İçeriğe Yönlendir

Forumun 3. Rover'i

Misafir

Recommended Posts

Zaptedebileceğini bilsem sıkıntı yok, sürebilirsin..

:i-ih: Aman abim. Dikkat et.  ;)  :fiuw:

Yav geçen arkadaşlardan birinin arabasının uzaktan kumandasıyla anahtarında bir problem vardı. Hatırlayamadım hangisiydi. :unsure2: Ne oldu kumandaya, koca usta yapabildi mi? :blush:

Omega 3  :p Yeni bir tarif yazarım konuya yakında.  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mükremin abim hayırlı olsun. Yeni gördüm konuyu ve aracı uyuyakalmışım :D

Şok cihazını az kullan yoksa iflah olmayacaksın :D

:i-ih: Aman abim. Dikkat et.  ;)  :fiuw:

Omega 3  :p Yeni bir tarif yazarım konuya yakında. 

Hayırdır. Diyet vaktin geldi gibi senin. Yine formundasın :D

Yorum bağlantısı

Kullanmayanların durumları ve yan etkileri belli. Örnek HK. :D Kullanmama sonucu oluşacak semptomlar: Ağıza vurma :D

Yorum bağlantısı

Sen kimin diyeti seçerdin? Bak Mükremin abi HE nin diyetinin kurbanı galiba. Birde bana bak. En iyi diyet, benim diyet..  ;)  :D

Yorum bağlantısı

Zaptedebileceğini bilsem sıkıntı yok, sürebilirsin..

Ben istemedim zaten, sen de mutlu ol diye şeyetmiştim. Öyle kötü huyları varsa... :fiuw:

Yorum bağlantısı

cık janim bunlardan deyil, yarını bekle. :biggrin: iyi çalışmışsın, aferim. :tongue:

Ozman kamera. Plakalığa takılma.  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

1YJvz1.jpg

P5lkyv.jpg

q4GM53.jpg

gayet pratik; pilaka sökülür, ortadan bir delik açılıp kablo geçirilir, pilakanın arka kısımına sensörün ayakları tutturulup pilaka geri yapıştırılır, kapsama alanı diger sensörler ile aynı köşeleri gayet güzel görüyor, bundan alallım mükremin abi, sen bunu on dakkada takarsın, mis gibi.

Yorum bağlantısı

:shok: Teknoloji..  :bravo: Ama sadece 2 göz mü var Süleyman abi? Hassalık durumu nasıl? Plakalık çok üstte kalmaz mı sizin araçlarda? Memnun musun? (memnunsun ki öneriyorsun gerçi ama)  :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

iyi de,fabrika bile tamponu delip güzelce montaj yapıp veriyor,delelim tamponu takalım mis gibi.neyin peşindeyiz :crazy:

Yorum bağlantısı

Kamera mı lazım yani size şimdi :D

Hayır hayır, kamera olmaz, basit bir park sensörü işi çözer. Süleymanın önerdiği model çok iyi görünüyor. Eğer çalışması da öyleyse harika.

Yorum bağlantısı

:shok: Teknoloji..  :bravo: Ama sadece 2 göz mü var Süleyman abi? Hassalık durumu nasıl? Plakalık çok üstte kalmaz mı sizin araçlarda? Memnun musun? (memnunsun ki öneriyorsun gerçi ama)  :)

Hayır hayır, kamera olmaz, basit bir park sensörü işi çözer. Süleymanın önerdiği model çok iyi görünüyor. Eğer çalışması da öyleyse harika.

test edip onaylanmıştır digerlerlerinden hiç bir farkı yok, deneyip test etmesi bedave  :)

Yorum bağlantısı

test edip onaylanmıştır digerlerlerinden hiç bir farkı yok, deneyip test etmesi bedave  :)

Tamam, en kısa zamanda o arabaya binip geri geri gidecem, çalışmaz ise kendi bilir. :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir
(düzenlendi)

Jantları boyadık. İskambil kağıdı ile maskeleme, bu forumda gördüğüm bir uygulama, kimdi hatırlamıyorum ama genç bir kardeşimiz yapmıştı. Gerçekten çok işe yarıyor.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Önceki hali. Bunlar artık kışlık jant ve lastiklerimiz.

5.jpg

Delikanlı spoiler istedi.

6.jpg

7.jpg

Yapıştırdık, boyadık.

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ne eksik varmış yaf bu araçta.. Yap yap bitmiyor..  :fiuw:  :D

Kıskanma, çalış senin de olur.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kıskanma, çalış senin de olur.

Kıskanma yok abim. Allah daha çok versin.. De.. Arıyorum arıyorum. Yapcak bişi bulamıyorum 16 da.. O kadar mükemmel ve eksiksiz yapmışlar ki..  :fiuw:  :D  :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...