İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Süha Demirtaş

alırım ama içine bile binmem o direksiyona bakamam içim kaldırmaz daha emekli olmadık

Mk1 mondeo dan daha iyidir en azından deri :):D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

stok durumda yeterli ama tabiki olmazsa olmazı 3 kollu kırmızı dikişli deri olmazsa olmaz

Yorum bağlantısı

Yedek parça demiş ilan başlığına. Muhtemelen trafikten çekme belgeli bir araç.

Saygılarımla.

Valla Doğuş,son ne olur diye sordum adam bana direk yazan neyse odur dedi.Peki motor EFİ mi CFİ mi dedim o nedir dedi :)

Bu araç gerçekten güzel. İngiliz filmlerindeki araçlar gibi temiz diri duruyor. Araca bakın, muhakka pazarlığı olacaktır.Jantları istemiyorum dersiniz en kötü ihtimalle:))

Saygılarımla.

Dod'un yoksa yeni politikası bu mu? Ford'u ölü fiyatına sat, kendi markanı güçlendir:) Aynı ilanın altında caddy 51.000 tl, mondeo selective 48.500TL hem de orjinal diyor:)

Saygılarımla.

Arka koltuklarda kumaş lekesi gibi duran bir tuhaflık var. Ön farlar ise maşallah yeni değişmiş gibi:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Dod'un yoksa yeni politikası bu mu? Ford'u ölü fiyatına sat, kendi markanı güçlendir:) Aynı ilanın altında caddy 51.000 tl, mondeo selective 48.500TL hem de orjinal diyor:)< :)>

Saygılarımla.

Selective i göremedim ben abi

Yorum bağlantısı

Selective i göremedim ben abi

Selective yanlış yazmışım. Senin link verdiğin ilandaki araç. Titanium.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Selective yanlış yazmışım. Senin link verdiğin ilandaki araç. Titanium.

Saygılarımla.

Bende açtım selective arıyorum  :D  :D

Yorum bağlantısı

Valla Doğuş,son ne olur diye sordum adam bana direk yazan neyse odur dedi.Peki motor EFİ mi CFİ mi dedim o nedir dedi :) 

Ne olduğunu söylerim ama biraz indirim yapın deseydin abi :) 

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yedek parça demiş ilan başlığına. Muhtemelen trafikten çekme belgeli bir araç.

Saygılarımla.

Bu araç gerçekten güzel. İngiliz filmlerindeki araçlar gibi temiz diri duruyor. Araca bakın, muhakka pazarlığı olacaktır.Jantları istemiyorum dersiniz en kötü ihtimalle:))

Saygılarımla.

Dod'un yoksa yeni politikası bu mu? Ford'u ölü fiyatına sat, kendi markanı güçlendir:) Aynı ilanın altında caddy 51.000 tl, mondeo selective 48.500TL hem de orjinal diyor:)< :)>

Saygılarımla.

Arka koltuklarda kumaş lekesi gibi duran bir tuhaflık var. Ön farlar ise maşallah yeni değişmiş gibi:)< :)>

Saygılarımla.

olabilir abi sıkıntı yok ;)

Yorum bağlantısı
Çağatay Yazıcı

Türkiye'ye dönüp araç almak artık elzem olunca forumunuzu uzun süredir sessiz sedasız takip ediyorum. Sonunda bir araç buldum. Araç bir tanıdığın ama malum tanıdığa bu konularda güven olmaz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2-sahibinden-temiz-dosta-gider-muayer-212440442/detay

39500'e bırakıyor. Uygun mudur?

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Türkiye'ye dönüp araç almak artık elzem olunca forumunuzu uzun süredir sessiz sedasız takip ediyorum. Sonunda bir araç buldum. Araç bir tanıdığın ama malum tanıdığa bu konularda güven olmaz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2-sahibinden-temiz-dosta-gider-muayer-212440442/detay

39500'e bırakıyor. Uygun mudur?

45000 TL gibi bir rakama yeni nesil tsi motorlu comfortline sıfır km Polo mevcut. Çok km. yapılmıyorsa buna yönelebilirsiniz. İlla ki dizel olacaksa 0 km.si en az 55.000 TL. Buna göre fiyat normal denilebilir.
Yorum bağlantısı
Çağatay Yazıcı

45000 TL gibi bir rakama yeni nesil tsi motorlu comfortline sıfır km Polo mevcut. Çok km. yapılmıyorsa buna yönelebilirsiniz. İlla ki dizel olacaksa 0 km.si en az 55.000 TL. Buna göre fiyat normal denilebilir.

WV sitesinde sıfırları 48000'den başlıyor. Belki çok km yapmıyacağım ama yurtdışından yeni geldim bu benzin fiuayları çoooook içime oturuyor. :) bari dizel olsun az yaksın diyorum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...