İçeriğe Yönlendir

Forumun 3. Rover'i

Misafir

Recommended Posts

Abi eline sağlık.Pleksi çalışman son derece güzel olmuş.Ledlerin önüne kırmızı folyo yağıştırırsan daha tatlı bir kırmızı ton yakalanır.

Nacizane böyle bir çalışma yapama imkanı bulmuşum.Fikir verir diye sunmak istedim.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/246339-vw-caddy-3stop-yaz%C4%B1s%C4%B1/

Ledlerin o şekilde tatlı görünmeside oldukça hoş olmuş.Aslında folyo haricinde bence hiç ellemeyin.

Yorum bağlantısı

Abi eline sağlık.Pleksi çalışman son derece güzel olmuş.Ledlerin önüne kırmızı folyo yağıştırırsan daha tatlı bir kırmızı ton yakalanır.

Nacizane böyle bir çalışma yapama imkanı bulmuşum.Fikir verir diye sunmak istedim.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/246339-vw-caddy-3stop-yaz%C4%B1s%C4%B1/

Ledlerin o şekilde tatlı görünmeside oldukça hoş olmuş.Aslında folyo haricinde bence hiç ellemeyin.

Gerçekten çok güzel olmuş Oktay, kimbilir belki ileride denerim. :)

Yorum bağlantısı

Frene basınca yanıyor de mi ?

Yav işte tüm sorun burada, ben frene basarken yanıp yanmadığını göremiyorum ki! :angry:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yav işte tüm sorun burada, ben frene basarken yanıp yanmadığını göremiyorum ki! :angry:

Uzun uzun bassan belki sönmeden yetişebilirsin, denemek lazım..  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bence yazı olmaz abi. ELine sağlık güzel olmuş. Oktay abinin dediği gibi folyo ile daha güzel olur. Frene basınca yanıp yanmadığını anlamak için oraya kırmızı küçük bir led koy içeriden görünecek şekilde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Araba rölantide, el freni çekili iken frene tuğla koy, sonra in bak abi..  ;) Led med, başkasını arama vs boşver.  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Sen bi düşün yazı işini derim

Bakalım, daha öncelikli işler var.

Bence yazı olmaz abi. ELine sağlık güzel olmuş. Oktay abinin dediği gibi folyo ile daha güzel olur. Frene basınca yanıp yanmadığını anlamak için oraya kırmızı küçük bir led koy içeriden görünecek şekilde :)

Geri geri dükkanların vitrinlerine yanaşıyorum. Güzel görünüyor.  Bir gün lambaya bakacam diye markete girersem bak sen. :D

Araba rölantide, el freni çekili iken frene tuğla koy, sonra in bak abi..  ;) Led med, başkasını arama vs boşver.  :biggrin:

Kerem hem yandığını, hem söndüğünü görmek lazım. :heat:

Yorum bağlantısı

...

Geri geri dükkanların vitrinlerine yanaşıyorum. Güzel görünüyor.  Bir gün lambaya bakacam diye markete girersem (1) bak sen. :D

Kerem hem yandığını, hem söndüğünü görmek lazım. (2)  :heat:

(1) Park sensörü yokmu Rower da?  :shok:  :fiuw:

(2) O teknoloji henür Tr de yok abim..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben hiç otomatik Rover sürmedim, şimdi sen alınca içim kıpır kıpır oldu abi.. Ne dersin, bir organizasyon olur mu acaba ?  B ehliyet yeterli değil mi Rover sürmek için ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

(1) Park sensörü yokmu Rower da?  :shok:  :fiuw:

(2) O teknoloji henür Tr de yok abim..  ;)  :D

Park sensörü yok. Kötü yakaladın beni, var! da diyemiyoruz. :unsure2: Yapılacak işler arasına yazdım. :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Park sensörü yok. Kötü yakaladın beni, var! da diyemiyoruz. :unsure2: Yapılacak işler arasına yazdım. :(

Abi yakınında bir servis var uğra :)

Yorum bağlantısı

Tırt yani. Tezim bir daha kanıtlanmış oldu. E tabi bi Land Rover değil.. Yada Sedici..  :fiuw:  :D

Yorum bağlantısı

Ben hiç otomatik Rover sürmedim, şimdi sen alınca içim kıpır kıpır oldu abi.. Ne dersin, bir organizasyon olur mu acaba ?  B ehliyet yeterli değil mi Rover sürmek için ?

Ufffff, hanginize cevap yazacağımı şaşırdım. Ben de hiç otomatik (jatcolu) dizel mondeo sürmedim. İçim hiç de kıpır kıpır olmadı.

Tamam çok istiyorsan, bir organizasyonda getiririm sürersin. Yalnız çok sürdürmem ha.!

Yorum bağlantısı

Abi yakınında bir servis var uğra :)

Dün yine görüştük. Sabah kuru ayazda kapının önünde cıgara içiyordu. Bir ayağım hep orada.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ufffff, hanginize cevap yazacağımı şaşırdım. Ben de hiç otomatik (jatcolu) dizel mondeo sürmedim. İçim hiç de kıpır kıpır olmadı.

Tamam çok istiyorsan, bir organizasyonda getiririm sürersin. Yalnız çok sürdürmem ha.!

Zaptedebileceğini bilsem sıkıntı yok, sürebilirsin..

Yorum bağlantısı

Tırt yani. Tezim bir daha kanıtlanmış oldu. E tabi bi Land Rover değil.. Yada Sedici..  :fiuw:  :D

Yav geçen arkadaşlardan birinin arabasının uzaktan kumandasıyla anahtarında bir problem vardı. Hatırlayamadım hangisiydi. :unsure2: Ne oldu kumandaya, koca usta yapabildi mi? :blush:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...