İçeriğe Yönlendir

Ucuz Gaz Aldım Araba Kafayı Yedi !

Semih Saner

Recommended Posts

Semih Saner

5 gün önce 1.95 den gaz aldım..almaz olaydım.. Araba  teklemeye başladı, rolantide gazda zıplayarak çalışıyordu sonunda stop ediyordu. Benzinde bile rolanti bozulmuştu.

Depodaki gazı bitirmek için Ankara çevre yolunu 1 tur 150;160 km hızla turladım..bitincede  10 litre iyi bir gaz aldım. onuda hemen bitirdim..sonra aynı gazla fulledim..ne rolanti kaldı ne tekleme ..kendimce çözdüm..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

istanbul göztepe köprüsünün orda 1.84 e gaz var almaya korkuyorum :)  burda opet 1.98 aygaz alıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

istanbul göztepe köprüsünün orda 1.84 e gaz var almaya korkuyorum :) burda opet 1.98 aygaz alıyorum

Kocaman da ışıklı tabela yaptirmis,yeni bir firma,ismini okumustum unutmusum.benzin ve dizel de 10 ar kurus kadar ucuz orda

Yorum bağlantısı

lpg ucuzladıgından beri bende 1.81 den alıyorum, hatta daha önce 1.75 ti, hiç bir sorun yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Murat Bal

Kurtuluş Po da 1,79..Depo 65 TL ye doluyor.350-400 km kullanıyorum. Hiç de sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
onurdursun

ucuz gaz diyince 1.60 falan zannettim, bizim burda heryerde o fiyat arabam varken starpetten 1.80 den alıyordum opetin gazına göre biraz performansı düşürüyordu ama menzil olarak hem daha fazla gidip hem daha az ödediğim için hep oradan alıyordum.

Benzindede hata verdi dediğinize göre bence gazla alakalı bir durum değildir.

Yorum bağlantısı
Semih Saner

Ankarada gaz biraz pahalı zaten.. ben en ucuz 1.95 ten buldum :) İçindeki kötü gaz bitince sorun düzeldi..ustama da sordum , gaz takan ustayada sordum ; kötü gazdan olduğunu söylediler...

Bencede sorun kötü gazdı...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun.Filtrelerde kalıntı bırakmış olabilir. Ben shell den alıyorum çok kazık.. 2.10 falan sanırım.. ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...