İçeriğe Yönlendir

Bostancı Sanayide Bakım İçin ?

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Ford kullanıcısı başka bir arkadaşım hafta sonu bostancı sanayii'de arabayı götürebileceğim bir yer varmı diye sordu bende forumda sormak en iyisi dedim. 

Araç : Fiesta 2011 model titanium x paket

Km: 45.000

Genel bakım; Yağ, Hava, Yağ Filtresi ve Polen

Ayrıca aracın fren balatalarından da ses geliyormuş onuda göstermek istiyor..

Tavsiyeleriniz neresi olur?

Teşekkürler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Gençler ford var hakkında güzel şeyler duymuştum, kendi gitmedim.Bilgi alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Mondeo mk2 me uzun yıllar ustalık yapan abilerim var orada.Altınbaş , Tayyar usta , Ahmet usta her şekilde yardımcı olurlar.Selamımı iletebilirler.

Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe
(düzenlendi)

Bostancı köprüsü tarafından girişte oto gençler var, ford özel servisi. Ben düzenli olarak oraya gidiyorum. Hizmetten ve ustalardan çok memnunum tavsiye ederim.

tarihinde Ömer Çayırtepe tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bostancı sanayide oto döşeme işiniz olursa amcamın oğlu var mükemmel işçilik yapar kazıkçı değildir. Huzur hoca caddesindeki lüx oto döşeme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Ford kullanıcısı başka bir arkadaşım hafta sonu bostancı sanayii'de arabayı götürebileceğim bir yer varmı diye sordu bende forumda sormak en iyisi dedim. 

Teşekkürler..

Bostancı da değilde Kartal oto sanayide Dayım var. Ne kadar uzak kalıyor Bostancıya bilmiyorum ama.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Euro Ford servisinde çalışan Regayip ve Bayram abi yıllarca yetkili ford servisi bünyesinde çalışmış ve Ford Doğan Oto kapanınca kendilerine özel servis açtılar. Eşimin arabası 10 yıldır benim arabamda 5 yıldır oraya gidiyor. Güvenilir 5 yıldızdır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Peki bu bakım ne kadar mal olur? Bende haftasonu 45.000 bakıma götürücem.Ek olarak dizel için filtre de değişecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkürler..

Uygun olursa eğer Kartal sanayide 20 yıldır tanıdığım bugüne kadar sürekli gittiğim ustam var.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erkan Gültekin1

Tüm cevaplar için teşekkürler. Forumumuzu bu yüzden seviyorum. Arkadadaşım önümüzdeki hafta bu firmalara uğrayacakmış fiyat alıp ona göre karar verecekmiş.

Onu henüz ford club'a üye yapamadım ama sticker'ı hazır.

Bu kadar çabuk yardım geleceğini oda tahmin etmemiş.

Teşekkürler herkese..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Kemal Turunç

Gençler oto yu tavsiye eder misiniz???

Giden olduysa izlenimlerini ve sonuçları paylaşabilir mi??

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Yetkili yada özel ford servisi harici düşünürseniz benim de eniştem var, 15 senesi var bostancıda. Parcaci da var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Turunç

Bu sene periyodik bakımı yarın yaptıracağım Maslak'da ama yaptırmadan Gençlere yaptırmayı düşünmüştüm de bir ara onun için sordum.

Bostancı bana çok daha yakın.İlerde lazım olursa iletişime geçeriz

Yorum bağlantısı
Özcan Karabeyin

Gençler oto yu tavsiye eder misiniz???

Giden olduysa izlenimlerini ve sonuçları paylaşabilir mi??

benim arabamın sıfırdan beri tüm bakımları oto gençlerde yapılmıştır. kendi aracımı ve şirketin anadolu yakasındaki tüm araçlarını güvenle gönderdiğim bir servistir. 

ustalık ve hizmetten memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...