İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Serdar Güngör

C-max al diyecek  :biggrin:

Demez demez ben sürekli araba kullanan biri değilim yaaa ne işim olur dizelle   :p   

Yorum bağlantısı
Fatih Ozdemir

yok caglar bey bugune kadar sadece alman grubu araclara bindim tatayida annem icin dusunuyorum

yok caglar bey bugune kadar sadece alman grubu araclara bindim tatayida annem icin dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sakin kullanımda sorun çıkarmaz konfroludur bile

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

İnanılır gibi değil hakketen.el kitapcığı bile duruyor :unsure2:ama km kafama takıldı,bence satıcı sürprizi sona saklıyor gibi :)

Bagaj içi ve kapı içi (çamurluk üstü ) orjinal boyası ile parlıyor, İstanbul' dan bakan olursa ne durum da olduğunu merak ediyorum. Olmazsa kıza şimdilik benim arabayı veririm, ben de  buna binerim..

Pedallar ve vites topuzu hiç aşınmamış...

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-temiz-bakimli-arac-236349140/detay

İLANDAKİ ARACA DİKKAT!!

Aracı Ocak ayından mazda forumundan arkadaşımız almış olup bir takım eksiklerini yapıp binmeye devam ederken km düşürülmesini öğrenmiş ve çok fazla ikilemde kalması sonucu gerçek km bilgisini vererek satmıştır.

Tahmini km 300 bin küsür.

Aracın konuları

http://www.mazdagaraj.com/konular/1340-kinali-makyajli-guzu-forumda.html

http://www.mazdagaraj.com/konular/2371-aracimin-kilometresi-ile-oynanmis.html

Yorum bağlantısı
Yusuf Aygün

Arkadaşlar öncelikle herkese sevgiler saygılar aranıza yeni katıldım ve bundan mutluluk duyuyorum 2 sene önce ilk arabama focus 1 ile tanışmak nasip oldu ve resmen kendine hayran bıraktı daha sonraları duydumki mondeo 3 focustan çok daha iyi olduğu konforu yol tutuşu bir harika dediler forumlardan okuduğum kadarıyla bende focusumu satıp 2003 model mk3 trend x aldım hakikaten okuduklarımda yanılmadım konforu yol tutuşu hızlanması bir harikaydı yalnız arabamın bir kaç problemi canımı sıktı satmak zorunda kaldım ve arabamı şimdi çok özlüyorum bu iki modelde beni  ford aşığı yaptı başka arabalara bakmıyorum bile patronumda honda cıvıc var 2012 model müdürümde citroen c4 var bunlarıda çok sık kullanıyorum fordun verdiği zevki bunlarda alamıyorum şunu söylemek istiyorum birikmiş biraz param var yaklaşık 40000tl kadar 2008 2009 model mk 4 titanyum veya selective 160 bg olandan bunu daha çok istiyorum yada c max bunların arasında gidip gelip duruyorum forumda her saydığım modeller için olumsuz yorumlar okumadım yılda 5000 km yol yapıyorum lpg sorun olmaz yani sizin nacizane fikirlerinizi almak istiyorum sizce bu paraya hangi model ford almalıyım cvp yazan yazmayan bütün ford severlere saygılarımı sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

17.000km de o kadar parçayı nasıl boyalı hale getirmişler valla bravo 5 parça boyalı  :unsure2:

O değilde, renk ve fiyat müthiş(!)  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

TRT'de prodüktör bir ablamızın aracıydı, her parçası farklı bi renk. Gök kuşağı gibi :D

Sorayım bakalım takasta kaça vermiş.

Tahminen 19.000 den fazla vermemiştirler.. Taş çatlasın 20.000 Tl olsun. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Tahminen 19.000 den fazla vermemiştirler.. Taş çatlasın 20.000 Tl olsun. 

17.000 saymış çakallar  :angry:

Yorum bağlantısı
Misafir

17.000 saymış çakallar  :angry:

Tahmin ettiğimden daha azmış.. Şaşırdım mı?  :i-ih:  :D İşte size "piyasa fiyatları nasıl belirleniyor" un cevabı..  ;)  :D

Temiz 10.000 Tl kar. Taş atıp kolun yorulmadan. Hemde Palio dan.. :crazy: 

Yorum bağlantısı
Misafir

Tahmin ettiğimden daha azmış.. Şaşırdım mı?  :i-ih:  :D İşte size "piyasa fiyatları nasıl belirleniyor" un cevabı..  ;)  :D

Temiz 10.000 Tl kar. Taş atıp kolun yorulmadan. Hemde Palio dan.. :crazy:

Araç ararken gezdim burayı, sinek avlıyorlar. Genelde yıkık dökük araçlar var. Bir araç dışında tüm araçların en az iki parça değişeni vardı. Orijinal olan tek araç son kasa fiestaydı. O da dolu hasarlıydı.

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar öncelikle herkese sevgiler saygılar aranıza yeni katıldım ve bundan mutluluk duyuyorum 2 sene önce ilk arabama focus 1 ile tanışmak nasip oldu ve resmen kendine hayran bıraktı daha sonraları duydumki mondeo 3 focustan çok daha iyi olduğu konforu yol tutuşu bir harika dediler forumlardan okuduğum kadarıyla bende focusumu satıp 2003 model mk3 trend x aldım hakikaten okuduklarımda yanılmadım konforu yol tutuşu hızlanması bir harikaydı yalnız arabamın bir kaç problemi canımı sıktı satmak zorunda kaldım ve arabamı şimdi çok özlüyorum bu iki modelde beni  ford aşığı yaptı başka arabalara bakmıyorum bile patronumda honda cıvıc var 2012 model müdürümde citroen c4 var bunlarıda çok sık kullanıyorum fordun verdiği zevki bunlarda alamıyorum şunu söylemek istiyorum birikmiş biraz param var yaklaşık 40000tl kadar 2008 2009 model mk 4 titanyum veya selective 160 bg olandan bunu daha çok istiyorum yada c max bunların arasında gidip gelip duruyorum forumda her saydığım modeller için olumsuz yorumlar okumadım yılda 5000 km yol yapıyorum lpg sorun olmaz yani sizin nacizane fikirlerinizi almak istiyorum sizce bu paraya hangi model ford almalıyım cvp yazan yazmayan bütün ford severlere saygılarımı sunuyorum.

Cmax Titanium X 1.6 ecoboost sizin için iyi seçim olur. Fiyatı 48-52.000 aralığında.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fatih-auto-dan-2012-ford-mondeo-1.6-tdci-titanium-sunroof-228392412/detay

Şirkette beraber çalıştığımız bir meslektaşımın aracı. Bakımları düzenli yapılmış ve titiz kullanıldığının şahidiyim. Kendisi otomatik vites bir araca geçiş yaptığından dolayı bu aracı satılması için buradaki bir galeriye bıraktı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...