İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

(düzenlendi)

Bir laf vardır ama "bende 30 yıllık f... yim ama.." diye başlar gerisini yazmayayım aynı o hesap :D

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Araç odamın penceresinden görünüyor, çok canlı, 3 gündür bakıyorum aklımı çelip duruyor iyi bir indirim yapsalar düşünürdüm :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-ford-cetas-tan-2004-mitsubishi-outlander-2.4-sport-a-t-234318092/detay

Ne kadar ciddi bir indirim? Müdürü Ahmet Bey'le konuşuruz gerekirse :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Ne kadar ciddi bir indirim? Müdürü Ahmet Bey'le konuşuruz gerekirse :yes:

Çetaş ile komşuyuz bugün baktım araca arıza lambası yanmasa 99 mondiyi satıp alacaktım

Yorum bağlantısı
Misafir

Çetaş ile komşuyuz bugün baktım araca arıza lambası yanmasa 99 mondiyi satıp alacaktım

İyi ettin kardeşş[emoji106]
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Müşterin hazır mı yoksa takasa mı verecektin? Arıza lambası basit bir şey olabiliyo ya hani, içine mi sinmedi acaba?

Yorum bağlantısı
Misafir

İyiki vaz geçmişsin , çok çirkin. [emoji23]

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bende 2.0Turbosunu alacaktım ev işi çıkınca vazgeçtim.... Bu arada 99 Mondiye talip olabilirim [emoji6]

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Müşterin hazır mı yoksa takasa mı verecektin? Arıza lambası basit bir şey olabiliyo ya hani, içine mi sinmedi acaba?

Birkaç isteyen var. 2.elde takasa almıyorlar. İçime sindi 1 haftadır bakıyorum araca iş yerinde odamdan görünüyor ;)

İyiki vaz geçmişsin , çok çirkin. [emoji23]

Ciğer de tuu kaka :D

Bende 2.0Turbosunu alacaktım ev işi çıkınca vazgeçtim.... Bu arada 99 Mondiye talip olabilirim [emoji6]

Verebilirim Ömer [emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Birkaç isteyen var. 2.elde takasa almıyorlar. İçime sindi 1 haftadır bakıyorum araca iş yerinde odamdan görünüyor ;)

Ciğer de tuu kaka :D

Verebilirim Ömer [emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

Çok fazla yaktığını ve tüp takılsa bile uyumlu olmadığını göze alıyorsanız alınır, sağında solunda çizikler var gibi, foto makinesindende kaynaklanıyor olabilir. Yakından bakmak gerek

satıcıya sordum sol tarafta iki kapıda göçükler varmış(fotoda dikkatli bakınca belli oluyor),ön tarafta da kaput ve tamponda ki beyazlıklar taş iziymiş ,zaten onun için fiyatı cuzi tutmuşlar başka da problem yokmuş,kasko yaptırınca mini onarımdan yaptırırsınız diyorlar,sizce böyle alıp kaskodan yaptırmak mantıklı mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Araç Prestij paket R Link multimedia hariç gırtlağına kadar Tam dolu.

Hasar kayitlari kafa karıştirici bdn hoşlanmadım. Akabinde 2012 model içinde fiyat eh işte fena sayılmaz.

Fiyatı bana normal geldi hasar kayıt kısmı midemi bulandırdı, son sahiplik süresi de 3 ay

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Fluencelerin 1.6 dci leri var 130 beygir.Sürdünüz mü bilmiyorum.Ben sürmedim ama hafiften mondeoyla yürüttük.Ara hızlanmalar falan dehşet arabada.İster hafiflik deyin ister dci deyin.Fena araba[emoji5]

Bilmezmiyim hiç, Megane GTline Energylerde de kullanılan 130 hp 320 nm tork olan motor iyi yürüyor hakikaten ama sadece manueli var onların.DCI candır can..

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...