İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Semih İzgi

2 yıl zor geçer kendimden biliyorum ben allah kısmet ederse 9-10 ay sonra alacağım ama gün sayıyorum mayıs ayı gelse de bundan bir tane alsam diye hergün ilanlara bakıyorum çocuklar gibi :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ermatline-megane-gt-line-1.6-dizel-153-hp-lemans-mavi-221691208/detay

Tüm XF 2.7D ve 3.0D ilanlarını ezberledim. :D  Hangileri satıldı hangileri satılmıyor iyi biliyorum   :fiuw:  :D

Sayılı gün çabuk geçer abim :)

Aynen.  Hayırlısıyla alırız inşallah. 

Rabbim gönlüne göre versin, inşallah tez zamanda istediğin aracı alırsın Semih.

Amin abicim, hepimizin gönlüne göre versin.  İnşallah nasip olur güzel bir XF..

Iraklı komşumda fotoğraftaki Jaguar F-Type vardı.   Birkeresinde '' Al kullan '' dedi.  Yok dedim, Kullanacağım ilk jaguar, kendi jaguarım olacak dedim.. :) Baya şaşırmıştı.

Jaguar-F-Type-RS-Supersportler-Roadster-

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-aracimiz-cok-temiz-216364488/detay

Adam kendi dilini yaratmış resmen.

"araçımız çok temiz olup borusan servis bakımlıdır . araçımızda 103,000 tl hasar kaydı vardır ama herşeyi orjinal olarak degişdirilmişdir .araçı gördüyünüz zaman bu araçda hasar kaydı yok diyeceksiğniz çok temiz bir arabadır çalışmıyan hiç bir aksamı yokdur 2 seneden beli biniyom audi a7 alacagımdan dolayı satıyom servisdeki arkadaşlar bile ne kadar temiz diyo .(temsil resimdir ama aynısı dır) araçla ilgili mail olarak cevap lıyoz alıcı ciddi olursa iletişime gecelim "

Abi geçmi kaldık[emoji22] 6 ileri 105 ps km den şüphelenirim, boyadan şüphelenirim.
Arka stoplarda folyo var,fiyatları şuan 42-45 arası aslında daha fazla da varda ederini sani abiye sormak lazım.

Pek umudum yok ama yarın bi bakacağım kardeşim

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Tüm XF 2.7D ve 3.0D ilanlarını ezberledim. :D  Hangileri satıldı hangileri satılmıyor iyi biliyorum   :fiuw:  :D

Ben alacakmış gibi pazarlık bile yapıyorum hatta :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Ben alacakmış gibi pazarlık bile yapıyorum hatta :)

Of; o da fenaymış   :D

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-aracimiz-cok-temiz-216364488/detay

Adam kendi dilini yaratmış resmen.

"araçımız çok temiz olup borusan servis bakımlıdır . araçımızda 103,000 tl hasar kaydı vardır ama herşeyi orjinal olarak degişdirilmişdir .araçı gördüyünüz zaman bu araçda hasar kaydı yok diyeceksiğniz çok temiz bir arabadır çalışmıyan hiç bir aksamı yokdur 2 seneden beli biniyom audi a7 alacagımdan dolayı satıyom servisdeki arkadaşlar bile ne kadar temiz diyo .(temsil resimdir ama aynısı dır) araçla ilgili mail olarak cevap lıyoz alıcı ciddi olursa iletişime gecelim "

Türkçe'ye benzettim ama tam emin olamadım hakikaten :)

Of; o da fenaymış   :D

Ne ikramlar ne indirimler havada uçuşuyor görmen lazım geçen gün 67 den ilana çıkan arabayı 3 ay ilanda kaldıktan sonra 57 bine alıyordum ama baktım henüz param hazır değilmiş :D

Yorum bağlantısı

İnternetteki sahibinden ilanlarda, bindikleri aracı sürekli ilanda tutan insanlar var. Bunları özellikle yazdıkları fiyatlardan anlayabiliyoruz. Bu da sanıyorum onlardan biri.

Olaya, biri olurda denk gelir istediğim parayı verirse satarım o zaman mantığı ile yaklaşıyorlar sanırım abi 

Çok değil mi? 2015 tsi ler var.

Çok tabi zaten ondan sordum bende 

Aynı paraya aynı model dizel otomatik selective mondeo alırım... 

O rakamlara dizel otomatik 2011 selective bulunur mu Mehmet abi ? İlanlara baktım en ucuzu 64 bin lira manuel vites hemde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O rakamlara dizel otomatik 2011 selective bulunur mu Mehmet abi ? İlanlara baktım en ucuzu 64 bin lira manuel vites hemde.

58 olmaz da 60 olur ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

58 olmaz da 60 olur ;)

benim 2011 selective eski mondimi 60 bine almıştım. Mehmet abi Dediğin gibi 60 bine alınabilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ona o parayı vereceğime buna bu parayı veririm. Fazla yorum yapıp focus sahiplerini kızdırmayayım :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-c-max-2011-tdci-titatinum-1.6-115-hp-228097526/detay

Yorum bağlantısı

Veriyorlarmış demek ki  :D

Ona o parayı vereceğime buna bu parayı veririm. Fazla yorum yapıp focus sahiplerini kızdırmayayım :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-c-max-2011-tdci-titatinum-1.6-115-hp-228097526/detay

Halojen far var sanırım,nasıl X oluyor ?

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
Bunların arabasında Bulundurma Ruhsatı yazıyor. Alıp satmıyorlar, vergi, sigorta, muayene masrafı yapıp bir de dizel alıp kapıda yatırıp işe, hastaneye, okula otobüsle gidiyorlar.

Ben bunlara bulundurangiller diyorum..... [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...