İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

ÖM alamıyormuşsun ;)

bi tane sildim çabuk at :p

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

UFUK HONDA DAN SATILIK FORD FOCUS HB CHİA

İlan No: 235150608

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ufuk-honda-dan-satilik-ford-focus-hb-chia-235150608/detay

Bu fiyatlara alışalımmı ne yapalım varmı elinde temiz F1.5 ghia [emoji51]

Ohaa fiyata bak[emoji15]

Bu millet nasıl bir kimyasal kullanıyor da bu kafaya sahip oluyor anlamıyorum vallahi.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
(düzenlendi)

Ohaa fiyata bak[emoji15]

Bu millet nasıl bir kimyasal kullanıyor da bu kafaya sahip oluyor anlamıyorum vallahi.

Makyajlı ghialar 34 e kadar uzanmış [emoji51][emoji51] 26 ya falan yok gibi.Bu vatandaşı arıyım bir teklif yapacağım bakalım.2.0 st bakıyım dedim 23 26 arası eh işteler.Araba almak hiç bu kadar zor olmamıştı. tarihinde Oğulcan Akıncıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Aradım konuştum şimdi müşteri aracıymış 4.000 hasar kaydı harici boyanması gereken 2 parça varmış.29500 pazarlıksızmış hatta 30 küsür yazılmasını istemiş araç sahibi.Satış danışmanı boş ver abi bu paraya bu arabayı dedi sonunda [emoji51][emoji51]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Aradım konuştum şimdi müşteri aracıymış 4.000 hasar kaydı harici boyanması gereken 2 parça varmış.29500 pazarlıksızmış hatta 30 küsür yazılmasını istemiş araç sahibi.Satış danışmanı boş ver abi bu paraya bu arabayı dedi sonunda [emoji51][emoji51]

Bu tip sapık zihniyetli adamlardan ve araçlarından nefret ediyorum... Herkesin malı kıymetli kardeşim, her malın bi ederi var...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Türkiye de nadir bulunan araçlardan zannedersem. 

Bir dönem Burak Çukurova rallilerde yarışıyordu onun haricinde ben ilk defa görüyorum.

Yorum bağlantısı
Sinan Özvarlık

Taunus almak isteyen varsa kaçırılmaması gereken bir araca benziyor.  Mk2 aradığım için sürekli Taunus ilanlarını takip ederim ilk defa bu fiyata bu kadar temizini gördüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-cok-ozel-bir-arac-235233442/detay/

İnanılır gibi değil hakketen.el kitapcığı bile duruyor :unsure2:ama km kafama takıldı,bence satıcı sürprizi sona saklıyor gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bir an alasım geldi taunusu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

taunusu param olsa da ben alsam. keşke benim olsa :unsure2:

hafta sonları nostalji yaşardım ne güzel. 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sen Ford almazsın abi ;)

Niyeymiş????

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Taunus çok iyimiş ya, ağzım sulandı resmen. Maşallah, km falan umrumda değil valla, duruşu falan o kadar diri ki. Şöyle bi birikmişim olsa hemen alır çekerdim, elbet zamanla toparlanırdı eksiklikleri de

Yorum bağlantısı
Fatih Ozdemir

iyi gunler tata indigo 1.4 comfort almayi dusunuyorum sedan benzinli 2011 model kullanan var mi veya onerirmisiniz degerli forum uyeleri yorumlarinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...