İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Eeee, ne var bunda? Demek ki dört yıl boyunca geri geri gitmiş. :biggrin:

C-Max sizlik sana yaramadı abi.. :(  Acil olarak bulalım bi C-Max sana..  ;)  :fiuw:

Yorum bağlantısı

C-Max sizlik sana yaramadı abi.. :(  Acil olarak bulalım bi C-Max sana..  ;)  :fiuw:

Bana 2010 otomatik elegans civic bulun.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ
(düzenlendi)

Gelericimisin sen.[emoji3]

Yok, müşteri ne isterse tedarik ediyoz, "sahibinden satılık"  :D

organize-isler-ak-guvercin_897032_8-1415

tarihinde Ali Karadağ tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Yok, müşteri ne isterse tedarik ediyoz, "sahibinden satılık"  :D

Çok iddialı gördüm seni. :fiuw:

:shok: Capon?  :shok:

He japon, geyşa cinsinden. :yes:

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Beni sizler var ettiniz  :fiuw:

Yorum bağlantısı

:i-ih:  :D "Keçinin sevmediği ot burnunda bitermiş.." Daha çok atasözü geliyor aklıma.. Yazmak zor geldi abi.  :biggrin: Ne diyelim. Hayırlısı olsun şimdiden. 

Yorum bağlantısı

:i-ih:  :D "Keçinin sevmediği ot burnunda bitermiş.." Daha çok atasözü geliyor aklıma.. Yazmak zor geldi abi.  :biggrin: Ne diyelim. Hayırlısı olsun şimdiden. 

Keçiyi de bilmiyoooon, otu da bilmiyon, sadece gördüğünle değerlendiriyorsun. Bazen gerçekler göründüğünden çok farklıdır. :yes:

Yorum bağlantısı

Keçiyi de bilmiyoooon, otu da bilmiyon, sadece gördüğünle değerlendiriyorsun. Bazen gerçekler göründüğünden çok farklıdır. :yes:

Sedici de güzel alet vesselam.. %99 Capon. Safkan geyşa.  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Sedici de güzel alet vesselam.. %99 Capon. Safkan geyşa.  ;)  :biggrin:

Suzuki'den artan malzemelerden yapmışlar onu, :yes:

Yorum bağlantısı

Suzuki'den artan malzemelerden yapmışlar onu, :yes:

Senin alacağın Civic i de kesin Honda dan artanlardan yapmış olacaklar abi.. Emin olabilirsin..  ;) Hatta TR de yapmış olacaklar.. Safkan Capon bile olmayacak.   :seytan:

Yorum bağlantısı

Senin alacağın Civic i de kesin Honda dan artanlardan yapmış olacaklar abi.. Emin olabilirsin..  ;) Hatta TR de yapmış olacaklar.. Safkan Capon bile olmayacak.   :seytan:

Tüh! Altında, üstünde, kapısında, anahtarında, amortisöründe farklı bir yazı görüp sevinemeyeceğim desene. :kihkih:

Yorum bağlantısı

:sandalye:

:p

Tüh! Altında, üstünde, kapısında, anahtarında, amortisöründe farklı bir yazı görüp sevinemeyeceğim desene. :kihkih:

Allah sevindirsin abi.. Ne diyeyim. Aracı servise soktuğunda, fatura sonrası konuşalım bu konuyu detaylı olarak..  ;) Son sevineni görelim.  :p  :D

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Senin araç mı bu?

evet bir önceki aracım sahibindende denk geliyor hep

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2003-model-ford-focus-1.6-comfort-full-orjinal-ve-lpg-li-220757223/detay

Ne gezdi be,takip ediyorum da kaç galeri dolaştı.benim bildiğim 4 galeri gezdi.Şu anda içinde sigara dahi içilmemiş değişensiz,yeni sahibini bekliyor :(:angry:

Abi yanlış hatırlamıyosam sen çizik halininde fotoğrafını koymuştun ve herşey açık yazıyordu. Baksana cilalanmış ve ballandırılmış
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Sendeyken de epey beklemişti.

Abi yanlış hatırlamıyosam sen çizik halininde fotoğrafını koymuştun ve herşey açık yazıyordu. Baksana cilalanmış ve ballandırılmış

ben tüm hata ve kusurlarını söylediğim için 3 ay bekledi ve galeriye 21 e aciliyetten sattım.Şimdi galeriler arasında dönüp duruyor.Tanıdık olmadıktan sonra rast gelen yerden ve kişiden kesinlikle araç alınmayacağının nemi bir kez daha karşımızda.Varsın 3 lira fazla olsun ama bilindik olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...