İçeriğe Yönlendir

Lastik Sökme - Takma Yer Tavsiyesi?

Erdem Çağla

Recommended Posts

Erdem Çağla

İnternetten yeni aldığım 4 lastik aracıma takılacak, sökme takma + sibop + balans'a sağolsunlar 3 rakamlı fiyat istiyorlar sosyetik olmuş herkes.

Avcılar - beylikdüzü - esenyurt üçgeninde tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı yer var mıdır?

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

4 lastik sökülüp takılacak + balans ve çelik sibop ve birde rot ayarı eklenirse bence 100 tl normal bir fiyat.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

4 lastiğe balans zaten 40TL.

Sök tak 20TL

Sibopun tanesi 10TL.

Rot ta yaptırırsanız o da 40TL

E normal sanki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sök tak balans siboplar dahil 50 tl yi geçmemeli 

:shok:

Ankara'da bu rakamlardaysa derhal taşınmamız lazım oraya.

Yorum bağlantısı
Sedat Irgın

sizden ücrette aldırmayız canınız sağ olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Geçen yaz başında yazlık lastikleri ilk aldığımda sokme takma balans her şey dahil 50 tl ye lastikleri aldığım kişinin evine yakın olduğundan tuzlada bi yerde yaptirmistim

Yorum bağlantısı

Sök tak 20TL

Sibopun tanesi 10TL.

E normal sanki?

Rot'u nerden çıkardın? Rot ayarı yok.

Bizim evin yanındaki lastikçi bu işlemi 40 TL:ye yapıyor.

Bekleriz. :biggrin:

Yorum bağlantısı

İnternetten yeni aldığım 4 lastik aracıma takılacak, sökme takma + sibop + balans'a sağolsunlar 3 rakamlı fiyat istiyorlar sosyetik olmuş herkes.

Avcılar - beylikdüzü - esenyurt üçgeninde tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı yer var mıdır?

Konu ilgili bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

her sökme takmada sibop neden takılıyor ki? naçizane tavsiye teneke jant bulabilirseniz kışlıklar için bir takım ne ala olur :) ben kış başında forumdan bir arkadaştan aldım sağolsun jantlarda çok güzel çıktı lastikçide  takma+ balans 30 tl verdim bir ay sonrada söktürüp yazlıkları taktırırım 10 tl verdimi tamamdır :) balans derdi yok sibop derdi yok :)

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
(düzenlendi)

4 lastik sökülüp takılacak + balans ve çelik sibop ve birde rot ayarı eklenirse bence 100 tl normal bir fiyat.

Sosyetik lastikçilerde tam 100 lira. bana göre normal değil

sök tak balans siboplar dahil 50 tl yi geçmemeli 

bence de ama istanbuldakiler kazıkçı ankara çok uygun

Sök tak 20TL

Sibopun tanesi 10TL.

E normal sanki?

sibop 10 tl mi :shok: sök tak 10 tl lastik başı lastikçiyi zengin ettik.

50 den fazla vermeyin bence de

Biz vermiyoruz da adam yapsa o paraya keşke.

Ankaraya taşınacağım.

Geçen yaz başında yazlık lastikleri ilk aldığımda sokme takma balans her şey dahil 50 tl ye lastikleri aldığım kişinin evine yakın olduğundan tuzlada bi yerde yaptirmistim

tuzlaya taşınmak lazım.

Rot'u nerden çıkardın? Rot ayarı yok.

Bizim evin yanındaki lastikçi bu işlemi 40 TL:ye yapıyor.

Bekleriz. :biggrin:

kamyon tuttum ankaraya taşınıyorum kesinlikle o lastikçinin yakınlarında ev tutacağım.

her sökme takmada sibop neden takılıyor ki? naçizane tavsiye teneke jant bulabilirseniz kışlıklar için bir takım ne ala olur :) ben kış başında forumdan bir arkadaştan aldım sağolsun jantlarda çok güzel çıktı lastikçide  takma+ balans 30 tl verdim bir ay sonrada söktürüp yazlıkları taktırırım 10 tl verdimi tamamdır :) balans derdi yok sibop derdi yok :)

arka 2 sibop hava kaçırıyor benzin istasyonundkai pompadan hava basamadım basarken 20 psi da kalıyor. Kış lastiği kullanmıyorum karda arabayı çıkarmıyorum az km yapıyorum :)

Rot, balans, sökme, takma, çelik sibop falan 50 TL çok az. Sadece siboplar için 10 TL istiyorlar tanesine. 3 haneli rakam 100 TL ise hemen yaptırın derim.

Lastikçiden yanamısınız bizden yana mı? :)

tarihinde Erdem Çağla tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Jant lastik takımı almıştım lastikler janta takılı değildi aldığım kişi çelik sibopta hediye etmişti, eskileri söktürüp yenileri taktırdım rot balans yaptırdım toplamda 75tl aldılar. 1 hafta olmadı.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

1ay önce

4 lastik Sökme-takma 30 tl

4 sibop 20 tl

4 balans 20 tl

toplam 70 tl verdim

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

Herşeyin bir bedeli var diye düşünüyorum. sonuçta lastikçiden lastik satın almıyorsunuz akat sökme takma sibop balans ve rot ayarıda girerse işin içine lastikçide ona göre durumu değerlendiriyor. benim düşüncem kafam rahat ediyorsa yapılan işten 20 30 tl fazla vermişim hiç umrumda değil.

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

4 lastik sökme takma balans sibop hariç 50 TL verdim kışa girerken

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

60 liraya tanıdıktan lastikçi bulduk orada taktıracağım cevaplar için teşekkürler.

Sizin lastikler durduk yere iniyor mu? Kışın hava basmaktan bıktım da. Daha önceki hiçbir arabamın lastiklerinde böyle bir durum yoktu, 6 ayda bir havasına bakardım yaz - kış hiç inmezdi.

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

60 liraya tanıdıktan lastikçi bulduk orada taktıracağım cevaplar için teşekkürler.

Sizin lastikler durduk yere iniyor mu? Kışın hava basmaktan bıktım da. Daha önceki hiçbir arabamın lastiklerinde böyle bir durum yoktu, 6 ayda bir havasına bakardım yaz - kış hiç inmezdi.

Sizin lastiklerde yasa sibopta sıkıntı var sanırım lastiklerim inmedi arada en fazla 2-3 ps oynuyor ama o da 5-6 ayda bir falan.
Yorum bağlantısı

İnmez! Bir sorun var, usta lastikçi bulur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...