İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

bu arabaya bu eziyeti siz mi yaptınız.(farlar,kaput koruma,lastiklere yanak,arkadaki stikırkar,en fecisi de koltuk kılıfları ? )

Punto mühendisi bu arabayı gördükten sonra intihar etmiş diolla  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

Evime 200m uzaklıkta duruyor uzun süredir. Diyebilirim ki 2 aydır yerinden kımıldamadı. 35 verdim kurtarayım seni dedim, vermedi  :biggrin:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2006-audi-a4-2.0-tfsi-quatro-turbo-4-ceker-darbesiz-223216680/detay

Son günlerde bu araçlar ile ilgileniyorum. Araç nasıl temiz mi ilan onay sürecinde göremedim...

İlgili kişiyi buldum bu araç için :D

Aferin sürekli gözün açık olsun :D

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Son günlerde bu araçlar ile ilgileniyorum. Araç nasıl temiz mi ilan onay sürecinde göremedim...

Aferin sürekli gözün açık olsun :D

Fena durmuyor içi de çok diri.
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Sahibini tanıyor musunuz ?

Hayır akşam yürüyüşe çıktığımda görüp aramıştım. Quattro olması cezbetti fiyatı kaçırttı beni.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya
Piyasa karışık. Arabası bakımlı olanlar yüksek fiyat çekiyor. Biraz düşük yazsa arabada sorun mu var diye düşünülüyor çünkü. Büyük bakımları yeniyse, yazlık kışlık lastikleri yeniyse yani herşey olumlu ise biraz pazarlıkla alınabilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı

dogru olabilir ki aynısı bizim başımıza geldi, yigen balkondan aşağıya bardak atmıştı ve bi aracın ön camı kırılmıştı.. 6 ayda satma konusunda ise adam araca ısınamamıştır, paraya ihtiyacı vardır.. en temizi serviste tam expertiz yaptırmak.. kolay gelsin hocam..

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Biraz önyargılı bakıyoruz sonra da pahalı olunca çok pahalı diyoruz. Mesela ben binerken satıyorum bu nasıl bir algı şimdi örnekleyelim; F3 2013 1.6 tdci hatasız aracımı 49780 tl ye malettim ve 51.000 sattım. Çok rakam ya da değil lakin 50 günde sattım. Bu suç mu yani!!!! Al satçı mıyım hayır ama para verene de satarım bu suç mu hayır asla. Bakın baktırın alın. Ayrıca bu bir araç ya abiler kardeşler amaç etmemek lâzım....

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
  • Yeni Oluştur...