İçeriğe Yönlendir

2004 Fiesta Sonunda Double Yaptırdım.

Utku Gömeç

Recommended Posts

Utku Gömeç

Herkese merhaba arkadaşlar sonunda double teybimi araca monte ettirdim.İçime hiç sinmedi teyp çok iyi ama işçilik çok kötü geldi bana bir kontrol eder misiniz ben mi çok abartıyorum acaba .

RJ0wNY0.jpg?1

Vx1HTIf.jpg?1

BUnDLuW.jpg?1

mESyyA3.jpg?1

asyhE78.jpg?1

Mp2Bj8E.jpg?1

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun.

Bence de işçilikte sorun var. Sıfır oturması lazım konsola.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Utku kardeşim sıfır oturması lazım konsola. Bunu elle çekince yuvadan çıkıyormu çıkcakmış gibi duruyorda :)

Yorum bağlantısı
Utku Gömeç

Utku kardeşim sıfır oturması lazım konsola. Bunu elle çekince yuvadan çıkıyormu çıkcakmış gibi duruyorda :)

Yaa Ekin kardeş o kadar konuştuk senle sonunda yaptırdım.Adama aracı verdim 3 saat sonra aldığımda şok oldum bu ne dedim yaa bunu böyle bende yaparım ne kadar kötü işcilik dedim adamla tartıştık baya adam bide bana demesin mi tamam çıkaralım teybi diye eskisini takalım.Dedim konsolu kestik ne eskisini takması dedim adamla baya papaz oldum.Senin yapacağın işin... :angry: Şimdi teyibin  çercevesi istersen çıkıyor ama teyp öne gelirmi ona bakmadım birazda hevesim kaçtı o yüzden ama iki gündür alıştım dünde bir panzotcuyla görüştüm eğer teyip içeri girerse 80 tl karşılığında oraya sıfır çerçeve tam konsola oturan yaparım dedi boya hariç bilmiyorum ne yapayım böylede göze hoş gelmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hayırlı olsun.

Bence de işçilikte sorun var. Sıfır oturması lazım konsola.

+100

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fikir almak açısından bi Maslak'ta Osman usta'ya uğrasanıza? Hem bu soğukta bi çay hiç fena olmaz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Utku Gömeç

Fikir almak açısından bi Maslak'ta Osman usta'ya uğrasanıza? Hem bu soğukta bi çay hiç fena olmaz :)

Çarşamba günü maslakdaydım ama haftaya uğrarım maslak sanayinin içinde hangi dükkan.

Güle güle kullan ,güzel ama niye dışarda ?

Yapamadı sanırım sonrada bahane üretiyor yok bu modeller oturmuyor ama dedim takmadan önce öyle demiyordunuz ben demedim patron dedi diyo patron gitmiş sonra.Bu kadar sorumsuzlar yani.Ha patron ha sen sonra kıvırıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

İçeri giren kızakta bazı kısımların daha kesilmesi gerek bence o yüzden ileri doğru itilememiş

Yorum bağlantısı
Utku Gömeç

Emanet gibi olmuş sanki

aynen abi.

İçeri giren kızakta bazı kısımların daha kesilmesi gerek bence o yüzden ileri doğru itilememiş

Banada öyle geliyor bu seferde diyorki yok kafası çıkarken alta değer sallıyor yaa bencede kesilince olur yaptıracam

Yorum bağlantısı
Misafir

aynen abi.

Banada öyle geliyor bu seferde diyorki yok kafası çıkarken alta değer sallıyor yaa bencede kesilince olur yaptıracam

Başka bir yere gidin aynı kasaba bi daha emanet etmeyin derim
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Bunu yapan usta kör olsa gerek ne kötü işçiliktir ya rezil etmiş.Geçmiş olsun artık düzelir canınızı sıkmayın.Double içinde hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sen sök bunu, arkasına bak, aya falan olmalı, ona arkadaki parçaya dayanıyordur, o parça koniktir sanırım, öyle ise karşında engel olan plastiğe delik açabilrisen olur diye düşünüyorum, tabii sizin kasanın içini bilmem, bizimki için konuşuyorum, sen sök foto çek buraya koy, bakalım duruma, kendin halledersin kaınmca...

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Yaa Ekin kardeş o kadar konuştuk senle sonunda yaptırdım.Adama aracı verdim 3 saat sonra aldığımda şok oldum bu ne dedim yaa bunu böyle bende yaparım ne kadar kötü işcilik dedim adamla tartıştık baya adam bide bana demesin mi tamam çıkaralım teybi diye eskisini takalım.Dedim konsolu kestik ne eskisini takması dedim adamla baya papaz oldum.Senin yapacağın işin... :angry: Şimdi teyibin  çercevesi istersen çıkıyor ama teyp öne gelirmi ona bakmadım birazda hevesim kaçtı o yüzden ama iki gündür alıştım dünde bir panzotcuyla görüştüm eğer teyip içeri girerse 80 tl karşılığında oraya sıfır çerçeve tam konsola oturan yaparım dedi boya hariç bilmiyorum ne yapayım böylede göze hoş gelmiyor.

Birde yanılmıyorsam hırsızlıktan şikayetçiydin yani  çok sıkıntı olur ne yap et sağlam şekilde tekrar yerine oturmasını sağla kardeşim. Hayırlı olsun beğendim ama güzel olmuş cihaz. Ses sistemi varmı sadece doublemı? Fiyat olarak ne kadara mal oldu 450 civarımı?

Yorum bağlantısı
Utku Gömeç

Birde yanılmıyorsam hırsızlıktan şikayetçiydin yani  çok sıkıntı olur ne yap et sağlam şekilde tekrar yerine oturmasını sağla kardeşim. Hayırlı olsun beğendim ama güzel olmuş cihaz. Ses sistemi varmı sadece doublemı? Fiyat olarak ne kadara mal oldu 450 civarımı?

Sağolasın.Evet hırsızlıktan korkuyordum arabayı gece otoparka koyuyorum artık ayrıca teyibin kafasıda çıkıyor.Ses sistemi yok bende sadece double var gerci evde bass artı anfi varda onu kullanmıyacam.Teyibi daha profosyoner bir yere götüreceğim zaten montaj için maslakta bir panzotcu 80 tlye cerceve yaparım dedi eğer teyp geri giderse.Fiyat 1100 tl kardeş cihaz işcilik ( berbat olan ) montaj direksiyon kumandasını aparatı orjinal kumanda çalışıyor o kadar.Teyibi bende çok beğendim sadece işcilik kötü  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...