İçeriğe Yönlendir

Forumun 3. Rover'i

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Çıtalar göç etmeye başlamış. Çorlu semalarında görmüşler geçen bi Röver çıtası..  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir

Kim ne korkusu.

Sen SAYGI nedir bilirmisin [emoji23][emoji23]

Neyse ben susayım en iyisi,buda bir SAYGI türüdür  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir

Hele belli [emoji3] Bir dahakine sana çıta baskılı yollayacağım...Malum çıtalar havada uçuyor :D

Hahahaha sesli güldüm...

İyi günümdeyim dua et...

Bunların hepsi sana seker sucugu kol pestili kayisi yuvalamasi vs.. olarak dönecek.

Kırlan(gıç)lı ne? :unsure2:

Abi sende mi[emoji4]
Yorum bağlantısı
Misafir

Hahahaha sesli güldüm...

İyi günümdeyim dua et...Bunların hepsi sana seker sucugu kol pestili kayisi yuvalamasi vs.. olarak dönecek.

Spıderman baskılılar hazır duruyor evde  :D

Yolla yolla  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Spıderman baskılılar hazır duruyor evde  :D

Yolla yolla  :biggrin:

Bi sefer pas geç yok de

Aaa, geyikler basmış burayı :D

Geyikçi Başı HE burda :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Bi sefer pas geç yok de

Geyikçi Başı HE burda :D

Mevsiminde olursa süper olur  :nargile:

Namımız yürüsün  :dribble:

Ses etme! döksünler eteklerindeki taşları.

İsterseniz temizlerim komple konunuzu  :crazy:

Yorum bağlantısı
Misafir

Mükremin abi araba evrim geçirmiş eline, cebine saglik. Direksiyon dikimi ile ilgili biraz ayrinti paylasabilir misin abi? Ben de deri bulabilirsem yapmayi düşünüyorum. Deriyi kaca aldin?

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hayırlı olsun abi . Araba çok güzel :nazar: :nazar:  Deri işini biraz detaylandırabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Mükremin abi araba evrim geçirmiş eline, cebine saglik. Direksiyon dikimi ile ilgili biraz ayrinti paylasabilir misin abi? Ben de deri bulabilirsem yapmayi düşünüyorum. Deriyi kaca aldin?

Hayırlı olsun abi . Araba çok güzel :nazar: :nazar:  Deri işini biraz detaylandırabilir misiniz?

Arkadaşlar deriyi 30 TL.ye aldım. 10 TL. de dikişine verdim. Direksiyonun kaplaması bu araçla ilgili olarak beni en çok zorlayan işti diyebilirim. Kalıp alma çok önemli, ne bol ne de çok sıkı olacak. Direksiyona ve deriye yapıştırıcı sürülüp beklenecek ve bir defada yapıştırılacak. Hiç potluk olmayacak. Sonra da elde dikiş işlemine bakılacak, parmaklarım halâ uyuşuk. Tecrübe ile daha kolay olur ama ilk defa yapacak için gerçekten zor bir iş.

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi Bugün Ayak Aydınlatma ve Park sensörü işine girişiyormuşsun Kolay gelsin Eline Emeğine Sağlık Kesene Bereket:)

Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar deriyi 30 TL.ye aldım. 10 TL. de dikişine verdim. Direksiyonun kaplaması bu araçla ilgili olarak beni en çok zorlayan işti diyebilirim. Kalıp alma çok önemli, ne bol ne de çok sıkı olacak. Direksiyona ve deriye yapıştırıcı sürülüp beklenecek ve bir defada yapıştırılacak. Hiç potluk olmayacak. Sonra da elde dikiş işlemine bakılacak, parmaklarım halâ uyuşuk. Tecrübe ile daha kolay olur ama ilk defa yapacak için gerçekten zor bir iş.

Yapıştırıcı olarak baly tarzi bir yapistirici mi kullandin abi? Bir de dikmeden onceki resimlerde kesikler gördüm yanlış görmediysem, kalip cikarinca yuvarlak hat tam oturuyor mu yoksa kesiklerle mi oturtuluyor?
Yorum bağlantısı
Misafir

Yapıştırıcı olarak baly tarzi bir yapistirici mi kullandin abi? Bir de dikmeden onceki resimlerde kesikler gördüm yanlış görmediysem, kalip cikarinca yuvarlak hat tam oturuyor mu yoksa kesiklerle mi oturtuluyor?

Evet, yapıştırıcı bally veya derby tarzı bir şey olacak. Tabi ki bu deri parçası dümdüz şerit şeklinde bir şey değil. Direksiyonun kollarına gelen bölümleri (kelebek gibi) eksiz olacak ve arkaya katlanacak şekilde biçilmiş olacak. Bütün ekler ve dikişler direksiyonun alt tarafında, gözden uzak yerlerde dizayn edilecek.

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet, yapıştırıcı bally veya derby tarzı bir şey olacak. Tabi ki bu deri parçası dümdüz şerit şeklinde bir şey değil. Direksiyonun kollarına gelen bölümleri (kelebek gibi) eksiz olacak ve arkaya katlanacak şekilde biçilmiş olacak. Bütün ekler ve dikişler direksiyonun alt tarafında, gözden uzak yerlerde dizayn edilecek.

Korktum abi sen böyle anlatınca :) tesekkur ederim bilgiler icin.
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Korktum abi sen böyle anlatınca :) tesekkur ederim bilgiler icin.

Aynen hocam :) Benim yapacağım iş değil bu :)

Yorum bağlantısı
Misafir

yıllar önce mondeo nun direksiyonunu kaplatmıştım şaşmazda cevdet oto döşemeci, iyi para vermiştim ama mükemmel olmuştu, ama o işin kolay yolu, asıl bu senin yaptıgın olay abi, zor iş, tekrar tebrik ederim. :good1:

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi Bugün Ayak Aydınlatma ve Park sensörü işine girişiyormuşsun Kolay gelsin Eline Emeğine Sağlık Kesene Bereket:)

Senin nasıl haberin oluyor bunlardan kardeşim  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Senin nasıl haberin oluyor bunlardan kardeşim [emoji3]

Senin istihbaratın forumda sadece bizimki gepgenel[emoji12]
Yorum bağlantısı
Misafir

Senin istihbaratın forumda sadece bizimki gepgenel[emoji12]

Kendinden çok emin gördüm seni  :spiteful:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...