarafı cam tavanla, mercekli xenon aslında, Başkada farkı yok galiba 2005 ghia ile dimi.

Yorum bağlantısı

Bu modelde esp varmıydı, ilanda işaretlemişler ama. Gerçi şuana kadar çok şükür hiç espye ihtiyaç duymadım c-max'da. beni cezbeden tek tarafı cam tavanla, mercekli xenon aslında, Başkada farkı yok galiba 2005 ghia ile dimi.

Bu kasada espye menüden ulaşılıyor fakat bende hiç denk gelmedim espli modeline. Bizim de Cmax hikayesi 2004 ghia ile başladı. Ghia ile farkı elektronik el freni yok. Jantlar tit da 17"

Cam tavan bixenon ve döşeme farkı da X paketin artıları.

Yorum bağlantısı
Tamer Yıldırım

Bu kasada espye menüden ulaşılıyor fakat bende hiç denk gelmedim espli modeline. Bizim de Cmax hikayesi 2004 ghia ile başladı. Ghia ile farkı elektronik el freni yok. Jantlar tit da 17"

Cam tavan bixenon ve döşeme farkı da X paketin artıları.

Evet biliyorum, babanın arabasını görmüştüm konularda (eskisini de yenisinide :) ) ilgilendiğin için sağol. Ben biraz düşünüp, kaşınayım bakalım, oluru var mı.

Yorum bağlantısı

Evet biliyorum, babanın arabasını görmüştüm konularda (eskisini de yenisinide :) ) ilgilendiğin için sağol. Ben biraz düşünüp, kaşınayım bakalım, oluru var mı.

Rica ederim :) hayırlısı olsun şimdiden
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bu aranin fotograflari boyle mi cekilir[emoji35]

hem arabanın lambalarını (özellikle sisleri) yakıp fotoğraf çeken zihniyeti, hem de karanlıkta arabanın fotoğraflarını çeken zihniyeti bünyem kaldırmıyor...  :elisopali:  :vava:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

motor hariç herşey var.

sürekli çok yol yapmıyorsanız iyi araç.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

1.6 motor çok çabuk bitiyor o kasada rampada da küfrettirir. 2.0 tdci öneririm hem yakıt hem de performans olarak iyidir ömür olarak da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
1.6 mondeo hem babam da hem ben de vardi. Cok memnunduk. Tamamen beklentiyle alakali bir durum, dizel aracin torkuyla kiyaslanamaz ama 1.6 benzinli focusdan pek bir farki yok. Cekmez, kalkmaz, rampada ölür vs. Gibi soylemleri almadan once cok okudum, kullanmayanlar on yargili yaklasabiliyor. En dogru bilgiyi kullananlar verecektir. Forum da Yasin Sahin isimli arkadasimiz kullaniyor suan, danisabilirsiniz. tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...