İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ali Karadağ

Çok güzelmiş  :blush:

Patronlarıyla kavga edecez firmanın, fiyat düşmüyor. ESP Ön cam rezistansı var, bir de Sunroof olaydı.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Patronlarıyla kavga edecez firmanın, fiyat düşmüyor. ESP Ön cam rezistansı var, bir de Sunroof olaydı.

İstanbul'dan birileri gidip fiyatı gıdıklayabilir aslında, telefonda insanlar pazarlık etmek istemiyor artık.

Manuel olarak bu da çok iyi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tam-bir-makam-araci.uzun-yolda-sessiz-sakin-ve-seri-bir-arac-220638602/detay

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bu arsamın fiyatını dün acil satılması için 125.000TL'den 110.000TL'ye indirdim. Şu araç ile takas teklifi aldım, araç üzerine 60.000TL veriyorlar. Ben 70.000TL isteyip aracı 40.000TL'ye hemen satabilir miyim?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Bu arsamın fiyatını dün acil satılması için 125.000TL'den 110.000TL'ye indirdim. Şu araç ile takas teklifi aldım, araç üzerine 60.000TL veriyorlar. Ben 70.000TL isteyip aracı 40.000TL'ye hemen satabilir miyim?

Sahibinden de  55.000 lik arabanın piyasası olsun 50.000 galeri bile 40.000 tl verir herhalde.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Araç güzelmiş. Ben olsam hiç düşünmem. Elimde kalsa bile 2.0 dizel bir Jaguar için büyük bir motor değil.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Araç güzelmiş. Ben olsam hiç düşünmem. Elimde kalsa bile 2.0 dizel bir Jaguar için büyük bir motor değil.

Elimde kalsa ev alamayacağım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş
(düzenlendi)

ilan sahibinden görünüyor. Açıklamalar Aracımız diye başlıyor. Ben kendim satsam aracım derim. Galerici ya da al satcı olabilir ilan sahibi..

tarihinde Yasir Baş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Ucuz mu? Tam bakamadım piyasası ne diye.. Eğer ucuz ise, fazla birşey belirtmemiş ise arayıp sormak tek yol. 

Emsallerine göre 20 Bin TL daha ucuz. 

ilan sahibinden görünüyor. Açıklamalar Aracımız diye başlıyor. Ben kendim satsam aracım derim. Galerici ya da al satcı olabilir ilan sahibi..

Büyük ihtimalle al satçıdır.

Yorum bağlantısı

Emsallerine göre 20 Bin TL daha ucuz. 

Büyük ihtimalle al satçıdır.

Al- satçı değildir. Kaporacıdır. 20.000 Tl farkla kimse al- satçılık yapmaz.  ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Al- satçı değildir. Kaporacıdır. 20.000 Tl farkla kimse al- satçılık yapmaz.  ;)

Ya dediğin gibi kaporacı yada araç pert.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Aracın albenisi var ama bu kadar süredir satılmaması soru işareti bırakıyor. Bulamadık adam akıllı bi mondeo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Aracın albenisi var ama bu kadar süredir satılmaması soru işareti bırakıyor. Bulamadık adam akıllı bi mondeo

temizini bulmak zor hele otomatikse daha bir dikkat etmek lazim.temiz bulcagimi bilsem 206nin uzerine 5 bin lira alabilcegim mondeo ben de alcam
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

benim aracın ikizi satılık plakada son rakam ters dönmüş.  :shok:

benim aracı aldığım kişinin yeğenindeydi bu araç aynı gün almışlardı bu aracı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2009-otomatik-full-donanimli-temiz-aile-arabasi-219625204/detay

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Titanium X yazmış abi  :)

o kadar tanıyor aracını ne yapsın arkadaş x'in ne demek olduğunu biliyormu acaba

Yorum bağlantısı

o kadar tanıyor aracını ne yapsın arkadaş x'in ne demek olduğunu biliyormu acaba

En full diye kandırmışlardır bence  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...