İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Sinan Kozan

tamam focus güzel araba ama bu kadar da fazla nereye gidiyor bu sıfır araç fiyatları..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Dizel otomatik, full paket Focus 105.000 tl abi.. [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Kampanya olmasaymış 111,225 tl. Geçen bir tanıdık passat 1,6 highline dizel full+ sipariş geçti.150 'yi bulmuş.2015 içinde siparişe kapalı 2016 için açılınca kayıt yapılacakmış mış mış. Çok ciddi paralar bunlar...

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Kampanya olmasaymış 111,225 tl. Geçen bir tanıdık passat 1,6 highline dizel full+ sipariş geçti.150 'yi bulmuş.2015 içinde siparişe kapalı 2016 için açılınca kayıt yapılacakmış mış mış. Çok ciddi paralar bunlar...

Ev parası yahu, lüks sınıf parası valla
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Ben bu milleti anlamıyorum benim trilyonum olsa gidip sıfır araba almam. Verdiğim paranın yarısı vergiye gidiyorsa 150binlik araba 75-80 binlik araba demektir ki bu tamamen prensiplerime aykırı. Bayi ve ithalatçı aynı parayı kazanıyor hep en büyük payı devlet alıyor. Çok iyi hatırlıyorum geçen sene 2.0 tdi passatlar 120-140 bandında idi şimdi 1.6 passat 150bin olmuş. Bu ötv ile halen sıfır araç alanın ya cüzdanı çok kabarık olacak ya da vergi vermekten zevk alacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sıfır araba fiyatı artınca ikinci elde artıyor. Yani fark yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Focus 105 bin, jetta 105 bin nedir arkadaş bu? Nereye kadar gidecek bu iş böyle? Artık işin suyu çıktı C segment araba 100 bin bandı üzerinde??

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

su zamanda o kadar parayı dört tekere baglamak mantıklı degil hele ki bir memur için.işimizi görecek bir araç olsun yeter

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tamponları saymazsak araba 11 parça, demek ki yarısı boyalı  :D

Boya takıntısı olan aramasın canım hayret birşey  :nea:  :D

Yorum bağlantısı
Çağatay Yazıcı

bu paraya bu araba alınmaz fazla 

ne kadar verilir en fazla?

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

abi benim fikrimce çok çok temiz ise ki öyle degil  araç 24,5 25 eder bence bunun edeceği rakam 23 lira civarı 

Yorum bağlantısı

arkadaşlar ilandaki araç hakkında yorumlarınız nedir?bin tl indirim yaptırsam 51 e denk gelir,boyası yok ama sağ ön kapıda göçük varmış,sizce alınır mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-odak-tan-astra-1.4-cosmo-at-hb-208223834/detay

Çok fazla yaktığını ve tüp takılsa bile uyumlu olmadığını göze alıyorsanız alınır, sağında solunda çizikler var gibi, foto makinesindende kaynaklanıyor olabilir. Yakından bakmak gerek

Yorum bağlantısı
Uğur Köker

tüp takılması ile ilgili olumlu yorumlar okudum,şöyle ki lpg nin 3000 devir üzerinde mtora zarar verdiği kabul görmüş bir kanı(iyi işçilik sonrası),oysa bu araç 2500 devirde 120 yi geçtiği için motora zarar vermediği konusunda yaygın kanı ve paylaşımlar var(günlük kullanımda ve şehirler arası 130 u pek geçmem),ben de ona güvenerek bu aracı almayı düşünüyorum,aslında beni cezbeden ise karoserin çok sağlam olması

Yorum bağlantısı

tüp takılması ile ilgili olumlu yorumlar okudum,şöyle ki lpg nin 3000 devir üzerinde mtora zarar verdiği kabul görmüş bir kanı(iyi işçilik sonrası),oysa bu araç 2500 devirde 120 yi geçtiği için motora zarar vermediği konusunda yaygın kanı ve paylaşımlar var(günlük kullanımda ve şehirler arası 130 u pek geçmem),ben de ona güvenerek bu aracı almayı düşünüyorum,aslında beni cezbeden ise karoserin çok sağlam olması

Arkadaşımda 2015 modeli var şehir içi 8-8,5 litre arasında dolaşıyor, ancak biraz gazlamaya başlarsanız hemen 10 litre ortalamayı görürsünüz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

amaç yok.  bulacağız :)

paramiliter grup olarak hocalığı bırakıp dağa çıkabiliriz.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Konuyla alakalı olmayacak ama adamın yalan söylediği nasıl belli. 17d1ef5f5d6ee2feb7e4ef4bb7ebf22c.jpgarabayı alırken ekspert yaptırmış da sonra ihaleden almışda falan filanda. Büyük ihtimalle boya darbe yok dedi gitti Aldı sonra baktı sel hasarlı çıktı başka birine çakmaya Çalışıyor. Çakall

Birde doğru yazabilse fort fokus yazıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...